Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

:2src: hehe :D pa ej šmuka ma like 11 let al kolk že... to ni normalno... kaj si dala nogice prekuhat pa so se skrčile? :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, še zmeri 9... ja dedne...mama (dotična) je nosila size 35...mam zgleda po njej... kar jez obujem edino, če je širok model... x:o)x kaj češ...ne živim na veliki nogi... x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam tipa, ki ima nogo 52 :o|o: , ubožec, prišel skoraj na kant, ker rabi čevlje po meri :eek:  :O:

In...treba 2 kravi in pol hoste za cokle narest... x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam tipa, ki ima nogo 52 :ubožec, prišel skoraj na kant, ker rabi čevlje po meri  ..zato pa ne zaklepa več vrat od stanovanja, samo čevlje pusti zunaj
tile posebneži gredo lahko v fabrko po naročilu si delat čevlje; a ni to znano? x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
tole je pa ena mojih zadnjih posnetih...iz grčije, še ne 1 teden nazaj Popravljeno -> cosma

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: kdaj si me pa prej videl? Saj v bistvu izgledam tu kot vsaki dan....samo sončni zahod je v ozadju, pa se ti zdi...

 

glede moje dlake in čudi pa xnckrivx kaj si mislil :madpro:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma, :palec:

Me spominjaš na uno našo igralko... (pismo, se ne spomnim zdaj imena) :8): :inocent:

 

V glavnem, vsi ste luštni tukaj! Poredko uletim v to temo in ne komentiram vsakokrat. Ampak vedno, ko vidim te lepe fotke, dobim komplekse - zato pa bolj poredko pridem pogledat. x:Ix :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosmica...kar siješ... :palec: xsrcx pa ni od zahoda...ne ne... x:Xx

 

Tamara...ah dej no dej...kolikor se te spomnim, si luštkana navihana bejbika... x:Xx z jamicami...a ne de?... Kera od nas pa izgleda kot kontesa... :eek:

Na...za tolažbo...lej te podočnjake... x:o)x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja...a ne? Same oči so me...in pol še podoči...veliki, črni... x:o)x x:Dx Contesca...vedno tko gledam...na širok...potem pa zgleda, kot da sm vsa prestrašena...k so me same :eek:

 

x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dopustniška Cosmica :palec: x:)x In prav posebna fotka majice, mi je prav všeč, no.......zlo fajna fotka, mal žalostne učke, pa vseen........ :palec: :palec: x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uaaa kaj sta pa pila :D

Jaz bambus, pa prej nekaj pirov, on pa tudi, verjetno ... x:o)x x:Dx

 

Raček...daj kaj pojej...nekam suh si... x;)x  Konstruktivna kritika...nisem hotela nič slabega... x;)x

Kako, a res ? Imam celih 70 kg .... :eek: Debeli ... pred dvema letoma sem jih imel 64 .... sem bil v kopalkah kot kakšna shirana manekenka, kolki so mi na cajte "ven štrleli" ..... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kera od nas pa izgleda kot kontesa...

Contesa jasno :D hehe, ampak tamle gor gledam majica... ti kar pašejo veliki učki... celo dobr zgleda heya... no se boš že potolažila, pol pa ne bo več tolk lepo... bo pa vsaj nasmešek... :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Kera od nas pa izgleda kot kontesa... :eek:

Mislim..., da nobena od nas nima osebnega trenerja za postavo; mislim, da nas je večina kar nekaj let (desetletij) starejših od Contese.... - pa roko na xsrcx - kje je Cosma "slabša" kot Contesa????

 

Cosma...sem :eek: :eek: :eek: , ne vem odkod mi predstava, da si ognjeno oranžna.... :) :) :)

 

Ti pa ... blondinka x;)x ; luštna blondinka.... x:)x x:)x x:)x

 

Pa da ne bo izzvenelo, da Contesa ni luštna punca. Je..., definitivno.

Samo...presoja posameznika pa je, če je ona "najbolj" luštna...

 

Sicer pa so to samo fotke.

Obrazna mimika ujeta v trenutek. Eni fotogenični, drugi manj...., v bistvu pa je tisto važno, kar izžarevaš... v reallajfu x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah...sanjalca...moj dolg jezik ni mislil tega... xrolleyesx x;)x

smo ženske...jasno...vsaka od nas je lepa... x8Dx sam ene so pa zavidljive...z vsem vred...mah ja no...saj veš, no... :inocent: :vio:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Majica x;)x ; daj no... kritično poglej svojo fotko... in Contesino...

Poteze obraza so pri obeh pravilne, ti si s frizuro poudarila lepoto svojih oči, lok obrvi (Contesa ima tu... - ), tvoje roke (bicepsi) so nežni, ženski...njeni so nabildani...

Tk da...... Majica, stopi pred ogledalo in naj lubčka ogledalu, ker ti kaže tk fajno sliko x:o)x x:Ix x;)x

 

Je pa res - sem obsedela pred Contesino fotko - da je :palec: babnica za pogledat... taka čist manekenski tip dekleta.

(s tem, da imajo moški raje gospodinjo in mamico in prasičko in manekenko v eni osebi... in to v domači bajti x:)x )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalca...dej nehi...no... x:Ix xinnox xredx

 

Raček...a si visok... x:)x moj ima za svojih 178 cm nekaj čez 80 kg...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cosma, a tak je grški sijaj ? xDDx

Majica, ej, obe sta lepi punci! x:Ix

P.S.

Pa Raček in NooKie, gotovo bodo kake bejbe uč vrgle tudi nanju! x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pišuka, punce.....ostajam brez teksta....ena lepša od druge x:)x x:Xx :2src: x:)x

 

no, pa lepo da sta se rachek &co tud mal pofotkala tle x:)x :palec: ....ste fantje (na splošno) čist v zaostanku xcivx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(s tem, da imajo moški raje gospodinjo in mamico in prasičko in manekenko v eni osebi... in to v domači bajti  x:)x )

:shsh: :wOOt:

 

Raček...a si visok... x:)x moj ima za svojih 178 cm nekaj čez 80 kg...

Jaz pa 185 cm. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...