Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Ja meni zudi! zato, ker je "sončna"!
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Razburja glih ne, Aakhut, smo pa nekoliko opomnili, povprasali, ce starsi vejo in se strinjajo in tko...

Je pa res lahko delikatno taksnole.... Po pravilih naj mlajsi od 13 let ne bi sodelovali oz. brez dovoljenja starsev.

Mikica je postnila tudi fotko s svojimi starsi in sem jo povprasala tudi o tem, pa pravi, da vejo in pustijo.

Kolikor opazim, je vse kul, nobenih namigovanj.

Ce pa bi do cesa takega ev. prislo, pa javite, ce ne bo sama Mikica - kar moras prav tako storiti v primeru nezazelenih ali kakorkoli sumljivih, motecih ipd. OS-ev. x!x

 

To sem ze omenila, ampak je ze prav... je fajn vsake toliko opomniti malo...

 

Mikica - ja, saj zato. x:)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec: :palec:
*In my dreams I always see you sore above the sky, in my heart there always be a place for you for all my life, I'll keep a part of you with me,...and everywhere I am there you'll be,... (Peral Harbor) *
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men pa ta sreča nič ni všeč..... x;)x  x:o)x  x:Dx

hehe :D hja kaak nesreča :D ehhe ja mapak vidi se dost več kot je aira do zdej pokazala... ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zihr je mislu ton :)

:vragec:

 

hmmm....vprashanje

sol se v gramih mer x:Dx x:o)x

 

 

666 zlomkou....tralala

mogoche je pa mel v mislih LETA x:Dx x:px x:px x:px x:px

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
lahka pod 60 x;)x

:vragec:

 

LAHKA pod 60....chesa :eek: x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou...tralala

Ti, ki si zlodej, bi pomislil, da $ :eek: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo lepa fotka Aira(slikana med cvetočim zelenjem) :palec:  Si pa bolj miniaturna(sem si te predstavljala kot zelo visoko žensko-ne vem zakaj)

:flower:

thx xsrcx

 

 

miniaturna ja- moški mora pred mano na kolena ... ali pa jaz na stol- čeprav to je problematično (kdo bi vlekel vedno stol s sabo xrolleyesx )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Glavn, da so lepotice pod 170  xrolleyesx  xrolleyesx  :xx!:  x:Dx

Kateri butelj pa to pravi, najdražje fotografom so najdaljše x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo lepa fotka Aira(slikana med cvetočim zelenjem) :palec:  Si pa bolj miniaturna(sem si te predstavljala kot zelo visoko žensko-ne vem zakaj)

:flower:

thx xsrcx

 

 

miniaturna ja- moški mora pred mano na kolena ... ali pa jaz na stol- čeprav to je problematično (kdo bi vlekel vedno stol s sabo xrolleyesx )

:vragec:

 

kuuullll

kje mash pa ti noge...k je dec na kolenih x:px x:px x:px

 

666 zlomkou....tralala

MLJASK....MLJASK....MLJASK....

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo lepa fotka Aira(slikana med cvetočim zelenjem) :palec:  Si pa bolj miniaturna(sem si te predstavljala kot zelo visoko žensko-ne vem zakaj)

:flower:

thx xsrcx

 

 

miniaturna ja- moški mora pred mano na kolena ... ali pa jaz na stol- čeprav to je problematično (kdo bi vlekel vedno stol s sabo xrolleyesx )

Velike so za delat, majhne pa za crkljat. :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...

visoko babo lahko stoje poseksass... male ne morš. (razen če si sam liliputanar)

majhna ga lahk stoje potegne... (če si visok)

x:Dx

:vragec:

 

na konc itaq lezhi

pa je useen, al je velka al pa mejhna...

takrat je dolga al pa kratka x:px x:Dx x:Dx x:Dx

 

666 zlomkou....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Lepotica se mi zdi visoka pod 170 in lahka pod 60 x;)x

To mislim za Airo, da ne bo katera mimo teh dimenzij užaljena :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...