Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

bi pa palačinke iz ržene moke s čokolado

 

pogruntala včeraj kako naredit čist tanke palačinke iz polnozrnate moke in vode in nič drugega..

simpl, dodaš zraven eno žlico tapiokine moke, da veže skupaj..

 

joooj, tolk sem sanjala palačinke cel teden, včeraj sva imela pa požrtijo.. z zadnjim lončkom slivove marmelade od lani in home-made nutelo.. x:px

 

danes se pa smejala, ko prideva s sošolko domov iz faksa in I. dela kosilo za 3... glede na to, da se že 1 mesec skor vsak dan učiva pri meni, jo je očitno že čist posvojil in je že čist normalno, da kosilo za 3 delamo x:Dx x:Dx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

špargljevo juho s proseno kašo zdle za kosilo.

za zajtrk pa že zeeeelo dolgo časa takšen ali drugačen smoothie (banana, koprive, jagode ...) kar pač imam.

 

maline bi jedla x:Ix

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jetrce sem vceraj.... x:px

 

 

 

...danes pa maline, pa do konca tedna bodo vsak dan.

 

 

Cez dober teden, pa bo ze zrel rdeci ribez x8Dx

ne verjamem. Sem bila včeraj v tvojih koncih in so še zelene. Tak da te mam na sumu, da mal provociraš :wOOt:

rdeč ribez je pa že :kiss:

 

torej, dans bodo njoki s puranovimi rezanci v smetanovi omaki, pa friška zelena solata s koruzo.

Pol pa domače jagode - ganz von Terrasse :fiju:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne verjamem. Sem bila včeraj v tvojih koncih in so še zelene. Tak da te mam na sumu, da mal provociraš :wOOt:

rdeč ribez je pa že :kiss:

No, v tem bo problem.

Ti si bila na koncu, jaz sem bolj na zacetku. x:px

 

Lahko pa prides, pa gledas zrele maline pa nezreli ribez ves dan x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zjutraj naša prvega jurčka letos.... xDDx

 

Za kosilo gobova omaka z širokimi rezanci... :yumy: :yumy:

 

Za zajtrk pa pol kile gozdnih jagod... x:px

 

Našla 2kvadratna metra poraščena z jagodami in nikakor nisem mogla mimo.

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za zajtrk dragi sčaral šejk z breskvami (kompot) in tofujem, ker je zmanjkalo skute x:o)x mal smešen okus bil :) kao, sej je sojin sir oz. skuta, mora bit isto, kot če skuto dam :inocent: no ja.. skoraj da :o) sva imela bolj prazen hladilnik pa se je moral znajdt..

sem rekla, da sem razumela namig in da grem danes v shoping x:o)x

 

 

kosilo pa h kitajcu, ker delam do zvečer.. sam.. mah, poskušam najdt pri kitajčkih nekaj, kar ne bi imelo glutaminata not, pa mi očitno ne uspe.. sem naročila pečene riževe rezance s piščancem, pa takoj čutila tiste trapaste filinge, mravljince po rokah in vročino v glavi :o|o: ful občutljiva postala na to.. pa tolk mama rada kitajsko drugač :o|o: A slučajno kdo ve, če kje v LJ obstaja kitajska, kjer ne dajejo tele svoje soli v vso hrano???

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, v tem bo problem.

Ti si bila na koncu, jaz sem bolj na zacetku. x:px

 

Lahko pa prides, pa gledas zrele maline pa nezreli ribez ves dan x8Dx

pih,sem mislila, da me boš povabil na degustacijo in ne na ogled :fiju:

 

kosilo pa h kitajcu, ker delam do zvečer.. sam.. mah, poskušam najdt pri kitajčkih nekaj, kar ne bi imelo glutaminata not, pa mi očitno ne uspe.. sem naročila pečene riževe rezance s piščancem, pa takoj čutila tiste trapaste filinge, mravljince po rokah in vročino v glavi :o|o: ful občutljiva postala na to.. pa tolk mama rada kitajsko drugač :o|o: A slučajno kdo ve, če kje v LJ obstaja kitajska, kjer ne dajejo tele svoje soli v vso hrano???

kaj pa, če bi jim rekla, da notri ne dajo glutaminata (tj pravzaprav samo ojačevalec okusa, sol je glih v redu za zamenjat, vendar ima jed potem malček drugačen okus - jaz doma namesto glutaminata uporabljam sol).

Res pa je, da verjetno juh in tega ne bi mogla naročat. Pa vprašanje je kako je s praški - večina jedi v kitajcu ima kake praške omak notri, tja pa verjetno ne moreš vplivat; no, razen da si doma skuhaš - apmak ti si v časovni stiski :OoO:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj pa, če bi jim rekla, da notri ne dajo glutaminata (tj pravzaprav samo ojačevalec okusa, sol je glih v redu za zamenjat, vendar ima jed potem malček drugačen okus - jaz doma namesto glutaminata uporabljam sol).

Res pa je, da verjetno juh in tega ne bi mogla naročat. Pa vprašanje je kako je s praški - večina jedi v kitajcu ima kake praške omak notri, tja pa verjetno ne moreš vplivat; no, razen da si doma skuhaš - apmak ti si v časovni stiski :OoO:

 

ja, saj vem, da je samo ojačevalec.. mah, poskusila, ampak mi je samo enkrat uspelo.. če rečeš natrijev glutaminat, te itak čudn gledajo, če rečeš ne solit, rečejo ok, ne bomo in dobiš isto, kot ponavad, če rečeš nezačinjeno pa rečejo : saj to ne peče x:o)x Fantu je enkrat uspelo dobit dejansko nezačinjeno, sam očitno je bila prava natakarca, ki ji je bilo jasno kaj hoče...

 

 

bila cel dan na nekem poslovnem seminarju, na poti domov sanjala pomarančni sok.. in ga zdajle naredila 3 deci na hitro v sokovniku, zdaj bom pa še par pomaranč in jabčkov porabila, da naredim šeza jutri zjutraj sok...

 

pa nekaj se moram spomnit skuhat.. laaačnaaaa...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Kilo neočiščenih in neopranih italjanskih vongol iz Špara za deset evrov vrgel v 200° celjzisko pečico za deset minut, ustrezno ohlajeno pokapal s sslanim limoninim sokom in malo olivnega olja in z vnukom pojedel v polurnem klepetu x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mineštrica x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Zdle grem na češnjo gor :2src: , čeprav je letos bolj slabo, kr je blo velik dežja pa bolj hladno- nismo šprical cvetov prot gnilobi. Mi je pa všeč, kr je čist naravno vse. Popravljeno -> DejanCare
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ho, ho, ho, je kdo omenil češnje :2src:

ravnokar sem se jih napokala - friške, briške lepotice :palec:

prinesel poslovni partner sodelavcu, ta pa po pisarnah na hitro zorganiziral češnjevo gostijo. Celo gajbo smo jih pomlatli x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se pa ful breskve jejo :2src:

Kupila en paketek v Hoferju, jih je zmanjkalo v enem dnevu :inocent:

 

drugač pa čist zapretiravala ta teden s krofi, torticami, rogljički, čokolado in ostalimi OH-ji :o|o: In se potem čudim, da se zbujam z zabasanim nosom in s podočnjaki do kolen xrolleyesx Tko da ... nazaj na zelenjavo in sadje pa meso in OH-je v normalnih količinah ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Redkvice bogveodkod mali paradajzki mendaizitalije mladi lukac izprlekije brezveze avstrijskikruh, makedonski refošk vse iz sloveniahofer razen cigaretiztuša x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...