Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

jaz še vedno vztrajam na nič oz. čist malo OH in zaenkrat so občutki čist neverjetno fajn :)

 

pa še učimo se jest hrano, kjer je poudarek na zelenjavi, ne pa na OH, tko da tud dolgoročno tole čist super.

Sam kriza je, ker vedno prevelike količine telih rižev in tega dajem kuhat, ker mi j ečist smešno.. 2 žlici na osebo x:o)x sem danes spet quinoe nakuhala za 2 dni x:Dx

drugač pa zraven quinoe bila velika skleda zelenjave, popečene v voku pa s par koščki tofuja zraven x:px (sem pogruntala ful dobro foro.. vsako stvar posebej povokaš, na koncu jih še skupaj streseš in mal popečeš, pol pa v posodo, pustiš par minut, da se mal ohladi, streseš zraven sol z začimbami in zapreš, da se mal prečmoka vse skup... x:px

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

milošte ...a to je iz milosti al kako ... :inocent:

 

od milošte= srbsko, pomeni pa ljubkovalno

Petar, od milošte- Pera

 

Tudi v tistem komadu od Balaševića- 'Boža zvani pub', ki so možje kartali,

pa je "igrao je i upravnik pošte, zvan Ljupča od milošte..." xsingx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti
skledčko borovnic sem že ... mmm :yumy: ... češnje me še čakajo ... avokada pa nisem dobila :sori: ... bova bučke in pire krompir :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav so pri nas v Ts japonske restavracije wannabe - s Kitajci notri :o|o: :ermm: xrolleyesx :blink:

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

Jaz imam zelo rada suši. No, odkar ne jem mesa, jem samo zelenjavne, ampak nasplošno mi je japonska kuhinja kar zanimiva. Sploh so mi pa okusne njihove sladice. V Ljubljani naredijo tak super sladoled zeleni čaj in prelijejo z brusnicami :yumy: Super. Mi je bilo pa smešno, ko sem pod vegi sushi menijem dobila jeguljo.

 

 

Zdaj grem po MALICO. Solato, upajmo.

Popoldne pa ne vem, je velika verjetnost, da bom na suhi hrani.

 

 

Jeti, borovnice!!! Fouš! :2src:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

Jaz imam zelo rada suši. No, odkar ne jem mesa, jem samo zelenjavne, ampak nasplošno mi je japonska kuhinja kar zanimiva. Sploh so mi pa okusne njihove sladice. V Ljubljani naredijo tak super sladoled zeleni čaj in prelijejo z brusnicami :yumy: Super. Mi je bilo pa smešno, ko sem pod vegi sushi menijem dobila jeguljo.

Michelle xsrcx , a ti tudi rib ne ješ več?V LJ japonski so malo zoprni :vragec: , pa čaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaka se full, zagrebška japonska je zelo dobra

Tile naši Kitajci pa....moraš do Padove, da bi bila prava japonska kuhinja, seveda pa računu dodaš še eno nulo... :inocent:

V Nyc imajo mega japonsko slaščarno na vogalu 5.avenije in tam nekje 47/49 ulice, ne spomnem se več točno.

V glavnem so slaščice iz fižolove moke, prelepe na pogled in dobre, samo... en uč pustiš tam za plačilo :sori: :o|o:

 

Zdaj grem po MALICO. Solato, upajmo.

Popoldne pa ne vem, je velika verjetnost, da bom na suhi hrani.

 

 

Jeti, borovnice!!! Fouš! :2src:

jaz bi tudi borvnice x:px :C: , to pa to, borovniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joto. z dvema mini krompirčkoma. pa z rjavo lečo namest fižola, ker sem se prepozno spomnila, da bi ga namočila... dobr je x:px x:px

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čaw njam imam bolognese . nisem še nikoli pekla lasagne v stanovanju. ko se nažbokam tega zdaj, ... ker sem malo se popekla, paše bolj sočno.

 

ful breskev z drevesa.

 

zelena paprika gor ajvar, paprika namaz... x:px :vio:

 

pupe so bile cel dan okoli, jaz brala, pole panika sem naredila en giro... in pol na koncu še šlogala kam bo padla kocka, da pridejo čez manj kot uro in res! tia je pripeljala še enega soseda. ker so prišli eni tipi v dveh telemah, sem se hmali pobrala. saj se derejo, špricajo in nikoli ne veš.

ili... xcivx

.. kaj bi nam nared

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bemu borovnice, kar naprej jih omenjate, sem sel po friske v gozd,

pa spotoma se enih ducat klopov na nogah nazaj prinesel :vragec:

 

Samo kako so dobre ... :madpro:

 

:wOOt:

 

Pismo, moram jih jutri kupit, sline za borovnicami imam do tal!

Na koprski tržnici so po 17 evrotov- kilogram, prve tu v Trstu so bile po 35evrov/kg :O: :vragec:

Nikoli razumela neke fore na litre :eek: , kot so jih vedno prodajali na živilskem v Lj xnckrivx

 

B O R O V N I C E x:px x:px x:px :vragec:

 

 

:vragec: Pismo, borovnice niso kot sarmičke, da ko si jih zaželim, ročno grem do zmrzovalnika, imam vedno eno

kislo glavco, pa juneče mleto, rižek, pa kak pujskov vršiček se tudi najde- in voila :palec: sarmičke.

 

Jih moram kupit, osladkat, naložit v vazce in zamrznit za hude čase, za barvanje sadnih šejkov iz blenderja ... :rolleyes:

 

Znalci Lunatki- do kdaj so borovnice? :irs:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tile naši Kitajci pa....moraš do Padove, da bi bila prava japonska kuhinja, seveda pa računu dodaš še eno nulo..

Če veš točno za kakšno tam v Padovi, se priporočam. Ko grem "nekam" (in mislim, da bom šla vedno bolj pogosto), mi je Padova zelo blizu in bi šla x:)x

Kitajske hrane pa ne jem več. Že zato, ker mi je bilo povsod vse premastno (razen enkrat v Angliji) in me kar mine...

 

Dej nehite z borovnicam. :yumy:

Kle okoli Brezovice so že, zdej pa samo čas najti... :inocent:

 

Aja, jedla sem bolj slabo danes. Kolerabo. x:o)x

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na en tatarski smo udarili danes x:px

Sem morala častit, ker mam nov motor :inocent:

 

Imam še toliko dela :xx!: , mencam pa za domov, ker imam

v banci na 45 cm razdalje 1 kg B O R O V N I C !!!! x:px x:px x:px

opala x:px x:Dx

 

 

borovnice, js tudi :C: :yumy:

 

js si bom pa dans naredla solato iz paradižnika, kumare(domače x:px ) pire in sira :yumy:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

borovnice, js tudi :C: :yumy:

 

Ma Klarus xsrcx ,

suncetipoljubim, če pa ti nisi iz borovničevskih krajev?!?

Štajerland, najboljše borovnice pod soncem x:px

 

Rada bi jedla kakšne sladkarije :C:

Kakšno dobro torto :C: ,

z orehi in mandeljni, oblito s čokolado :eek: :C: xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nabasala se z avokadovo juho x:px tko lepo zrel je bil, da ne bi zdržal čez vikend, ko naju ne bo in sva ga zmazala.. ooo, kok je blo pa to dobro, res... xsrcx

pa borovnice mi je mama dala :P ene pol kile.. sem jih direkt v zmrzovalnik dala, ker ni časa, pa bodo lepo za milk shake zjutraj, ko prideva nazaj...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes so temperature malo nizke in temu primerna bo prehrana.

Pečenice in kislo zelje.

 

Njami, komaj čakam.

Sladico (jagodno rolado), sem pa že načela, ne morem čakat.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej Mitra...si kot moja mama. kar naprej ene klobase...al so hrenovje, kranjske alpa pečenice...malo se pomirkaj...

Jaz imam danes bol asketsko kosilo. Goveja juhica s korenjem in drobnjakom, zelena solata z jajcem in malo fižola...

Ker manj migam...samo lažja dela v gospodinjstvu je to zadosti... x:)x

poglej se v ogledalo in videl boš svojo dušo

 

 

 

http://sl.netlog.com/aandreja/blog/blogid=87933

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zjutraj sem smoothija :yumy: (nektarine, banana, jagode).

 

Za kosilo bom pa pečen krompir s timijanom pa zeleno solato. To je zame popolno kosilo. x:Ix x:Ix

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnje čase mi ni do hrane...mi dogaja... se hranim s srečo :)

 

tako da sem do sedaj uspela pojest 2 breski in kos višnjevega štrudla...Pol kasnej bo kaj konkretnejšega.

 

Sigurno bom solato iz kumar...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za zajtrk je bil smothie iz breskve, jabolka, pomaranče in korenčka pa pol polovico lončka cottage sirčka čez, za kosilo ajdova kaša, tofu, pečen na arašidovem olju in skleda solate in paradižnikov, fižola in redkvic.

vmes pa glodam mandlje x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...