Skoči na vsebino

Zamasen nos


Recommended Posts

Pozdravljeni!

Nasa triletna puncka smrci in malo glasneje diha ze skoraj od rojstva. Zdravnica ni odkrila nic posebnega. Svetovala je, naj nos spiramo s fiziolosko raztopino in da baje pomaga tudi zvecenje, da se ti kanali odmasijo. Zadnje case imamo tudi precej vneta usesa, kar je baje tudi povezano z nosom in vsemi temi kanali. Tudi moz ima iste probleme ze celo zivljenje, pa mu zdravniki niso odkrili nic posebnega. Vedno mu napisejo kaksen sprej za v nos. Edina stvar, ki malo pomaga je Justova krema materine dusice. Ce s tem namazemo okrog nosa, vsaj ponoci ni toliko smrcanja. Ima kdo kaksen nasvet? x?x Saj vem.....sstane bo rekel SOL xrolleyesx

Pozdravcek!

LeilaniA

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leilania - ne samo Stane, tudi jaz bom rekla- sol - oz. fizioloska raztopina - vendar seveda z zdravo soljo...

Tule pa je ta tema: Fizioloska raztopina.

Sicer pa je meni zelo pomagal ionizator tudi - imam ga komaj kakih 10 dni, pa je razlika totalno obcutna! x^x x8Dx :palec:

Tudi etericno olje lahko uporabis, npr. evkalipt, meta, bor...

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, hvala!

Ionizator ze imamo in res pomaga, ga pa zadnje case(ker je bilo ponoci mraz) nismo prizigali, ker se mi nekako zdi, da se bolj ohladi prostor.

Tole o zdravi soli sem pa ze vceraj zacela prebirati, ker jo Stane tako reklamira in bi jo na vsak nacin rada preizkusila. A se da dobiti kje kaksen manjsi testni odmerek :o|o: za kaj nizjo ceno??? Drugace pa jo bomo narocil po dopustu, pa se bomo do takrat tolk vec v morju namakal x8Dx .

No ja....vsekakor nameravam priti do te soli, in upam, da bo moz enkrat pospravil vse svoje flaske z najrazlicnejsimi tekocinami...si ne morte mislit, kolk tega se dobi v lekarni.

 

Pozdravcek, L.

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Do tačas se vam vsem lahko že sinusi vnejo x^x .

Če želiš, mi pošlji naslov, pa ti pošljem dva paketa brezplačno, da lahko enega pokloniš prijateljici.

Če ji ga boš pa prodala, boš pa na naslednjem pikniku za pijačo dala :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leilania - do tedaj lahko uporabis katerokoli zdravo sol oz. samo ne ne-zdrave. :)

Torej lahko uporabis tudi neprecisceno grobo morsko sol, ki stane najbrz okoli 500, 600 sit - kg. To si najbrz lahko privoscis, dokler ne dobis Stanetove.

 

Ja, ionizator malo hladi, daj ga drugam, visje, pa na manj. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Leilania - do tedaj lahko uporabis katerokoli zdravo sol oz. samo ne ne-zdrave. :)

Torej lahko uporabis tudi neprecisceno grobo morsko sol, ki stane najbrz okoli 500, 600 sit - kg.

Če pa imaš še kaj ekstrakta morskih alg določene sestave.... ups, vsega ti pa ne smem izdati x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nasa triletna puncka smrci in malo glasneje diha ze skoraj od rojstva.

Jeste dosti žitaric ?

 

dravnica ni odkrila nic posebnega.

Zdravniki po mojem sploh v prihodnje ne bodo več odkrivali "nič posebnega". Samo še par klasičnih bolezni in predpisovanje zdravil. In operacije. In to je to.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...