Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

Toliko enih idej tule gor, jest pa še kar ne vem kaj na skuham.

 

Kar se regrada tiče, se mi ne zdi bolj grenak, samo ga obogatim s krompirjem ali jajcem in mi je prav njami.

 

Sem se že spomnila: Repa in matevž, zraven pa kakšna kuhana prekajena rebra.

Ne sme manjkati tudi solata.

Točno. Rešena zadeva.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem se že spomnila: Repa in matevž, zraven pa kakšna kuhana prekajena rebra.

Ne sme manjkati tudi solata.

Točno. Rešena zadeva.

 

Če misliš požret tistga Matevža, k men obnavlja spletno stran, nauva prjatla. Pa tud sicer kanibalizem ni več in.

 

Ena od mojih mačk žre jurčke; in to ful - zasvojena ... Sm naredu svaštaro iz dela kozlovega trupla, gob, stročjega fižola, krompirja ... Dobr k hudič križa.

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če misliš požret tistga Matevža, k men obnavlja spletno stran, nauva prjatla. Pa tud sicer kanibalizem ni več in.

Tistega kr obdrži, ga ne maram (za pojest mislim). Če je drugače uporaben, pa ne vem, nisi bil še nič natančen.

PS: Kosilo si si pa lepo zakuhal. Bere se dobro, kaj šele papca??? x^x :2src: :palec: x?x x?x x?x

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na šnitek krompir x:Dx in radič. Pa kuhani in opečeni kostanji. (sesala in pozabila na kostanje na štedilniku - pa so nekam popečeni ratali)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kuhani in opečeni kostanji. (sesala in pozabila na kostanje na štedilniku - pa so nekam popečeni ratali)

 

Tudi najboljšim se zgodi :palec: :palec: :palec:

Sam da ni zagorelo.

Dobri so bili pa sigurno. :vragec: x:Dx

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

izvajam pretent... :vragec:

 

 

Uh mam glih tako ponev za kostanj.Jem pa ga že dva tedna in mi gre mal že na bruhanje,ker ga mamo na pretek...

Bi mogu povabit koga da se vsega speče in pocrka od njega,he he x:Dx .Sej ne x:Dx

Darling,stand by me
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh mam glih tako ponev za kostanj.Jem pa ga že dva tedna in mi gre mal že na bruhanje,ker ga mamo na pretek...

Bi mogu povabit koga da se vsega speče in pocrka od njega,he he x:Dx .Sej ne x:Dx

tale je sposojena. upam, da si posojevalec ni mislil ji jo posodim, da se ga naje in pocrka od njega. :vragec:

 

ti pa le dobro razmisli koga boš pocrkal s kostanjem. jaz bi se pa po mojem dala umorit od regrada. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ribe sem jedla ...

 

Zgrešila si temo. Naslov je namreč kaj BOMO in ne, kaj SMO jedli. Če misliš met take fore še naprej, zaradi preglednosti raje odpri novo temo (torej - kaj smo jedli).

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgrešila si temo. Naslov je namreč kaj BOMO in ne, kaj SMO jedli. Če misliš met take fore še naprej, zaradi preglednosti raje odpri novo temo (torej - kaj smo jedli).

 

lalala

 

ti je pa blo dolčas, lalala. a nisi mogu spat?

čeprav seveda. pripomba je umestna.

no, pa če si se že oglasu, bi pa še povedal, kaj boš dons jedu

 

jaz bom kakije, hruške in jabolka. pa še kej bi - pol popoldan. sam še ne vem, kaj to bo

 

dober tek!

vaja dela mojstra, če mojster dela vajo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, pa če si se že oglasu, bi pa še povedal, kaj boš dons jedu

 

Ni blema - ceu dan sem se okol klatu, zdele, v totalka neprimernem času, bom pa sirove štruklje dol udaru.

dober tek!

 

S tekom se pa ne ukvarjam; niti s kakšno drugo atletsko disciplino.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko da Nosorog ...drž se teme x:Dx :

 

Hm, le kaj se ti je moglo zgoditi, da mečeš ven takšnele darkerske nasvete. Ne boš me prepričala - hočem svetlobo, ne teme.

 

Matr kok se mi zdijo vegiji boščkani, k ne vedo, kok dobra je hladna pečenica z mal zenfa, ajverja in polnozrnatim kruhom. x:px

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdej se bodo kuhale pa dve jedi.

Drugi bodo skutne štrukle, jaz pa zelenjavo in piščančka.

Čajček iz kropil je za sladico.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: zelenazavist.com, Cel kup stvari znam skuhat, jebenih palačink pa nikakor - ne gre niti priprava mase, niti obračanje.

 

lalala

x:Dx

nekaj nenavadnega se je zgodilo z maso, izgledale so kot ementaler, tako da je marmelada lezla skozi. kar zabavno. potem sem dodala še malo mleka in je delovalo. ma imam kar občutek za palačinke. x:px a rabiš mentorico? sem že dva naučila in obvladata. slutim, pa da se naš gen za palačinke vleče po mamini strani. :vragec:

 

se je pa nekje izgubil gen za pripravo mesa. kadarkoli sem se trudila, je nastalo nekaj trdo neprežvekljivega. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...