Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Contesca...kolk let šteje ta tvoj bodoči  xsrcx breaker...

V začetku oktobra bo dvanajst! xsrcx

Najprej sm prebrala 20...ho ho... x;)x x:Xx cort...maš že vile postaljene pred vrati? x:o)x

 

Kris...tebe je en sam xsrcbumx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu, maš pa dobre učke, si vidu, da niso vrntice  x:)x  :palec: . Pa vrstni red objektov  x:Dx  x:o)x  :palec: .

Aha x;)x

 

Za avto cisto zadaj pa nisem napisal, da je lep, ker tako ze njegova znamka (prebrano od zadaj naprej) da isto ime. x:Dx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Evo tole fotko vam posodim za čez noč iz mojega albuma x:Ix  :inocent:

Ta, v coklah, si ti :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kje pa je zdej selena? :D Janjak :D počas bom začel ljudi sodit po videzu.... :D :palec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Contesa jaz pa tvojo najnovejšo slikico - po obisku frizerja x:)x  :palec:

doh... prebral Svojo... namest Tvojo.. ;) x:Ix

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Janja! Kul, kok si lustna, no saj itak vem saj sem te ze videla na fotki, ne pa tudi nogic (cista luna v ribah xDDx - suhcene, pa glezenjcki pa to, bodi vesela, lev ima po defoltu drugacno postavo). :palec: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a da sva zanimive skupaj... Janjo vpraši x:Dx torej če pa ne misliš ta dokaz pa hm... Janjo vidiš na prejšnji strani, mene pa nekje zadaj... a ta dokaz misliš, a tisti o rengenskih okicah x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
a da sva zanimive skupaj... Janjo vpraši x:Dx torej če pa ne misliš ta dokaz pa hm... Janjo vidiš na prejšnji strani, mene pa nekje zadaj... a ta dokaz misliš, a tisti o rengenskih okicah x;)x

Povej, kje si ti :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...