Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

hmmm pol ste pa kar družinca za v reklamo, če ste vsi tolk luštni x;)x Eh... vedno pravim... najvažneje je, da se učki svetijo in vse drugo pride s tem :palec: xsrcx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Sem ugotovila, da od kar mam otroke, me ni skor na nobeni fotki. Edin mogoče tko slučajno....Sem najdla nekaj, ko sem s tavečjo na slikci...tamali pa hmal po tej slikci prijokal na svet  :8):

Sam zdej še vprašanje, če mi jo bo ratal gor prpopat......No pa tko al tko.....jo lohk pol še dol vzamem...  :inocent:

No u glavnem...tole je sam za vajo...dons je,....jutr jo mogoče že ne bo več... x;)x

a si rak in kozorog? :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leilania, full se mi zdiš znana? A si Ljubljančanka?

ti to vsakemu ki prpopa fotko gor tule... x:Dx

:D hehe skor prsegu bi da ma prav.... :D k je bla Leilania na torticah tko da recimo da je dokaj blizu doma.... :D bobnar bobnar, kaj se vtikaš tja kamor te ne boli... (škorpijonke)...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem ugotovila, da od kar mam otroke, me ni skor na nobeni fotki. Edin mogoče tko slučajno....Sem najdla nekaj, ko sem s tavečjo na slikci...tamali pa hmal po tej slikci prijokal na svet  :8):

Sam zdej še vprašanje, če mi jo bo ratal gor prpopat......No pa tko al tko.....jo lohk pol še dol vzamem...  :inocent:

No u glavnem...tole je sam za vajo...dons je,....jutr jo mogoče že ne bo več... x;)x

sploh mi nis bla prevec usec ko sem 1 vidu tvojo sliko... zdele pa bolj ko gledam bolj si mi vsec :8): x:Ix x:)x

kr tko mal si v zraku ... mal nad luftom in smehljas se v sebi ... a?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super El Nino :palec: , eno vprašanje....ali imaš ti svojega fotografa x:Ix  x;)x

:D ehja saj poznaš mene :D sem mal bolj nobel pa sem si umislil fotografinjo :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm najprej a maš slikco pomanjšano? no če jo maš sam poiščeš spodaj nad objavi komentar maš gumbek Browse, klikneš na tega poiščes svojo slikco na svojem disku in objaviš, v kolikor je prevelika bodo navodila sledila kasneje :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, lepa fotka, pa tudi na avatarju si cool! :palec:  x8Dx

ja končno ena fotka kjer sem tisto kar vsaj mislim da sem :D hehe končno en prijazen nasmešek.... hehe treba pohvalit fotografinjo :D več kot očitno ji je uspelo ulovit ... hm x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nino, lepa fotka, pa tudi na avatarju si cool! :palec:  x8Dx

Se pridružujem....

 

LeilaniA...v resnici še bolj bejbasta in luštkana...

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

COSMA, sem vidla tvojo sliko..matr...si te nisem predstavljala tako, sam pa noro-dobr zgledaš...

x:Xx hvala za kompliment, sem kar pomirjena ker vem da imaš fanta x:Dx x;)x :vragec:

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

pismo, pa se res tako sliši, kot da bi bla mahnjena na ženskice :vragec: .... x:Dx x:Dx x:Dx

Če hočeš biti srečen....BODI!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majica, hvala x:)x

Žaža, tele ženskice v živo izgledajo še 100% bolje(vsaj tiste, katere sem videla)...pa tud jaz nisem hotla preveč pokazat svojga navdušenja, da si ne bi kdo mislil x;)x

Kar se pa moških tiče...Stane se mi zdi na sliki kar podoben samemu sebi, sploh na teli ikoni, ki jo ima sedaj x:o)x , Nino je živo še boljši, zgleda taka nežna dušica x:Ix , Pikota se pa na slikah tko ne vid dobr, ker se sam po snegu valja xDDx ..drugih pa (še)nisem videla....

Tko..pa sem še jaz povedala svoje x^x

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leilania, se strinjam z ostalimi v živo seveda še veliko bolj simpatična in luštna bejbika. Dete je pa :2src: cort, cort...kot bonbonček.

 

Nino itaq, zori, vsakič boljši x:)x

 

Žaža hmmmm :vragec: kaj pa vem....a veš nikoli se ne ve....vse kar ti lahko podarim je le ljubezen xsingx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, LeilaniA! x:Xx :palec:

Fino ko si dala, meni se tudi znana zdis. x:)x :palec:

Tamala je tud lustna... uchki... :2src: xcivx :palec:

 

'Moras' glednit v Fotke (1) - tam smo vsi zivi, saj je link na prvih straneh teme Fotke 2.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...