Skoči na vsebino

Konci


Apolonija

Recommended Posts

x!x

Sovražim konce, sovražim konce in se veselim začetkov! ampak KONCE, te pa sovražim!!!!

Sovražim končati vezo, ker vem da bo prizadet. Pa sem jo. Počutim se ok, pa vseeno sovražim KONCE. :V: Sovražim.

Hvala za tale pluvalnik! :palec:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super, res super! x^x Prou pasal je. Se takoj raven energije dvigne!!!
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A lahko še nekaj povem...ZAKAJ JE KONEC TAKO TEŽKO RAZUMET? Že cel teden se ukvarjam z nepotrebnimi razlagami zakaj, zakaj? ker me ne razume. Madona, pr njegovih 29 letih bi človek pričakoval malo več odprte glave....

P.S.: sej bi uporabila kletvico, pa nima smisla, a ne!?! :O:

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...res so grozni ti konci!!!! Čeprav ponavadi vodijo v nekaj boljšega ali pa vsaj primerljivega, je grozno. Sem se včeraj mogla posloviti od enega obdobja svojega življenja, pa vem da vstopam v novega, celo boljšega, pa vseeno srček boli!!! xrolleyesx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Energetska navezanost in piratstvo do partnerja lahko ostaneta še dolgo po tem, ko gresta partnerja narazen, zelo pogosto ostane vse življenje.

 

Pravi moja kolegica...in zato se vsi probavamo "izkašljati" na tak ali drugačen način...

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To pa rada vrjamem.... :onfire:
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Energetska navezanost in piratstvo do partnerja lahko ostaneta še dolgo po tem, ko gresta partnerja narazen, zelo pogosto ostane vse življenje.

 

Pravi moja kolegica...in zato se vsi probavamo "izkašljati" na tak ali drugačen način...

 

Jaz tud vem kaj to pomeni. Jaz sem spoznala fanta in njegova ljubezen mi je najbolje pomagala zaceliti "piratstvo", katero sicer ni bilo povzročeno s strani moškega.

 

Jaz zase vem, da v mojem srcu vedno ostane del tistega, katerega sem imela rada in ta del me za vedno spremeni, ker ga nikoli ne preneham čutiti. Tudi če ga na silo hočem izbrisati ga ne morem, postane samo še večji, vendar imam na srečo zgolj pozitivne izkušnje razen enkrat, vendar kot pravijo enkrat ni nobenkrat x;)x :flower: xloveyx :detelca:

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam na žalost nekaj slabih izkušenj za sabo, no, pa niti ne bom rekla na žalost, ker je vsaka stvar za nekaj dobra :-)

 

"Pogosto imamo navado reči, da vsak človek dobi takega partnerja, ki mu je namenjen, ki mu trenutno najbolj ustreza in si ga tudi zasluži."

 

Tole v zelenem je spet ena od misli kolegice in kar prav ima. Zato se trudim vedno potegnit na koncu pozitivo in grem z novo izkušnjo naprej. Tudi sedaj, tudi v tem primeru.

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se ni tezko spopast oz razumet konca..cepraw tud mene kdaj boli kaksen konec...nacinov za se sprijaznit s koncem je malo morje, sam se treba malo ozret okoli in odpret oci...

 

krneki..

If you love something, let it go, if it comes back to you, it's yours, if it doesn't, it never was.

 

v bistvu fora je v svobodi..svoboda je mocnejsa kot ljubezen :)

amm nevermind :P

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A lahko še nekaj povem...ZAKAJ JE KONEC TAKO TEŽKO RAZUMET? Že cel teden se ukvarjam z nepotrebnimi razlagami zakaj, zakaj? ker me ne razume. Madona,  pr njegovih 29 letih bi človek pričakoval malo več odprte glave....

ZAKWA JE TO TEŽKO RAZUMET?

 

Po moje sam zato, k je teb jasn, da je konc, on pa še ni mislu da bo konc.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz tud sovrazm konce...bl kt vse na svetu...no ampak na sreco nimam problemov s tem da se bivsi ne bi mogu s tem sprjaznt...zato k je blo ze dalj casa obema jasno..da nisva za skupi.Oz. je blo zelo hladno med nama ze nekaj casa...ampak pol je prsu pa drugi..pa se ni obneslo...joj joj... :V:

 

Zakwa nisva ostala sam frenda...bi blo bols.

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak odnos se začne zato, da se partnerja (ali vsaj eden od njiju) nečesa naučita. Ko je naloga opravljena, odnos ni več potreben in sedaj nastopi konec.

 

Kaj je smisel lekcije, pa ni vedno lahko ugotoviti. Morda je smisel v samem odnosu in vseh zapletih, ki jih tak odnos prinaša. Morda pa je point prav v koncu odnosa. Vsaj za enega. Konec dolgotrajnega in intenzivnega odnosa je lahko huda preizkušnja. Nekatere lahko tudi zlomi in se predajo alkoholu ipd. Drugi, močnejši, pa konec odnosa ocenijo kot izziv, kot priložnost za nov začetek. In menim, da so samo ti slednji izpit dobro opravili.

Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

 

bigm

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsak odnos se začne zato, da se partnerja (ali vsaj eden od njiju) nečesa naučita. Ko je naloga opravljena, odnos ni več potreben in sedaj nastopi konec.

 

Kaj je smisel lekcije, pa ni vedno lahko ugotoviti. Morda je smisel v samem odnosu in vseh zapletih, ki jih tak odnos prinaša. Morda pa je point prav v koncu odnosa. Vsaj za enega. Konec dolgotrajnega in intenzivnega odnosa je lahko huda preizkušnja. Nekatere lahko tudi zlomi in se predajo alkoholu ipd. Drugi, močnejši, pa konec odnosa ocenijo kot izziv, kot priložnost za nov začetek. In menim, da so samo ti slednji izpit dobro opravili.

Se pridruzujem temu komentarju. Sicer cas celi vse rane, je pa veliko lazje ce si razresevanje tega problema zamislis na tak nacin. Jaz sem konec vzela kot zacetek nove ere. In res sem vstala (vsaj zdi se mi tako) kot Fenix iz pepela. x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz tud SOVRAŽIM konce :vragec: . Ko se ustaviš na Trojanih in se ves srečen zapodiš v prodajalno krofov sem najprej totalno besna, ko sem na KONCU vrste, ki se vije iz prodajalne še par metrov po pločniku. In ko pridem na ZAČETEK sem čist besna, če dobim KONEC prekmurske gibanice, al pa ČIST KONČNI KONEC, kar pomen, da ima moj KONČEK dve zapečeni krajni stranici. Tak KONEC ponavadi ZAVRNEM. Posledično tud ZAČETKOV ne maram, ker so enako TRDI, NEGOTOVI in KRMEŽLJAVI kot KONCI.

 

NAJBOLJŠA JE ZLATA SREDINA. x:px

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem lih opredeljena, ampak imam rada zacetke. Vsaj ponavadi. Zacetek nekega novega projekta, svez zacetek zveze, nov zacetek...karkoli ze. Rada na novo zacnem in se trudim.

Konci me ponavadi razburijo. Konec moje zveze je bilo nekaj dobrega. Kar sem seveda ugotovila kasneje. Na zacetku je bila to najhujsa stvar na svetu.

Zelo se pa strinjam s tisto izjavo...da se z vsakim koncem nekaj naucis. To me v bistvu tolazi.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...