Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

a si rak in kozorog?  :inocent:

Zakaj rak in kozorog? Ribica sem x:)x

Jaz vem, zakaj. x;)x

Si malo podobna nekomu... x:)x

Sem si pa zapomnila, da si Riba - tu nisi nic podobna oni ikonici, ki si jo nekaj casA IMELA. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, dost lepih mamic tule x:px

:palec: x:)x

Res. x^x x8Dx

 

(*letelo pa je na LeilaniO tole).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cool, meni pa moje starosti ali pa starejše, ker so mlajše (tudi okoli 25) še vedno zelo otročje. :o|o:

da malo pridem k sebi...zdele sem se pogovarjala z dvema jehovima pričama xrolleyesx , sta prnesla stražni stolp in kopico nasvetov za boljše življenje z bogom.

 

sej jest znam bit tud včasih otročja in neodgovorna, ko se mi preprosto jeb..za vse, hočm sam, da me pustijo vsi na mir, da grem kam sama, kjer noben nič noče od mene....potem pa mine in sem spet Tina x:)x

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem si pa zapomnila, da si Riba - tu nisi nic podobna oni ikonici, ki si jo nekaj casA IMELA.  x:)x

Marsa, una slikca je bla mal obdelana. Drgač pa je original "pritisnu" en fotograf, tko da bi morala bit tam boljša kot v resnici x:)x Sicer pa se na nekaterih slikah še sama komaj spoznam, tok različna izpadem. Bom mogoče še kakšno gor vrgla, pa se bo vidlo xDDx

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Daj, si lustna, meni kar ribja... nezna in tko... tamala pa cukrcek. :2src: xcivx

Pa s Cat sta si celo malo podobni, tudi ona je blazno lustna in cedna, prav zelo zelo, skoda ker ni nobene njene fotke, pa tudi sicer je skoda, ker je ni vec around, veckrat se spomnim nanjo...

 

res mamo lusten folk tukaj. x^x :2src: xcivx x8Dx :palec:

Itak, logicno... x;)x x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da malo pridem k sebi...zdele sem se pogovarjala z dvema jehovima pričama xrolleyesx , sta prnesla stražni stolp in kopico nasvetov za boljše življenje z bogom.

 

sej jest znam bit tud včasih otročja in neodgovorna, ko se mi preprosto jeb..za vse, hočm sam, da me pustijo vsi na mir, da grem kam sama, kjer noben nič noče od mene....potem pa mine in sem spet Tina x:)x

ja itak. je dobr bit tut sam!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jest znam bit tud včasih otročja in neodgovorna, ko se mi preprosto jeb..za vse

No, saj taki ostanemo do konca življenja.

 

Mislil sem nekaj čisto drugega. x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da malo pridem k sebi...zdele sem se pogovarjala z dvema jehovima pričama xrolleyesx , sta prnesla stražni stolp in kopico nasvetov za boljše življenje z bogom.

 

sej jest znam bit tud včasih otročja in neodgovorna, ko se mi preprosto jeb..za vse, hočm sam, da me pustijo vsi na mir, da grem kam sama, kjer noben nič noče od mene....potem pa mine in sem spet Tina x:)x

a sta kupla kaksno knjigo od tebe x:Dx x;)x x:o)x :vragec:

he he ... probi (ce ces) da tistmu k ti pride kej uturavat (prodajat) zacnes ti njemu x:Dx x:px

pol hitr vids kolk padejo v stos kupi-prodaj...; vcasih v istem stosu furajo naprej...

sem probu parkrat tkole :vragec: celo zanimalo jih (kao) kaj jaz njim prodajam x:Dx :palec: x;)x

 

zanimivo, kako ljudje 'posel' lahko locimo od dejanske sproscenosti in 'real' promoviranja, ki pride kot samozadovoljnost z produktom... xrolleyesx x:Dx :ermm:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč nista pršla prodajat, samo kle k sm na jobu (mladinsko svetovalno središče), moramo imeti tud take informacije xrolleyesx . ampak dobr..drgač smo se pa prav "fino in lepo" pogovarjali...sta mi razložila zakaj bi blo boljš, če smo ženske doma, zakaj je Marija devica, kako vemo, da bog obstaja in podobno...jest si nisem mogla pomagat in sem ju na izi rugala v glavo(pa ne morm takih buč prenašat!!), onadva pa se nista odgnala. sta rekla, da imam preveč vprašanj in premalo odgovorov nanje-čeprav sem že 100 rekla, da ne verjamem boga.

 

zato se da pa tukaj na forumu pogovarjat z normalnimi tipi,hvala bogu(če obstaja :vragec: )

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej jest znam bit tud včasih otročja in neodgovorna, ko se mi preprosto jeb..za vse

No, saj taki ostanemo do konca življenja.

 

Mislil sem nekaj čisto drugega. x:Dx

povej, kaj drugega si mislil? x:)x x:Ix

DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.... onadva pa se nista odgnala. sta rekla, da imam preveč vprašanj in premalo odgovorov nanje...

Jaz pa sem dva nekoc cisto shokirala, jima sploh nisem pustila do besede x:Dx x:o)x in sta bila po koncanem 'pogovoru' cisto: :eek:

Ampak smo se ful dobro menili, na koncu pa sem ju zmutila, ces - no, evo, vidta, da jaz nic tega ne rabim, pa sta kar kimala in se strinjala. x;)x x:Dx x:px

Name se ne lepijo tile, skratka... imam kontra magnet ocitno. :D

 

**

aja tema Fotke je to xrolleyesx , sem mislila, da sem v Dnevniku... xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...