Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

x^x x^x xideax xyesx

Ofkorsmajhors...

PiH! x^x xokx

A mamo duh kjer je treba al nimamo?! x;)x x^x :sniky:

CAROL BOUQUET (*mogoc narobe napisala, a 1500 procentno je to ta bejba!!!).

Ha! :vtz:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Ne, sta dve bejbi... Jooj...

Ena je 'spanska' bolj, manjsa, temperamentnejsa in druga 'francoska' bolj... damska, bolj umirjena (tale 'moja'... hmm... oz. 'Contesina').

Ma!!!  :mad2:

 

Nosko - C. Deneuve je pa igrala res v Bunuelovem filmu, vendar - la belle de jour (Lepotica dneva)... Tudi mega.  :palec:

Točno. Verjetno gre res za Lepotico dneva. Sicer pa - zavesti se ravno ne pustiš. x:Dx x:Dx x:Dx

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, Mateja... ono Italijanko, kot pravis, in jaz 'spanski' tip, pa jo VIDIM v glavi, vem.. takoj ti jo pokazem in vse... samo imena pa nikoli nisem vedela, tako da ga nimam od nikjer za potegnit... xDDx :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :palec: :palec:

(duh v sco vse najde) :vragec: :vtz:

:palec:

Carole Bouquet. x^x

 

Tu ni zelo podobna Contesi... a jaz sem asociacijo dobila iz filma... tega in nekaterih... pac - zapomnila sem si filing bejbe... ne zdaj iskat samo potez in tega... x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tista druga je bila neka italijanka... čakaj... kako že... pa saj je skoraj v vseh Bunuelovih filmih igrala...en tak kratek  priimek nekaj na M... ???

he.

Angela Molina... najbrz...

sam tu, kjer sem nasla Bunuela oz. filme koncno, ni fotk(e)... tako da (se) ne vem, samo ne more bit druga...

 

**p.s. - nasla (KOMAJ!!! :switz:) eno fotko - kjer se je pa sicer ne vidi dobro, samo je pa -hecno, nakljucno- ravno iz tega filma:

http://www.celebritymoviearchive.com/tour/.../movie.php/8785

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

contesa...jej...fotogenična ful...na vsaki sliki lepa... x;)x x^x pa na vsaki drgač... :palec:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :palec:  :palec:

(duh v sco vse najde)  :vragec: :vtz:

:palec:

Carole Bouquetx^x

 

Tu ni zelo podobna Contesi... a jaz sem asociacijo dobila iz filma... tega in nekaterih... pac - zapomnila sem si filing bejbe... ne zdaj iskat samo potez in tega...  x:)x

Kje contes je pa jade lepša... bi se dalo rečt da je mal podobnosti ampak tolk pa spet ne...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolk? A ti pravim, da ne iskat v tej eni fotki..

Dala sem pac zato, da se ve, katera je...

 

Mateja - vse ste zamutili, C. Deneuve, O. Mutti - v resnici pa sta to dve (do tedaj) precej nepoznani igralki - sicer pa tale model, ki igra, nastopa skorajda v vseh Bunuelovih filmih (aja, cist shizim na Bunuela - Riba ofkors, sodeloval ful z Dalijem).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako, zdaj bom nehala objavljat fotke..kjer sem tko sama seb všeč...da moram bit tut vam... x;)x ...ampak bolj fotke...ki so zanimive...

 

na tej fotki...jaz "v kopalkah"...slikano pred 2 letoma v Bangladešu...na najdaljši peščeni plaži na svetu... xrolleyesx ...ker je strogo muslimanska država...se vsi kopajo oblečeni...

 

Pa spomnim se..da sem imela fuuul otečene gležnje...menda od antimalarikov...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tako, zdaj bom nehala objavljat fotke..kjer sem tko sama seb všeč...da moram bit tut vam... x;)x ...ampak bolj fotke...ki so zanimive...

 

na tej fotki...jaz "v kopalkah"...slikano pred 2 letoma v Bangladešu...na najdaljši peščeni plaži na svetu... xrolleyesx ...ker je strogo muslimanska država...se vsi kopajo oblečeni...

 

Pa spomnim se..da sem imela fuuul otečene gležnje...menda od antimalarikov...

 

Astra

:vragec:

 

pa mi ne zgledajo prou zlo otechene x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

astra same super slike!

Zelo všeč! in to Bangladeš ojoj dauč je to...

aakhut tebi pa en pobož, ko taka čuda govoriš...

zdaj po več ko enem letu, ko sem malo uletela na pijačo

se mene tak več sploh ne spomnite kak zgledam,

ne ti, ne Marsa...le astra, ki si me večx vidla,

bi se mogla tud naučit in kako svojo fotko

obelodanit

Stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

astra same super slike!

Zelo všeč! in to Bangladeš ojoj dauč je to...

aakhut tebi pa en pobož, ko taka čuda govoriš...

zdaj po več ko enem letu, ko sem malo uletela na pijačo

se mene tak več sploh ne spomnite kak zgledam,

ne ti, ne Marsa...le astra, ki si me večx vidla,

bi se mogla tud naučit in kako svojo fotko

obelodanit

Stankaaaa

:vragec:

 

kera stanka zhe :eek:

ajaaaa....vilavetraaaaaaa x:Dx x:o)x

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aakhut...dej no, mam čist zabasane OS-je...tolk se ti že vsi smejijo...kwa zganjaš...

 

Astra

:vragec:

 

hmmm....jst sm meu tut zabasane...pa sm te lepo na ignor dau...zej mam pa mir x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet samo nakladamo v tej temi, namesto fotk sami citati in vse zivo...

Astra, tam si ful dobra v vodi ko gazis... xDDx x8Dx ... me tolk na nekoga spominjas, pa se ne spomnim na koga (niti se mi ne da ufurat, ker bo pol kot s Carole Bouquet ali se huje x:o)x xDDx)...

Pa neke gleznje omenjas... x:Dx x:Dx x:px Si modelska! A mislis da s povecevalom gledamo al kaj? x:px

Kok smo res hecni...

 

Bila frendica prejle, sva nekaj iskali, pa ji dam se fotke za pokazat, je rekla, da sem cist cudna na oni... xDDx - nic podobna in to...

Sem ji rekla, da ste me zafrknili, ker sem se ravno hotela pofarbat, zdaj pa ne vem, ce se mi da ufurat v tele ultra variante - dvojni hydrogen varianta - da blond iz pac rdecih... xrolleyesx :o|o: - tako da ne vem se... po drugi strani pa - aja saj res, saj saj - tako kot lani in vsako leto, ko mi nihce ne verjame, da se nisem vmes nanovo pofarbala z drugo barvo.... Ker naredi malo hydrogena + sonce ali kaj in mi na zlatkasto potem vse skupaj potegne... tako da na crno se npr. nima smisla barvat... x;)x - no saj se tudi ne bom...

blabla... in ravno pravim, da samo nakladamo... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fige, hehe.. x;)x

 

Marsa, narobe...sam ko sem že opisala kje je fotka nastala...sem se tut spomnila..kako sem se počutila...

pa kako je blo hecno...ker se kopajo oblečeni...potem pa se ženskam svileni sariji mokri ovijejo okol teles...in je to res seksi... x:px

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...