Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

folk kupuje pakiran drek, ce je le umetnik dovolj cenjen (in odbit in weirdo ocitno, da se gre taksno).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja to pa poznam še iz mojpes.net foruma samo kolikor sem slišala je to en lari fari ker kao zajčku še stojijo ušeska pokonci pa mu, če bi bil res mrtev, nebi in take fore samo.....nagravžno je vseeno kakorkoli pogledaš :xx!: še bolj nagravžno pa je to da folk to dejansko kupuje pa ima te morbidne in čisto nič ukusne fotografije po stanovanju obešene :xx!: :xx!: :xx!:

 

Not even Ozzie Osbourne would put that in his bedroom :xx!: in baje ta ženska sploh ni Švedinja ampak z nekod drugje in samo živi na Švedskem pa dela sramoto tistemu narodu :vragec:

 

NA GRMADO Z NJO :vragec:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

NA GRMADO Z NJO :vragec:

 

:D :D hihi tako tako :P ironično se mi zdi tle se delamo take živaloljube, pol pa ko kdo mal ubija živali, bi ga pa prec na grmado :D hm i wonder if that makes us anybetter,.. :inocent:

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne me narobe razumet ampak se moje mnenje zelo razlikuje od ubijanja živali za hrano (ker sem pač meat eater) pa do ubijanja živali za zabavo oz. za tovrsten namen ki ga zdej obravnavamo :o|o:

 

Mi ni do tega, da bi se živali po nepotrebnem ubijale in mučile zaradi stvari, ki so nam čisto nepotrebne v življenju (zlo nepotrebno se mi zdi recimo ravno to da bi mi slika mrtve miške visela na steni in bi zato mogla ena miška plačat z življenjem) zato ja pač bi take ljudi dala na grmado - brez slabe vesti! Bi pa v nasprotnem primeru ena krava nahranila veliko lačnih ust recimo in naredila neko korist s svojim življenjem...

Sam to so take debate ki pač...ne vem imajo mesojedci pa vegetarijanci drugačne poglede zato brezveze da se spuščamo v neke debate o tem kdo je živaloljubec in kdo ne - jst vem da sem čeprav rada kak košček mesa popacam kdaj, sem pa absolutno proti kakršnemkoli nepotrebnem mučenju živali!

 

If thinking like that makes us any better?

I believe yes :palec: zato ker tisti ki ne razmišlja nič o tem najverjetneje tut ne bo svojga otroka nikol poučil da je nepotrebno ubijanje živali slaba stvar in jo bo ta vzel čist za samoumevno pa ne vem...ko bo slabe volje pa jo ne bo mogel kam dat bo mucka ki mu bo mimo pršel brcnil al pa ne vem to ko se zgodi ko imaš psiča pa prilaufa mali lump za tabo pa vanj zmeče celo pest kamnov - zakaj neki se tolk ljudi izživlja nad nedolžnimi živalcami - verjetn zato ker so bli zlo lepo vzgojeni doma...

Matr vse bi jih na grmado poslala, četut vem da se nebi nč bolš počutila po tem, preveč je takih ljudi na svetu k jim ni mar za življenja nedolžnih bitij!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Kaj vse se bodo še spomnili! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Verjetno je cenejša tableta(ka), kot pa par m2 gume na odnos x:Dx , sploh pa, če je ta slučajno, ne samo hippo, temveč tudi nimpho x:)x
It's better be dead and cool than alive and uncool
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp. x:Dx Verjetno bo to! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Najboljša kontracepcija je vzdržnost x:Dx

 

 

Če živiš v samostanu! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Vem! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...