Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

Teta? Plesalka? x:Dx

 

Malce sem že migala z boki, ko sem bila mlajša a do kake profesionalne kariere ni nikoli prišlo. Je pa moja najboljša prijateljica diplomirala iz plesa, mogoče sem se od nje kaj nalezla x:Dx

 

Hvala za kompliment!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

pizda more človek res pazit kaj zine, vsi vzamejo zdravo za gotovo... :xx!:

 

še posebej ovi slinar pravniški...

Eni pa pač nesposobni taktnosti in razmišljanja bleknejo prvo kar jim šine v njihovo glupo glavo...... :xx!: xrolleyesx

 

še posebej ovi bobek v plenice usrani.......

 

x:o)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, če te kdo vljudno ogovori mu pa te že moraš vljudno odgovorit, ne....... x;)x  x:)x  :vragec:

Ni nujno, lahko ga vljudno zignoriras. :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

He-he, opažam ja, kako vsi vljudno ignorirate kako nesramno opazko o vas...... :vragec: x:o)x x;)x Če jo slučajno spregledate, predvsem...... x:Dx x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Micki x:Xx

Kaj pa tist, k so nas v osnovni soli ucili? da pametnejsi odneha? :vragec:  x;)x  x:Dx

Bemu, sem zgleda šprical ta del......... x:Ix x;)x x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tvoj ja. x;)x Ma, veš kaj, pr mojih letih :eek: x:Dx me že memory mal zeza. :vragec: x:o)x x:Dx

 

Sem mislil, da to za mladost velja, sanci cat....zdej pa vidim, da Predinov "bolj star bolj nor" tud drži. x;)x x:o)x Sam men je tak moja sedanja norost bl všeč, k pa ona, ko sem bil še zlo mlad... xrolleyesx Joj, kake vse sm všpiču.... x:Ix :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanci - :palec: :palec: x:Xx

lepo se mi zdi, ko si vas dala druzno na ogled (samo upam, da tvoj tip to ve, da je tule na fotki in da mu je kul, najbrz pa ja). :palec: x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tvoj ja.  x;)x Ma, veš kaj, pr mojih letih  :eek:  x:Dx  me že memory mal zeza.  :vragec:  x:o)x  x:Dx

Ja ne vem no...dvomim, da se poznate ( ce si na to ciljal, ker tok zmedeno pises..al pa jaz zmedeno berem x:Ix xnckrivx )

 

Sicer pa...doma opazam, da je druga puberteta kar krizna x:Dx x:o)x skoraj bolj kot prva x:Dx

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...