Skoči na vsebino

Fotke (2)


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 4,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

na srečo se  skoraj nič ne vidi xDDx

Aira, lustna punca :palec:

Pa koncno malo drugacna fotka¨! x;)x x8Dx

Jaz pa sem vedela, da si manjse sorte, se mi je zdelo, no... :)

Tu si mi morda pa se najbolj vsec, zelo ti pase takle chop. :palec:

 

Flegma - frajer, ko mas take fensi obozevalke! x^x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na koliko pa jo ocenjuješ v m, lahko tudi v centih :8):

Bi rekla tam nekje 168cm,cm gor ali dol! xg:Dx

iiii :D take so pa men najbolj všeč.... x;)x

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepotica

To mislim za Airo,

oh x:Ix xDDx

:palec: :palec: ;) letos mam en tak fetiš za 165+-10 nevem zakaj.... :inocent:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...............z oboževalko........bernarda.............al .......kva.....že.... x^x

Ja, Bernarda Marovt! x:)x

:eek: huhu a poznaš tole bejbo.. hm kera pa je to zicer kaka manekenka...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Michelle,samo če bi jo videla brez make up-a pa je ne bi spoznala!  

 

Ja, ti cisto verjamem xDDx

Ampak zato pa je, da nas malce polepsa x;)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...............z oboževalko........bernarda.............al .......kva.....že.... x^x

Ja, Bernarda Marovt! x:)x

:eek: huhu a poznaš tole bejbo.. hm kera pa je to zicer kaka manekenka...

ja ja...............Elnino.......................ful dobra pa prjazna x:Dx :palec: bejba...........za razliko od njenga bajsastga.........nesramno bogatga moža...................grdo gledu k svina........... :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ....................ampak glavn da je ona lepo x:px x:Dx x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja...............Elnino.......................ful dobra pa prjazna  x:Dx  :palec: bejba...........za razliko od njenga bajsastga.........nesramno bogatga moža...................grdo gledu k svina........... :xx!: :xx!:  :xx!:  :xx!: ....................ampak glavn da je ona lepo  x:px  x:Dx  x^x

;) hehe ja jebat ga all the best women are married.. kaj češ... ;)

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za razliko od njenga moža.. .grdo gledu k bajsastga. .nesramno bogatga svina
a je bil od vedno rejene sorte sporte? x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...............z oboževalko........bernarda.............al .......kva.....že.... x^x

Ja, Bernarda Marovt! x:)x

:eek: huhu a poznaš tole bejbo.. hm kera pa je to zicer kaka manekenka...

ja ja...............Elnino.......................ful dobra pa prjazna x:Dx :palec: bejba...........za razliko od njenga bajsastga.........nesramno bogatga moža...................grdo gledu k svina........... :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ....................ampak glavn da je ona lepo x:px x:Dx x^x

Moža ima samo za doma. Ane Flegma x?x x:Dx x:Dx x:Dx

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...............z oboževalko........bernarda.............al .......kva.....že.... x^x

Ja, Bernarda Marovt! x:)x

:eek: huhu a poznaš tole bejbo.. hm kera pa je to zicer kaka manekenka...

ja ja...............Elnino.......................ful dobra pa prjazna x:Dx :palec: bejba...........za razliko od njenga bajsastga.........nesramno bogatga moža...................grdo gledu k svina........... :xx!: :xx!: :xx!: :xx!: ....................ampak glavn da je ona lepo x:px x:Dx x^x

a ta si je tudi takega djeda omislila.. hm.. čedne punce pa... take djede zbirajo.. :xx!:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volk K.L. :palec:  x:o)x  x:Dx  x:Dx

 

 

mushi.............zdej bom pol leta sam sladkarije žru.......... po pa takoj u........ London........Paris.......Milano..............pa da vidmo........ x:Dx  x:Dx  x:Dx

pismu js sem probal že vse diete pa nkol se nisem zredil :sori: tale sstanetova sol tud nič ne pomaga :C:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O kaki mački so na lnf x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja bojda da so psi podobni svojim lastnikom... a zagotovo pa so lastniki podobni svojim mačkom :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...