Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

uf, zgleda dobro :8):

 

tudi bilo je :)

in posoljeno čist na koncu, zato pustim malo bolj čmokasto kvinojo, da se sol razporedi, potem pa pustim še ene 10 minut, da vsrka še ostalo vodo..

kadar sploh solim ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
kadar sploh solim ...

Pravilno, to je znak, da ti elektrolitov ne primanjkuje :palec:

Da nisi več podsoljena x;)x

Tudi meni se to dogaja, da niti tortic več ne solim x:Dx

Se spomniš, ko smo si jih :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ohcet se grejo vsi okol mene letos, bom jaz izjema x:px x:px

 

Cookie, nekaj zate x;)x

(kvinoja+amarant z grahom in šampinjoni..)

okol mene pa same nosečeeee x:o)x no, al pa z malim frocovjem :ph34r:

 

opala, morm spet it kaj v Hoferja, grah upam, mi ne bo ušel :fiju:

Alianč, dobro tole izgleda :yumy:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: a da se ženijo, nič hudega....tu okoli ohceti bolj malo. ločitev pa ohoho....

 

 

kr ajnmoch, pa knedli iz žemljic, pa fejst čebule, pa česna pa peterešila not....za mizo bo pa pol itak en sam spakovanje- ker ma sam en pacient to rad xcivx

 

 

še enkaj morm zravn, ne vem če nam kr žemljček, to poližejo vun s kastrole x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pečen piščančji zrezek, šparglji z limono in oljč.oljem, ter velika skleda motovilca sz koruzo x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x jst tut - včeraj namreč bil chicken green curry

 

za danes pa še ne vem :vio:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

včeraj špargljeva juha, njoki z jurčki

 

danes fižolova juha, paniran osličev file in solata

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdajle pride na vrsto testiranje novega sokovnika x:px x:px

potem pa škampje palčke (upoštevala Cookiejin nasvet in jih kupila v Hoferju) pa kakšna zelenjavna mineštrica..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pridna :medal:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane

Kilo in pol neopranih in neočiščenih onih črnih školjk iz Mercatorja, Spara ali kakšnih drugih od kod drugod, streseš v pekač, porineš v 200°C pečico in po desetih minutah daš na mizo in poješ.

Nobenih dodatkov, ništa.

Paše pa zraven sslana bevanda x:px x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, če ima kdo željo imet rdeč oziroma temno roza sokovnik Kempo za ful manj denarja, kot ga tukaj prodajajo, naj se mi javi na OS...

 

Sokovnik je genijalen, sem spustila čez ananas, jabčka, korenček in solato, dela ko urca.. očisti se tud v 5 minutah. Ko sem kupovala, sem se odločala med tem in med Green Star-om, ki je pri nas bolj poznan, samo me je tale bolj prepričal. Menda je malo manjši..

Aja, pa zna delat tud sladoled, špagete in oreščke mlet v maslo x:px

 

Zdaj je pa očiščen, nazaj zapakiran v original embalažo in čaka na novega lastnika, ki ne bo alergičen na roza barvo x:o)x

 

 

mah, saj sem besna, sam glede na to, da ga itak večinoma on uporablja in da nama zjutraj sok dela.. bom ostala brez soka, če bo ta rdeča pošast pri hiši x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bi tvoj Kempo školjke tudi zmlel x:Dx

drobtine zna, zmrznjeno sadje za sladoled tud, sam pri školjkah se mu pa po moje ustavi x:Dx

razen, če si mislil brez lupin.. hehe, danes vam ponujamo svež naravni sok iz jabolk, melon in školjk x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
drobtine zna, zmrznjeno sadje za sladoled tud, sam pri školjkah se mu pa po moje ustavi x:Dx

razen, če si mislil brez lupin.. hehe, danes vam ponujamo svež naravni sok iz jabolk, melon in školjk x:o)x

Jabolka in melone je škoda mlet, zraven pa tudi najbolj pašejo kar surove in cele ostrige z morsko vodo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mislim, da sem postala koprivoman x:o)x čist navdušena nad koprivami spet.

banane, koprive, kokosov sok, jedilno konopljo v prahu vrgla v multipraktik in si naredla odličen smoothie. bolj ali manj imam zadnje čase takle zajtrk.

 

vprašanje: morda kdo ve, kje bi lahko nabavla tofujeve rezance?

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj:

 

-juha iz kopriv s čemažem in peteršiljem

-smrčki z jajci

-regrat s trobenticami, koprivami in čemažem /koprive so dost puste, tko da bi blo vseen, če bi bla solata brez njih/

 

x:px

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

špargljeva juha, pečen krompir s šparglji in panceto, mehak mlad radič sz koruzo x:px

 

******

Sstane, ideja je odlična, dopolnjujem jo s predlogom, da se na protvan (pekač) pred školjkami da peki papir, če ne, bo čiščenja ohoho bruhujuhu xcivx

 

Alianč, good luck s prodajo, na žalost (ali pa srečo) sokovnik že mam, uporabljam ga pa občasno :o|o:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj:

 

-juha iz kopriv s čemažem in peteršiljem

-smrčki z jajci

-regrat s trobenticami, koprivami in čemažem /koprive so dost puste, tko da bi blo vseen, če bi bla solata brez njih/

 

x:px

 

:) :palec:

 

mi tud na travah iz gozda x:o)x

 

ravnokar pospravila eno veliko stekleno posodo posušene koprive, da bo za čaj (se mi je mal neumno zazdelo ga kupovat),

za kosilo sva pa imela solato iz kislice (ugotovila, da ima čist premočen okus in bi jo bilo treba na drobno narezat in malo potrest po navadni solati, tko namesto kisa...), pa špinačo iz kopriv (kaka neverjetna barva x:px )...

 

topinambur full epo raste na vrtu :2src: zdaj moram samo še pogruntat kako se to ven koplje. kaj, kar en kos korenine odrežeš al kako xnckrivx

 

 

sokovnik še vedno zapakiran :o|o: sam vsak dan mimgrede eno prednost pred ta starim omenim, tko d se mi zdi, da se počas topi x:o)x še en teden ga prodajam, pol ga bom pa na mizo postavla in začela vse ta fajn stvari delat ...

(včer, ko sva sladoled iz trgovine jedla, sem omenla, da bi lahk takega, čist natur, direkt samo iz sadja in smetane iz sokovnika ... je že nekaj razmišljal :vragec: )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

topinambur full epo raste na vrtu :2src: zdaj moram samo še pogruntat kako se to ven koplje. kaj, kar en kos korenine odrežeš al kako xnckrivx

obvezno, nujno si nekje nabavi/sposodi, (v skrajni sili ti skeniram in pošljem na mejl), zadnjo št. priloge Delo in dom (Delo) str. 78 x;)x kjer piše na kratko o negi, skrbi in pobiranju topinaburju, pomoje raste celo za Savo, vsaj po cvetlicah sodeč x;)x

 

******

danes špargljeva juha, pečen piščanec z medom, kuhan krompir z drobnjakom, radičeva solata s koruzo.

Mela sva obiske in je zato veliko x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...