Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

Tamara, ful mlada zgledas

Pa saj sem napisala, da imam PERSEFONO v sebi. x;)x x:Dx

 

PERSEFONA

Persefona je hkrati deklica boginja in gospodarica podzemlja. Kot arhetip v vas simbolizira lolito, ki se ji ne mudi odrasti in se rada vrača v svoj svet fantazije.

Kaj ste prinesle s sabo?

Ste bili mamina punčka? Zna vaša mati še vedno najbolje preceniti, kaj je dobro za njeno princesko? Tipična Persefona. Pri odrasli ženski njen element izžareva in kliče v smislu (po)skrbi zame. kot njena narava je osvežujoč tudi njen zunanji videz.Za ženske s prevladujočim Persefoninim elementom je namreč značilno, da so na pogled veliko mlajše kot v resnici.

Notranje gonilo!

Okostenele strukture niso po vaši meri. Prednost dajete ustvarjalnemu delu. Kadar stvar teče narobe, počakate, da vas reši usoda, kolegi ali vitez s srebrnim oklepom. To držo uporabljate tudi v odnosih, pri čemer je dobro to,da v moških avtomatično vzbudite zaščitniški instinkt.

Kaj vas osrečuje?

Večina žensk Persefon ima vsaj eno prijateljico, ki stoji veliko bolj na trdnih tleh kot ona sama. Izberite jo za predlogo in se učite njenih spretnosti. Vendar ohranite svoj mladostni žar, ki vam odlično pristaja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Tamara, skoraj sigurno jo poznam..pa ne vem, ce lahko napisem njeno ime?( ima dva fantka ? )

 

...zelo zanimivo...skoraj neverjetno...jaz sem namrec iz MS.. x8Dx ...kako "mala" je Slovenija...

 

Lp Mojca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pišuka tamara, gledam fotko, pa sem mislila: ta velika in tamala-hči w:Iw ...pol pa berem komentarje, pa mi začne počasi kapljat, da si eno od dveh deklic ti x:Ix

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Primorke so vedno ble fajn (mam tu sestrično tam); sam nedostopne za fante ponavad :sori:  :sori:

x;)x  :palec:

;) morem pripomnit da so itak primorke fajn ;) in zaenkrat zgleda so mi ble še najbolj dostopne ;) mrbit za primorske fante gre to drgač ;) anyway morem it spet kaj na primorsko....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pišuka tamara, gledam fotko, pa sem mislila: ta velika in tamala-hči w:Iw ...pol pa berem komentarje, pa mi začne počasi kapljat, da si eno od dveh deklic ti  x:Ix

No no, ta bi bila pa malo huda, da bi imela tako veliko hči! :eek:

 

Sicer pa (za informacijo): imam 1 hči (10 let in pol) in 1 sina (6 let). x^x x;)x

 

Aiwa, hvala za kompliment. x:Xx x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

10 let in pol a ;) ravno za mojga bratca ;) hehe, ampak res kaki cukrčki... 50% cukr in 50% med ;) hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hi hi hi tamara, saj se ne gre za to, da bi imela tako veliko hčer, pač pa za to, da na prvi pogled deluješ kot ...kako naj rečem ( najstnica, smrklja, mladenka....-v tem slogu)... x:Ix x:)x x;)x :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok tamara, kaj čmo, včasih imam kasno paljenje x:Dx x;)x

 

borism x:Xx .......sicer sem pa letos na dopustu ob opazovanju svojega znamenja v živo, ugotovila, da so škorpijoni zelo plašne in previdne živalice...tako da so še kakšne možnosti...sam počas, počas x:Dx x^x x:Ix x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tamara in **tamala** Tamara :eek: kako sta si podobni, prav prikupni, fletni damici, lahko rečeš, da sta sestrici xflirtx .

 

Chandra kaki lasje :palec: zelo luštna bejbika x:Xx

 

Trudi :palec: , ne smem preveč komentirat (ker tudi pujsa bere x;)x )..ne, ne saj se hecam ste zelo fletni vsi, kompletna familija ali kako bi vi to rekli, beštri.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism  x:Xx .......sicer sem pa letos na dopustu ob opazovanju svojega znamenja v živo, ugotovila, da so škorpijoni zelo plašne in previdne živalice...tako da so še kakšne možnosti...sam počas, počas  x:Dx  x^x  x:Ix  x;)x

Tole, da so škorpijoni zelo plašni :sori: ..."NE DRŽI" :xx!: , dober izgovor, ni kaj, lp, B. x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borism  x:Xx .......sicer sem pa letos na dopustu ob opazovanju svojega znamenja v živo, ugotovila, da so škorpijoni zelo plašne in previdne živalice...tako da so še kakšne možnosti...sam počas, počas  x:Dx  x^x  x:Ix  x;)x

Ya dont say? :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako da ne :huh: :ermm: :sniky: ...seveda so plašni x!x sem ga opazovala v živo. čisto počasi se je priplazil ob robu zidu, nato se je ustavil in čakal, potem je nardil še nekaj korakov naprej, pa spet čakal. nato se mu je na pot postavil predpražnik pred vrati in se je ustavil. pol je ugotovil, da lahko to s pridom nekak izkoristi in je svojo pot nadaljeval pod predpražnikom. v konkavnem vogalu se je spet ustavil in se nato odločil, da bo malo splezal na zid. potem pa je postopek hoje in čakanja ponavljal, dokler se na določeni višini, kjer se mu je iz meni neznanega vzroka zdelo ok, ni ustavil in tam ostal dva dni. potem je pa izginil (oziroma odšel, brez da bi bil opazovan)...no: po resničnem dogodku: žival škorpijon; opazovan na dopustu leta 2004 na nekem otoku v jadranu

 

a sem dobro napisala x:Dx x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a sem dobro napisala  x:Dx  x;)x

zelo slikovito ;) hehe pismu ja kar predstavljaj si da si 100x manjša od sebe, pa greš v boj s tako veliko osebo, moreš priznat da majo tile škorpijoni kar precej jajc...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...