Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

kok maš ti različnih obrazov. Nice, za vsako priložnost
hj, vem ja, se kr zavem, heh, se mi vedno bolj zdi Fin0 x:Dx

.Pujska, maš dobr podpis trenutn x:o)x

 

Kriss, tut ti si fina; probi ti pustit dolge laske x^x

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Pokabu... je fajn dečua... :)

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žaža :onfire: :onfire: :onfire: fotke :palec: ...men se pa sline cedijo po vseh teh pripravah, ki ste jih sprobali x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

waw, kul fotke...samo tebe se nikjer ne vid dobro u faco x;)x

Veš, kak lepote se ne da najdet kar na vsaki fotki ;) en tak motiv za hodit na lunin party...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, 1Budala, kok maš ti različnih obrazov. Nice, za vsako priložnost  x;)x  :palec: .
Po tistem, ko jo srečaš med tortožerkami, vedno vidiš enega samega (kot se ti je zdel realen)... x:Dx x;)x
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žaža, Janja in Trudi zelo adrenalinske fotke x:Dx ...vsi ste luštkani, prav zares x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po tistem, ko jo srečaš med tortožerkami, vedno vidiš enega samega (kot se ti je zdel realen)...  

 

Ja itak ;) dobiš fotke različne inserte življenja... sam to je vse bullshit, k nkol ne zajamejo tistega kar si.... nevem mrbit če maš res ful dobrega fotografa, ampak še nisem vidu take fotke, mrbit kakšna od contese, hm nevem, v glavnem naša PokoBu ;) je v živo zmer ista ;) zmer fajn....

 

hm nekaj se kuha za tortice vidim v nasledn četrtek.... (khm bom dal pečico na 250)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aira, a ti lahko zdaj mejlam fotko za objavo? Hvala!

Macona, lohk men mejlas - kadarkoli, ne bo usla. ;)

Bom ze spedenala, ce znam svoje dat... x;)x ni vrag, da ne bi se kaksne druge... razen ce nisi prelustna... pa potem da iz ljubosumja ne bi hotla dat gor... jaz... :o|o: x:o)x

 

Buena - simpatico, kot vedno, taka prijazna osebica, lahkotna. x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, Nino, mam. :)

 

'Prej' (*bela, pa se malo bolj zalita):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'Potem' (*tu sem si se kar vsec, ker se me slabo vidi, pa nekam suha zgledam in se kar fit. x8Dx x;)x)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...