Skoči na vsebino

Vkljucevanje v forum


KAMENA STRELA

Recommended Posts

Kakorkoli...ne štekam vas... :xx!:

 

Že takoj na začetku...ste bili opozorjeni...da natanko takšna tema že obstaja...pa nič... :xx!: :xx!: :xx!:

 

Selene vam je staro temo potegnila na dan...za tiste, ki res ne štekajo...vi pa še kr dalje...

NATANKO o tem smo že govorili...in men se zdi to nekorektno...da se ne ozirate... xrolleyesx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 100
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

No, meni se pa zdi nekorektno, da imaš ti mene za nekorektnega x;)x . Kaj jaz vem, kaj je bilo in kaj ne. To ima Marsa čez. Če ta tema ne bi smela biti odprta, bi ju enostavno združila!!!

Ne moreš pa vse prej prebrati, preden postneš post. To bi bilo huje od Dostojevskega... le, da bi tistega malo bolj razumel x:Dx x:Dx x:Dx .

Skratka, astra, ne razburjaj se x;)x .

ajdi

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprej smo malo klepetali v klepetalnici.. potem pa je Marsa odprla se forum in tako me je vsakic ko sva klepetala povabila na forum.. pa sem se nekako upiral cca 2-3 mesece.. potem pa sem se vklopil.. in zdaj sem se kar vklopljen..

Zelo zelo redko pa grem od doma na forum.. Nekako je skoda cajta za virtualnost. Je treba ziveti..

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, saj ste takoj na začetku dobili link na temo, ki že obstaja... :xx!: ..in če je sam kak post ali dva...se da lažje združiti...

Pa še Selene je odprla ponovno staro temo...da se je ja videlo...

 

Ja, razburjam se, ker je zdaj Marsa na dopustu...pa sm pač mal dežurna... x:Dx

 

Aja, da je to Marsino delo.. :eek: :eek:

 

Še vedno mislim enako...verjetno prav zato, ker imam stvari razčiščene...in poskušam biti neignorantska...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

astra, kaksna huda reakcija!

pa saj je to z vsako temo tako, da je na vecih koncih...organsko se tako zgodi...jaz sem tudi eno odprla, pa je nekdo cez par mesecev podobno...

pa ni marsa nikogar ugriznila ali nadrla zaradi tega, se zdruzila ju ni...mislim, da ni take panike... x;)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem en mlajših čalnov (mlajših po članstvu, pustmo ostalo) pa lahko rečem, da bi mela prekleto veliko dela, če bi hotla pogledat vse teme za (koliko let nazaj?), če je že katera podobna bla. Če je pa pol to tak problem, si pa noben ne bo upal nove teme odpirat, da ne bo skritiziran... Pol si pa tanovi, ki nismo bli ves čas zraven, nč ne upamo, da ga ne bomo polomili.

 

Sploh pa včasih tudi Marsa odpre na novo - staro temo, ker je že prepolna.

 

Pa sej ni tko važn, ne? Važn da je vlažn...

 

Aja, na forum sem pa prišla, kr mi je všeč.

 

Beba. xDDx x:o)x x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se tud zdi fer, da se upošteva že večkrat povedano - da preden odpremo kakšno temo mal po iskalniku pokukamo, pa to. Če bi jo jaz odprl in bil opozorjen na že obstoječo, bi jo izbrisal, če se to sploh da. Kakorkoli že........grem odpret eno temo "orgazem" :vragec: x:o)x x:Dx

 

:xx!:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :eek:

 

A res se vam zdi...da sem se tko razburila x?x ..V resnici se nisem...sam pač napisala, kaj mislim...

Ja, tut jaz sem bla enkrat nova...pa so me opozorili..in potem sem začela uporabljati ISKALNIK...pa Micka se spomnim, kako je imel težave nekaj časa... x;)x

In mislim, da je bila kar nekajkrat tema pogovora, kako pliss, naj upoštevamo stare teme...

Tinka, tvoja tenma ni enaka...in še vedno pišemo v njo...ko kdo koga spozna... x^x zdaj pa si predstavljaj...da VSAK ki pride sem na novo...odpre temo...kako sem prišel sem gor... :eek: :eek:

 

Ma saj je brez veze....sam tole me je zmotilo, da je bil takoj na začetku podan LINK na staro temo...pa se je zignoriral.... :xx!:

 

Mejte se...in lepo da ste prišli sem gor...jaz sem zase še vedno vesela, ker sem tukaj... x^x upam, da vi tut.. x;)x x:px

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakorkoli...ne štekam vas... :xx!:

 

Že takoj na začetku...ste bili opozorjeni...da natanko takšna tema že obstaja...pa nič... :xx!:  :xx!:  :xx!:

 

Selene vam je staro temo potegnila na dan...za tiste, ki res ne štekajo...vi pa še kr dalje...

NATANKO o tem smo že govorili...in men se zdi to nekorektno...da se ne ozirate... xrolleyesx

 

Astra

... sem tudi jaz mislila tole postnit... tudi jaz ne štekam tega... kakor sem že enkrat pisala - takšen odnos se mi zdi nekaj podobnega, kot, če prideš nekam na obisk in tam kar odpiraš predale, jemlješ stvari ven in tacaš okoli, briga te za gostitelja, važno, da si ti zadovoljen....

 

Marsa je pripravila kratek kurz iskanja prav zato, da ne bi odpirali novih tem z vsebinami, ki jih že imamo. Forum je za nas brezplačen užitek, Marso pa nekaj stane, zato bi bilo res dobrodošlo malo več obzirnosti, sploh na takem forumu, kot je ta, kjer se tako rado razpreda o vseprežemajoči ljubezni, sočutju, sožitju .... kar se v taki ignoranci zelo konkretno izrazi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mick, ne tezit...ti ne pase....saj ni bilo tako zlobno vse skup... x;)x

Men se pa tokrat zdi, da ti mal težiš. x;)x x:Xx Sploh ne gre za zlobo, na to nisem pomislil, gre za ignoriranje nekaterih želj, tud Marsinih, ki omogočajo boljše funkcioniranje lnf-a. x^x Tud sam sem tako kiksal, pa sem na pripombe reagiral in se sedaj pač mal bl potrudim preden odprem kako temo. Pih, kakor čete. x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa je pripravila kratek kurz iskanja prav zato, da ne bi odpirali novih tem z vsebinami, ki jih že imamo. Forum je za nas brezplačen užitek, Marso pa nekaj stane, zato bi bilo res dobrodošlo malo več obzirnosti, sploh na takem forumu, kot je ta, kjer se tako rado razpreda o vseprežemajoči ljubezni, sočutju, sožitju .... kar se v taki ignoranci zelo konkretno izrazi

No, to sm mislu rečt, Mateja :palec: x:)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se je že 1x začela razpletat je tako vseen, če še mi kaj napišemo, še posebej, če to napišemo z namenom, da se to ne bi več neprestano ponavljalo. x^x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Beba in tomaž...strinjam se z vama...

...če si tule rooky, pa čeprav že nekaj časa spremljaš tematiko, zelo težko ugotoviš, da je tema že bila......sama sem želela nekaj vprašat, pa me tinka opozorila, da tema paše v drugo rubriko.......sama je ne znam premaknit, odgovora nisem dobila......nikoli več ne odprem teme....

Samo malo strpnosti potrebujemo, vsi!

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej mik, da smo si na jasnem...

Ej tomazslo, tvoj začetek "da smo si na jasnem" mi nakazuje, da sem v megli in mi ti želiš razjasniti stvari. x;)x Čeprav je v bistvu treba tebi mal stvari razjasnit, predvsem pa ti predlagam, da si ogledaš Marsina navodila, želje in teme v katerih smo o tem že razpredali. Če si že na tem forumu se vsaj za to potrudi, bi bilo lepo od tebe in fer. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne, zdaj je že vseen x;)x . Me pa veseli, če bo ta tema pripomogla k previdnosti in mickeni preveritvi že obstoječih tem, še preden se nepotrebno odpre kao nova. Samo to. x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick.....saj sem bila uvidevna....pustila temo...pa je....

prišepnem na uho..res bi rada izvedela odgovor na moje vprašanje, pa , kot novinka ne upam več vprašat.....sm uvidevna?..

Prijazen pozdrav

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

babe stare mal se pomerte

res je, de smo bli vsi nekoch tukile gor novi...in tudi opozorjeni glede odpiranja novih tem

ampak...

takrat pach she ni blo tolk starih zatezhenih bab, ki bi tole tukile jemalo kot neki svojga, neki svetga, neki nedotakljivga,

in seveda s strahom zrle v vse novotarije in predvsem mlajshe nove chlane, ki vnashajo hvalabogu malce vedrine.....

za razliko...........

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...