Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

tkole folk.

jest jem že 40 dni samo zelnato solato, pa mal zelene umes, pa ful česna, pa en rio mare, sou, popr pa kumino, domč jaboučn jesih pa olivn ole, pa mal klamatskih alg...

in wrjemte al ne, zgubu sm 10% swoje teže izpred 40 dni. x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Težo si zgubu? Iskreno ti želim, da najditelj ne bo pošten.

x:Dx

:palec:

ma kurc. sej jes to zmer tko mal. shujšam na hitr ene 15 kil. pol pa en let počas nazaj hod, pol sm en let predebu, pol pa spet shujšam...

sam res weš. tist jedilnik za shujšat res funkcionira. loh žreš kolkr češ, ampak nč druzga, pa kr plahni.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jest mam danes na sporedu sataraš.

Zaradi luskavice imam dijeto brez OH, pa bo tud teža šla nekam.

 

Povrhu vsega, potrebujem še natančnejši jedilnik, ker doličene stvari moram še črtat.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matr sm jst en bk - sm hotu prešpricat večerjo, sam kurc, k sm naredu predobro večerjo svojim žvalem (polento in ragu). Je pol ispadl, da sem tega požrl vsaj tolk, kot pes (pa je dober jedec x:Dx x:Dx )

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Stročji fižol v sirovi omaki.

Drugi bodo golaž in polento.

 

Seveda ne sme manjkati solata.

 

Zanimiva tale moja dijeta, ker se zares dobro napapcam,

in še večerje ne potrebujem, ker se me kosilo drži neverjetno dolgo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dans bo kremna cvetačna kremna juha in v pečici pečen krompir...pa solata seveda - brez nje ne gre

mmm, za tole bi se pa jaz priporočala danes

 

sicer pa bo danes na jedilniku brokolijeva juhica pa skleda mešane solate x^x

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skodelica AB kultura jagodni jogurt z 0,1 mm in vrečka enemona (100 kcal), vrstica Dorine(220g) z rižem (več riža kot dorine).

 

zajtrk okrog 200 kcal

 

 

(abcantri imam diet-off day) :vragec:

 

 

 

za kužke sem naredila: 3 skuhana goveja zrezka (velika) (naj ne bi jedli govedine, hm), narezala, precejšenj krajec suhega kruha narezala, vse skupaj zmešala, dodala ribje olje iz kapsul, zmešala, dodala še malo mleka, ...še malo omake iz pečenih zrezkov od včeraj s koščki popečenega česna. še malo vode, in je bilo OK :D

 

 

spančkata zdaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za kužke sem naredila: 3 skuhana goveja zrezka (velika) (naj ne bi jedli govedine, hm), narezala, precejšenj krajec suhega kruha narezala, vse skupaj zmešala, dodala ribje olje iz kapsul, zmešala, dodala še malo mleka, ...še malo omake iz pečenih zrezkov od včeraj s koščki popečenega česna. še malo vode, in je bilo OK :D

Pri tebi pa kužki bolje jedo, kod marsikdo za kosilo. xDDx

Nič ne obsojam, da ne bo pomote. :O:

Naj uživajo v vsakem gtižljaju. xDDx

 

Kaj se bo pa danes kuhalo, pa še ne vem x?x x?x x?x

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem kuharila - kot da jih bo za eno bežanje: najprej goveja juha/z rezanci na mlajšino veliko žalost/, goveja pečenka po astrinem receptu(šla skoraj v celoti), pol pišeka spohala(ostalo skoraj vse) pol pa zdušila v zelenjavi(celotno dala mami domov), pa rakove klešče(polizali skoraj skledo. Priloge: naredila sem svaljke(nekaj ocvrla, nekaj skuhala in malo pomotala v drobtinah - pojedli zadovoljivo, gospodič hotel restan krompir. Pa radičevo in zeljno solato. (naredil ju gospodič - nekam dobre solate dela zadnje čase), pa seveda francosko solato(ki sem premalo skuhala zelenjavo :vragec: -ocena komaj 2 zanjo).

Sladica: žepke sem spekla predvčerešnjim, orehova rulada s kislo smetano in pa rogljički z marmelado.

 

Danes jemo ostanke. (recesija.com in šparprogram)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja saj si bila revica celi dan za šporgtom :vtz:

 

Jaz bom daves naredila postrvi.

Ma da jih papcajo, čeprav jim kao nekaj smrdijo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mam prekajena svinjska rebra, pa namočen fižol, nimam pa ješprenjčka :vragec:

eh, bo pa ričet brez ješprenja x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja saj si bila revica celi dan za šporgtom :vtz:

 

Jaz bom daves naredila postrvi.

Ma da jih papcajo, čeprav jim kao nekaj smrdijo.

Ah kje pa ..samo dopoldan. V soboto zvečer naredila nekaj priprav(narezala in oprala solato, pa francosko naredila), zelenjavo si pripravila. Imam dober sistem kuhanja in dobro se organiziram - tole odkrila v času gradnje, ko morala biti hkrati za štedilnikom in mešalcem - skratka, če bi me štedilnik še malo bolj ubogal - plin nekam počasi deloval - bi bilo naravnost idealno.

 

Danes bom naredila esihflajš x;)x - z jajci, veliko čebule in govedino bom zrezala not..pa še nekaj zraven. Ne vem glih še kaj. moram pogruntat

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah kje pa ..samo dopoldan. V soboto zvečer naredila nekaj priprav(narezala in oprala solato, pa francosko naredila), zelenjavo si pripravila. Imam dober sistem kuhanja in dobro se organiziram - tole odkrila v času gradnje, ko morala biti hkrati za štedilnikom in mešalcem - skratka, če bi me štedilnik še malo bolj ubogal - plin nekam počasi deloval - bi bilo naravnost idealno.

 

Danes bom naredila esihflajš x;)x - z jajci, veliko čebule in govedino bom zrezala not..pa še nekaj zraven. Ne vem glih še kaj. moram pogruntat

 

To je treba znat.

Koliko punc se ne znajde v kuhiji??????

 

Veliko je takih.

Več jih ne zna kuhat, kot pa pometet ceste. xDDx x8Dx x:Xx :inocent:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...