Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Res je luštna x8Dx Ampak mi nikakor ni jasno, kako si lahko tako velikega Cybra tako zlepa gor držala??? :2src: (Val. izgrala smeška - je zraven mene in gara tu x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janjak in cyber  :onfire: ...težko je bit tip tle na lnf  x^x

heja... niti ne :D ga ni boljšga kraja za bit tip... take fejst lunatke skačejo okrog pa to.... :D težko je bit bejba v taki konkurenci...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tvoj doggy je zakon! aaaaaaaaaaaa to je pa res najbolj simpaticna fotka tukaj sploh! :2src:

kaki dogi :D je pa fajn modni dodatek k naši manekenki ;) ki pozira na tekočih stopnicah :D to je nekaj kar bi rad videl večkrat v nami...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

JanjoK sem si predstavljala kot eno nizko, luštno, toplo, črnolasko, seveda s kratkimi lasmi, mogoče malce...buckasto v "ritinem" predelu; potem pa vedno ko vidim fotko... me iztiri... (to je to nategovanje s pujso... :inocent: :C: :o|o: :sori: )

 

Pa še s takim bikcem v naročju....

 

Jauuu Trudi fotografira, to krhko žensko bitje pa nosi... kaj ko bi to težo razporedila????

Ajaaaaaaaaaa....on je v MonteCarlu nosil kufer iz igralnice.... , teža pa je bila na obeh straneh enaka

 

x:)x x:Dx x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janjak in cyber  :onfire: ...težko je bit tip tle na lnf  x^x

:palec: ...pa še res je, ne smem preveč komentirati, ker Trudi natančno vse prebere xDDx x:Ix :palec:

Ti kr je zanimivop brat tvoje, pa tud ostale komentarje;

 

Sm lohk sam ponosen da mam tako pujso xDDx x:px , simpatično in gofljasto x:Dx ;

Cybrček je pa itak ..... x:o)x x:Xx

 

 

:palec: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jauuu Trudi fotografira, to krhko žensko bitje pa nosi... kaj ko bi to težo razporedila????

Ajaaaaaaaaaa....on je v MonteCarlu nosil kufer iz igralnice.... , teža pa je bila na obeh straneh enaka

 

x:)x  x:Dx  x:)x

Ja, ko bi le bila x:Ix ;

Samo tko je, vsi se radi cartajo pri lepih ženskah, tko se tud Caybrček ni pustu men nosti (takrat, blo je 35 stopin vročine); in kdo bi se lahko uprl Janjinemu šarmu x:Ix x:Ix xDDx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Seveda si resnično lahko ponosen na pujso Trudi, saj mi smo tebe tudi že iz njenih lepih in prijetnih besed prej dodobra spoznali, z mojim komentarjem, pa nisem mislil nič "slabega" ampak, če bi začel naštevati, bi verjetno samo pretiraval s lepimi in pozitivnimi pohvalami, lep večer, uživajta, B. x:)x :palec:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...