Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

js sem ravnokar jedu breskvici pečeni na sveči :D hehe dobr okus, ampak mi še zmer obupno manjka kalorij... tak da grem dol, po mal bolj resno hrano... mrbit bom celo spet kaj skuhal... mrbit spečem aplačinke, al pa še boljš, po dolgem času naredim en gigantski čokolešnik :D se zavlečem pred TV in se dobr nafutram....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha nino si pa kul  :palec: sam ješ  x:px  x:px  x:px  :vragec:  xrolleyesx  xDDx

ni težko bit kul, sploh ne ... to je čist naravno že rodil sem se lačen... heja, tak pač je... :D ampak še raj kt jem pa kuham... pismu kolk se je fajn igrat s hrano, prele sem zapeku breskvice :D so ble pol take sočne za pojest... :D mhmhm

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Učeri k sm pršla iz ZDA me je čakala na mizi prava domača vroča z domačimi nudlci - goveja juha....mmmm po vsemu junkfutru je tooolk pasala....mislim, da jo bom dans tut papcala.... x:px
Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...