Skoči na vsebino

Test osebnosti


Tamburin

Recommended Posts

  • Komentarji 62
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

meni pa so ti testi vsi po vrsti totalno brezvezni, saj človekove osebnosti ne moreš stlačiti med točke in a, b, c, d odgovore.sploh pa ne morem verjeti, da tale Philov test "uporablja mnogo HR/Kadrovskih oddelkov v korporacijah in podjetjih. Pomaga jim, da bolje spoznajo notranjost zaposlenih in bodočih zaposlenih ljudi". hallo?!Ali potem tudi na podlagi testa izbirajo kdo je primeren kandidat za službo in kdo ne? čist mem..to je moje mnenje
DON'T PANIC
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

SURYA reši pa :shsh: tiho bodi x:Dx x:Dx x:Dx , da bom vidla, kolk si stara x:Dx

 

(tudi meni so brezvezni...pa vendar sem stara samo 35 let x:o)x ... in sigurno je to res.. .več jih res nimam... x:Ix xredx x:Ix)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica

Surya vsi so se "hvalisali" da imajo točke nad 45... jaz pa skromnih 35... pa sem dobila "kompleks" in da si le-tega pozdravim, sem pač sklenila, da dejansko je število točk naša starost...

Tak da izpade...da sem najmlajša na forumu :D :D :D

 

x;)x :vragec: (viš ti tudi...rezultat 39... pa še nimaš toliko let... :D (zgleda da samo meni kaže ta test "manj let" kot jih imam dejansko... se pravi, smo jaz bolj mlada x:Dx x:o)x x:Dx ))

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, tocno 50. xDDx

Mi je pa enkrat andres ali kdo tole poslal, sem imela pa okoli 45, se mi zdi, ali nekaj takega.

Ker pri kakih dveh se nisem mogla odlocit. :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, 47 pik, in prav pozitivno presenečenje ob prebiranju razlage x:Dx x:Xx

 

Drugač pa potem še dalajlamin test... bi najprej kot (bodoči) psiholog poudarila, da ni prirejen za slovensko populacijo x:Dx :vragec: Not se zelo pojavljajo (predvsem živali) stvari, ki so zelo specifično vezane na vzhodno populacijo, tako da... ni nujno, da pride interpretacija tega točna x:Dx x8Dx

 

Sem pa dobila ene par zanimivih odgovorov; Selene si me bo zapomnila za celo življenje :eek: , moj pravi prijatelj sem JAZ SAMA hehehe x:Dx x:Dx , moja sorodna duša je moja umrla babica (kar tudi ni tako napačno x;)x ), nekoga pa zares ljubim, ki - hm, pismu Contess tole sva glih zadnjič nekaj na tortah razglabljale :madpro:

 

Zanimive zadevščine xokx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj glih to, Contesa... Barve so nekak del vsakdana vsakega človeka, so univerzalne - pa njihovo dojemanje tudi, svinj in ovc in krav pa tule verjetno ne doživljamo tako kot recimo budisti in pač vzhodnjaki na splošno x;)x

 

Je pa ful luštkan test x:Xx

 

 

Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.

VILA SONCA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 11 years later...

https://www.16personalities.com/free-personality-test

 

 

eden izmed natancnejsih testov osebnosti...priporocam. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/yes.gif in cim bolj "nemegleno "odgovarjat, ce ga bo kdo delal.

TAKO BLIZU, KOT SI ŽELIŠ BITI, SI TAKRAT, KO SI NESKONČNO DALEČ.

 

Nothing is so intolerable to man as being fully at rest, without a passion, without business, without entertainment, without care. Blaise Pascal

 

 

 

http://www4.slikomat.com/07/1208/d1g-26066d.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...