Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Gledu šele bolj proti koncu. Kr ok, vsaj debata na nivoju.

Sem pa pred dvemi dnevi (slučajno) gledu Piramido in so ble dve šlogarce (Maruča & Karin) in atrologinja Ema Kurent. Tako nizkega nivoja debate že dolg nisem vidu, sploh je tale ta zadnja prav briljirala v tem.

 

čist twoj problem, če od bab kej pametnga prčakuješ xcivx x:px x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

napad na papeža

 

se že sprašujem, kaj so neodvisni mediji. vedno ko nekdo napade papeža, se novica absolutno glasi, da se bil napadalec duševno neprištevna oseba. ker, seveda, papež je na pol bog, in angeli ga ne napadajo. in tega rancingerja bi s takšnim veselam nabiju, da bi bil pravi praznik. in tako se na koncu zgodba povrne v enostavno vprašanje: a imamo neodvisne medije ali sem pa tut sam duševno zaostal x?x

 

papeža na grmado, pa bo takoj bul. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

napad na papeža

 

se že sprašujem, kaj so neodvisni mediji. vedno ko nekdo napade papeža, se novica absolutno glasi, da se bil napadalec duševno neprištevna oseba. ker, seveda, papež je na pol bog, in angeli ga ne napadajo. in tega rancingerja bi s takšnim veselam nabiju, da bi bil pravi praznik. in tako se na koncu zgodba povrne v enostavno vprašanje: a imamo neodvisne medije ali sem pa tut sam duševno zaostal x?x

 

papeža na grmado, pa bo takoj bul. x;)x

 

xrainbowx

 

Italijanski duhovno moteni so se združili v skupni gverilski napad na najvplivnejše osebe v državi! x:Dx

 

Btw. Kipec okrvavljenega Berlusconija je že v prodaji, kmalu pride še Ratzingerjev.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a imamo neodvisne medije ali sem pa tut sam duševno zaostal x?x

 

papeža na grmado, pa bo takoj bul. x;)x

 

xrainbowx

 

x:Dx

Verjetno bo to zadnje... :vio:

Po kriterijih "neodvisnih medijev" seveda... xrolleyesx

 

Saj se tudi o napadu na Berlusconija govori(piše) da je bil naročen.

Lahko seveda samo ugibamo od koga... x?x xscratchx :inocent:

 

Pa še dve "recesijski"... :vragec: x:o)x

 

Vodni top

 

Ko so prazniki ni recesije

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sm te ze! x:Dx

jup. na koncu je vedno po tvoje :palec: x:Dx x:px

pa lepo jutro tudi tebi x:)x

 

napad na papeža

 

se že sprašujem, kaj so neodvisni mediji. vedno ko nekdo napade papeža, se novica absolutno glasi, da se bil napadalec duševno neprištevna oseba. ker, seveda, papež je na pol bog, in angeli ga ne napadajo. in tega rancingerja bi s takšnim veselam nabiju, da bi bil pravi praznik. in tako se na koncu zgodba povrne v enostavno vprašanje: a imamo neodvisne medije ali sem pa tut sam duševno zaostal x?x

 

papeža na grmado, pa bo takoj bul. x;)x

 

xrainbowx

 

in kaj, poleg prewelikega gobca te pri tem ovira?

sam povej. mogoče se ti da kej pomagat :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

valda... sej kdo bo pa enmu freeju idealistu nerealnemu verjel k to ze leta trobi x:Dx :xx!:

potem pa SE se vedno sprasujejo kaj so prioritete drzave ane :o|o:

vsakemu ki zivi na potencialno ogrozenem obmocj uej lahko piovsem jasno, da lahko nastopijo razne okoljsek tezave ze vrsto let. se posebej pa od takrat ko so divjali orkani na stajerskem in celo do kamnika!

kar pa se popljavljanja tice, pa tudi ni prvic in ni nic novega, da o tem slisimo na vesteh. zal.

pa si se vedno zatiskamo oci ane (druzba kot celota mislim) :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

-

 

Vlada je soglašala z zvišanjem prispevka za podporo proizvodnji električne energije iz obnovljivih virov. Gospodinjstva bodo zato za elektriko od januarja v povprečju plačevala 1,50 evra več.

Po njegovih besedah naj bi prihodnje leto lahko pričakovali pravi "bum" izgradnje novih fotovoltaičnih elektrarn.

Hvalabogu! :palec: cepravu tudi to ne bo vec pomagalo x:o)x :o|o:

 

:sori:

 

-

 

Evropska unija je podaljšala carinske tarife za uvoz obutve iz Kitajske in Vietnama, da bi evropskim proizvajalcem omogočila konkurenčnost s cenejšimi tujimi izdelki.

BRAVO!!! :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

valda... sej kdo bo pa enmu freeju idealistu nerealnemu verjel k to ze leta trobi x:Dx :xx!:

potem pa SE se vedno sprasujejo kaj so prioritete drzave ane :o|o:

vsakemu ki zivi na potencialno ogrozenem obmocj uej lahko piovsem jasno, da lahko nastopijo razne okoljsek tezave ze vrsto let. se posebej pa od takrat ko so divjali orkani na stajerskem in celo do kamnika!

kar pa se popljavljanja tice, pa tudi ni prvic in ni nic novega, da o tem slisimo na vesteh. zal.

pa si se vedno zatiskamo oci ane (druzba kot celota mislim) :sori:

 

prjatu... jes te čist razumem :sori:

odkar si zwedu, da je topla greda en velik nateg si čist u depri in se nimaš več za kej borit x:px x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

Verjetno bo to zadnje... :vio:

Po kriterijih "neodvisnih medijev" seveda... xrolleyesx

 

Saj se tudi o napadu na Berlusconija govori(piše) da je bil naročen.

Lahko seveda samo ugibamo od koga... x?x xscratchx :inocent:

 

Pa še dve "recesijski"... :vragec: x:o)x

 

Vodni top Poitiki se bojijo navadne raje, ki zaradi njih živi vedno slabše. Za zaščito svojih presitih riti so dodatno oborožili policijo.

 

Ko so prazniki ni recesije

Tole je bilo v Parizu, Berlinu in Londonu. Pri nas se pa recesija še kako pozna.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja freeja za predsednika x:Dx

 

veš kaj je zanimivo ...opazujem eno reko pri nas ...so ji spremenili strugo....smer ...in kadar udari ven se vedno vrača v staro strugo...

tako da je res, premalo upoštevajo zakone narave , čeprav je v tem momentu situacija mal drugačan ..če je preveč je preveč ...nekje ven udari...

 

glede ujm ...jaz sem se..takrat nahajala prav na najbolj ogroženem območju..okolica Kamnika...in ti povem, da je bilo pred tistim viharjem taka čudna tišina ...kar naenkarat pa samo bam ...v momentu.

Je bil že pred leti tud ena taka ujma ..sicer v manjšem obsegu ...in ni bilo tolko materialne škode. to mislim poškodovanja hiš,..pa je zopet vihar ubral točno tisto pot ...seveda takrat v manjšem obsegu...( bil samo eden ...zdaj v zadnje so se srečali trije... :8): )

 

Ponavadi v hribih takih viharjev ni ...takrat pa je bila temeperatura ozračja v bistvu skoraj enaka kot v mestu , ki je petsto metrov nižje ..

Ti povem ni fajn občutek, ko vidiš kako se tisti oblak , ki pridervi izza hriba spusti k tlom ...naprej ne vem nič več nič, ker se je samo slišalo pokanje dreves...vidlo se itak ni nič...

 

Narediti pa ne moreš nič ...čisto nič samo čakaš da mine...

Tko da ....takrat Narava pokaže vso moč ....človeček je v takih situacijah samo en drobcen majhen smetek... :8):

 

To samo mimo grede... x:)x

Na posnetku je kratek intervju s par krajani Gozda nad Kamnikom kjer je bilo največ škode.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in kaj, poleg prewelikega gobca te pri tem ovira?

sam povej. mogoče se ti da kej pomagat :palec:

 

Aammmmm, ne

.

.

.

samo prevelik gobec, x:Dx

 

Mi pa ne morš pomagat, ker v drugih vedno najprej sebe vidmo. x:px

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

torej... se vidiš v papežu? sveti nimbus? x:Dx

 

neeeeeeeeee,

.

.

.

v napadalki. bemo boga. :vragec:

 

papeža na grmado.

 

x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.rtvslo.si/slovenija/monopoli-in...politika/219895

 

Šalabajzerstvo

 

 

Fenomen in kaj sploh pomeni;

Imam občutek, da večina uporabljajočih besede šalabajzer niti slučajno ne, ve kaj pomeni, od kod in kaj.

 

Torej: Šalabajzer, izvorno beograjsko, beograjski sleng,

prvotno ŠLB, kratica za šašav, lud in blesav,

najprej tajna kratica za označitev nekoga- ta je ŠLB x;)x ,

kasneje je zaradi boljše izgovorjave kratica postala beseda- osebek- šalabajzer, fenomen-šalabajzerstvo...

 

xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

včeraj sem generalno počistil, danes pa

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/foto-z...ah.html#comment

 

Počakaj še malo da bo praznovanje novega leta in ko bodo ljudje potegnili na dan ručne topove, dinamit, bombe, razne home made smodniške zadevce za BUM, itd. Takrat boš pa vesel če boš še imel streho nad glavo. Takrat pa generalka sploh ne bo problem, važno da ne bo treba še okolice pospravljat ali pobirat svojih stvari od kakšne zalutale rakete in kabuma. x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najbolj nenavadna in najdražja božično-novoletna drevesca(če se jih sploh lahko tako imenuje) :vio:

 

Vsak po svoje... :o|o: x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...