Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

Saj res...volkec je dal samo svoj štumf gor...še uča ne... :xx!:

Volkc...daj se malo pokaži... x:Ix

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

kdaj bomo spet kaj tortice da se malo slikamo (k ni boljših izgovorov za par sladkih besed in kako sladico :D ) ahja pravzaprav sem lačen... seeya čez pol ure
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ohoho, ta je pa drugacna malo, bolj 'en face' - kul, si fotogenicna in precej 'pravilna', si iz vsakega kota kul. x8Dx x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pismu hja saj sam mal zaspani očki :D sej pravilna to so tehtnice ane ? čist v nulo vse lepo in prav....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še ena futka xinnox

Lepo Aira :palec: jaz pa svoje zdajle ne bom dala gor, nov look pa to xg:Dx tisti, ki bojo želeli me bodo že na party-ju videli! xg:Dx :shsh:

dobra ideja ja contes, sej noben najbrž nebi prišel nas tipčkov nebi hodu gledat ampak kako Conteso z novim lookom :D to pares... ;) huhu

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

u lej ga bobnarja, ej a lahko dam eno tvojo slikco gor sem ravno našel na disku?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Don't flater yourself... čist po nesreči sem jo najdu k gledam moj "spodobni" arhiv, neka čupica med bobni ful dobr zgleda ampak k vidim da nočeš... nič... sam predlagal sem hja pol me pa že zmerjaš... ccc "Ko mačku stopiš na rep....********"
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak tista glava v ozadju mi pa ne gre v račun...

ja no tisto glawo mam jst ful rada. sej cupco je meu ful hudo. mu jo je nardila od brata punca. drgac pa *mwa* rtm

llunchyka..............4U

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se zdi pa kot en pav... barvasti čopki čez in čez :D hehe zakon,..... ;) nekaj tazga more bit contesina nova frizurca da nam jo ne pokaže ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pazi se Nino, da mu ne boš ti ratal podoben! :fiju:  :devil: Moja frizurca je pa prav lepa, tako pravijo vsi, ki so jo videli,a prav?? x:Dx  x;)x

Hehe a je to grožnja?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj res...volkec je dal samo svoj štumf gor...še uča ne... :xx!:

Volkc...daj se malo pokaži... x:Ix

Maaaa ne morem x:Ix x:Ix x:Ix , sem preveč sramežljiv fantek.

Eh...dej nehi no...a po Rijeki si pa s škrniclom na glavi hodu...pa ponavad tut to prakticiraš...

Dej no, k me matra...no! x:Xx x:Dx x;)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole spodaj je slika iz enega plesnega nastopa v PFC. Me prepoznate...tista v sredini v roza oblekci...to je blo letos!!! x:Dx
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri PFC delajo vedno takšne, bistvo je v barvah ozadje pa zatemnjeno...všeč mi je ta stil!!!!!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa tudi mi smo uživali, ko smo takole končali našo točko...!!!! x8Dx
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole spodaj je slika iz enega plesnega nastopa v PFC. Me prepoznate...tista v sredini v roza oblekci...to je blo letos!!! x:Dx

Zelo lepo! :palec: Spominja na slikarski izdelek, ne na fotko! x:)x

Res. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...