Skoči na vsebino

Kaj bomo dons jedl


Recommended Posts

Ja to ja. Je treba imeti prostor, posadit, zalivat, obrezat. Nisem mislila, da je to muka, prej sprostitev, kot si sam pisal.

Je pa še vedno odgovornost... po moje.

 

Ravno včeraj razmišljala kako fino bi bilo, če bi lahko sama posadila Ameriški slamnik. Tako ga pa kupujem, da si naredim zimski 'zvarek' za SOSe.

 

**************************

 

Naj naj večerja a teden: kuhan kostanj in mlado vino x:px

 

 

Ja, če tko gledaš, seveda je odgovornost. Brez nč ni pač nč.

 

Mmm, fouš za kostanj in vino. x:px

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/sorry.gif napokala sem se sladkega. lešnikova rolada, nutella, dve do tri vrstice če ne več čokolade za kuhanje, pa še kaj.

skuhala sem zelenjavno mineštro-cvetača, korenje grah... upam, da bodo jedli. :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bojante, zakaj bi bil kuskus škodljiv??

 

Zato ker je Predkuhan, Osiromašen ( prečiščen) , in še ...

 

Ah, ni da bi govoril http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Lp + #

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/sorry.gif napokala sem se sladkega. lešnikova rolada, nutella, dve do tri vrstice če ne več čokolade za kuhanje, pa še kaj.

skuhala sem zelenjavno mineštro-cvetača, korenje grah... upam, da bodo jedli. :)

 

 

Sliš se dobr', tko, da ma da jejo xDDx x;)x x:Dx xsrcx x:o)x xcivx x:)x

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tko, ja. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif jaz pa mam spet eno kilo gor, jbg danes brez zajtrka. adrenalina

 

Uuu, ... dej kile straaaaannnn x;)x x8Dx x;)x

 

Reč jim, da naj grejo stran xcivx x;)x x:Dx

 

B. + x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mnjami, hren z jabolki. Dosedaj sem hren delala v kruhovi omaki, prijateljica pa vedno z naribanimi jabolki. Kakooo dober je. Naribaš hren, nato pa še jabolka v kašo. Dodaš kakšno žlico kisa, olivnega olja. Lahko se doda tudi žlička sladkorja, meni ni bilo treba, jabolka so bila dovolj sladka. Solila tudi nisem. Pa sem našla jed, ki jo bomo zaradi zdravja pozimi uživali večkrat na teden. Ker sicer pozimi kar pogosto uživam nariban ingver s pomarančnim sokom. Paše pa kot priloga krompirju, mesu, kakšnim cmokom...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To sem našla sedaj na Okusno je:

 

http://okusno.je/recept/racja-prsa-s-skutnimi-struklji-z-rdecim-zeljem

 

Predlagam, da kot prilogo naredite skutine cmoke oziroma rezine z zdrobom. Sama delam skutno zdrobove cmoke, ali pa skutno zdrobovo zmes oblikujem v valj, kuham cel valjasto oblikovan kos v večji posodi, nato narežem na rezine in jih zabelim z drobtinami, prepraženimi v olju.

 

Recept: količina skute, na primer, če je imam eno skodelico, nasujem v to isto skodelico enako količino zdroba. Nato dodam eno do dve žlici masla ali margarine, sol, jajce. Zmešam v enotno zmes. Naredim lahko slivove ali marelične cmoke, lahko kot slano prilogo jedem. Če bodo to cmoki, je treba poskusiti narediti čim manjše, ker zdrob ob kuhanju naraste.

 

Tako da, bom sedaj res naredila to maso še z dušenim rdečim zeljem v vinu in jabolki. Maso bom sploščila na peki papirju, posutem z drobtinami, nato zvila in skuhala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoj, cmoki njam..... ne vem kaj bo z mano... pa pizza... zadnjič je pa nisem jedla. bravo jst

polnozrnat kruh....

drugače kuham mineštre, špagete bolognese, danes polento. zdaj sem zunaj pa me grozno drži, da bi kaj jedla. noseča 100% nisem. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jota pa palačinke

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoj, cmoki njam..... ne vem kaj bo z mano... pa pizza... zadnjič je pa nisem jedla. bravo jst

polnozrnat kruh....

drugače kuham mineštre, špagete bolognese, danes polento. zdaj sem zunaj pa me grozno drži, da bi kaj jedla. noseča 100% nisem. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

 

Dobro ti gre x:)x

 

Drži se x:)x

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kurja juha z domačimi rezanci, cvetačin narastek (včerajšnji ostančič), radič s koruzo in toplim krompirjem.

 

skorvegetarjanci.press xDDx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za kosilo : Marhgeritta , ... potem ko mi jo je sodelavec naročil v restavraciji x:)x , ker jaz nimam denarja zanjo :o|o:

 

Hvala Tebi, Nebeški Oče, da si mi poslal tega brata ki mi je kupil kosilo xsrcx xsrcx xsrcx

 

Prosim Te, da mi kmalu omogočiš, da se mu bom lahko oddolžil xsrcx

 

:8): xsrcx :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za kosilo : Marhgeritta , ... potem ko mi jo je sodelavec naročil v restavraciji x:)x , ker jaz nimam denarja zanjo :o|o:

 

Hvala Tebi, Nebeški Oče, da si mi poslal tega brata ki mi je kupil kosilo xsrcx xsrcx xsrcx

 

Prosim Te, da mi kmalu omogočiš, da se mu bom lahko oddolžil xsrcx

 

:8): xsrcx :8):

 

Bojante kako to da nimaš za kosilo in zadnjič večerjo, kakor berem imaš sodelavca, delaš, potem bi moral imeti vsaj za hrano. Mogoče si res ne moreš vsaki dan privoščiti pizze, verjetno pa si lahko kaj skuhaš ali pripraviš za malico.

Vsak mora sam poiskati resnico. Sokrat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bojante kako to da nimaš za kosilo in zadnjič večerjo, kakor berem imaš sodelavca, delaš, potem bi moral imeti vsaj za hrano. Mogoče si res ne moreš vsaki dan privoščiti pizze, verjetno pa si lahko kaj skuhaš ali pripraviš za malico.

 

Ni denarja , ker ga je že zdavnaj zmanjkalo , ker sem moral plačati barvanje avta, pa registracijo, pa pufe, itd, ... tko, da je tudi za hrano zmanjkal.:o|o:

 

No, vsak dan tudi ni pizza za kosilo, ampak mi jo pa velikokrat dajo - na "kredit" . x:)x

 

Malico Bomo pa itak Ukinili , Takoj - V Novi Dobi Ki Bo - Prišla xsrcx

 

In Uvedli - Kosilo namesto nje x:px xsrcx x:px

 

Lp + x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za zajtrk je bila Zdravilna Bio Prosena Kaša z Olivnim Oljem + z Kokosovim Sladkorjem .

 

Vprašanje pa, če ni bil ta Kokosov Sladkor le aromatiziran, ...

 

Drugič bom raje po stari utečeni praxi : sladkal z regratovim medom, in nebom več experimentiral v tej smeri x:)x

 

Razen morda kdaj še z Javorjevim Sirupom ki mi je pa itak nekaj Max-Naj od Nebeških Okusov Ljubezni xsrcx :2src: x:px :2src: xsrcx

 

Lep + Ljubezensko Sladek dan vam želim brat Boštjan + xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...