Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

 

Jaz bi vsakega psa, ki enkrat napade, dala usmrtiti.

 

Tudi sama sem bila žrtev napada psa, brez kakršnegakoli razloga me je napadel, noge mi grizel, ni me sploh spustil dokler ga lastnik ni začel pretepati. Travme sem imela še veliko let po tistem. Ne sovražim psov, sej obstajajo tud fajni in vzgojeni, ampak vse je odvisno od pasme in lastnika. 

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo; zaradi solza ne boš videl zvezd.

PARRA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se ne cudim. :sori:

predstavljaj si recimo koliko bolj ekoloskih bivalisc, hotel objektov nasploh, bi lahko zgradili z investiranim denarjem, ce bi bil objekt vsaj 10x cenejsi recimo.

 

Na internetu se dajo dobiti podatki koliko so do sedaj zapravili za ta extra dragi in predvsem nekoristni kič.

Če se ti da poskusi izračunati kaj bi se s tem denarjem dalo bolj koristnega storiti.

Mene samo ko pomislim na to nekam zvije... :vragec: :xx!: :sick:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!:

 

kaj si en clvovek, ves majhen misli, da si bo do daske podredil naravo in ta primer je zelo nazoren.

Pravzaprav se dobro, da se je zgodilo oz. se dogaja ze zdaj, da niso imel moznosti 'pobegnit' pred tem, kar so ustvarili.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

deklica po možganski kapi

 

Vedno manj mi je jasno kaj se dogaja nasploh z našo civilizacijo.

Pa ne mislim tu samo v Sloveniji.

V svetovnem merilu je človečnost, sočutje, osnovna etika čisto na tleh.

Odnos do sočloveka je slabši, kot ga imajo živali med sabo.

:sori:

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hja, cist res. jst sm ze ceu popoldan kle na forumu namest da bi kaksnemu ostarelu pomagal rajsi :o|o:

 

deklica po možganski kapi

 

Vedno manj mi je jasno kaj se dogaja nasploh z našo civilizacijo.

Pa ne mislim tu samo v Sloveniji.

V svetovnem merilu je človečnost, sočutje, osnovna etika čisto na tleh.

Odnos do sočloveka je slabši, kot ga imajo živali med sabo.

:sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekaj nas je res starejših pubertetnikov.

http://www.eigrace.com/images/categories/126.jpg

 

 

x:px

 

x:Dx x^x :onfire:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj je to že Robida objavila, pa vseeno

 

Sestra pod drobnogledom

 

Upam zdaj da ne bo šlo po enaki poti in z enako hitrostjo kot je pri nas običajno v takih primerih.

Saj spoštujem in cenim delo medicinskih sester in verjamem da jih večina opravlja svoj poklic vestno.

 

Ampak, kaj hudiča ima sestra za odločati ali pacient lahko pride do zdravnika ali ne?

Zaradi take sestrske samovolje je pred časom umrl pacient, zaradi infarkta.

Medicinska sestra nima ne pristojnosti ne kvalifikacij ocenjevati ali je ali ni pacientovo stanje toliko resno da potrebuje ali ne takojšnjo oskrbo zdravnika.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

sem ze mislila da je spet kaj s psi. x:o)x

 

:vio: :inocent: x:Dx

 

Tiskarski škrat... :o|o:

Že popravljeno... x^x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj je to že Robida objavila, pa vseeno

 

Sestra pod drobnogledom

 

Upam zdaj da ne bo šlo po enaki poti in z enako hitrostjo kot je pri nas običajno v takih primerih.

Saj spoštujem in cenim delo medicinskih sester in verjamem da jih večina opravlja svoj poklic vestno.

 

Ampak, kaj hudiča ima sestra za odločati ali pacient lahko pride do zdravnika ali ne?

Zaradi take sestrske samovolje je pred časom umrl pacient, zaradi infarkta.

Medicinska sestra nima ne pristojnosti ne kvalifikacij ocenjevati ali je ali ni pacientovo stanje toliko resno da potrebuje ali ne takojšnjo oskrbo zdravnika.

Pri nas je že od nekdaj tako, da prideš do zdravnika preko sestre in nikakor ne direktno. http://www.smeski.com/razni/ljubezen/031.gif

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plaz je na Voglu zasul smucarja, ki ga ze vec ur isce 70 gorskih resevalcev!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plaz je na Voglu zasul smucarja, ki ga ze vec ur isce 70 gorskih resevalcev!

Vrč hodi po vodo dokler se ne razbije. Ekstremni smučarji velikokrat precenijo naravo in preveč izzivajo srečo dokler se enkrat ne izide po načrtu. http://www.smeski.com/razni/angel/12.gif

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Plaz je na Voglu zasul smucarja, ki ga ze vec ur isce 70 gorskih resevalcev!

 

Smučarja našli - žal mrtvega

 

To je letos že tretji primer smučanja izven urejenih prog s smrtnim izidom.

 

Prosto smučanje - freeriding - žal se ga lotevajo tudi neizkušeni.

 

 

 

 

 

Živ golob za vabo

 

Brez komentarja... :vragec: :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrč hodi po vodo dokler se ne razbije. Ekstremni smučarji velikokrat precenijo naravo in preveč izzivajo srečo dokler se enkrat ne izide po načrtu. http://www.smeski.com/razni/angel/12.gif

Ja, resnicno in zalostno. No nekako jih razumem; tko kot vse oz. pri vsem, kar rad pocnes oz. kakrsna je tvoja pot.

 

Smučarja našli - žal mrtvega

 

To je letos že tretji primer smučanja izven urejenih prog s smrtnim izidom.

 

Prosto smučanje - freeriding - žal se ga lotevajo tudi neizkušeni.

Zalostno. Zal za pricakovat (ce so ga tolk ur neuspesno iskali).

Skoda ker se mu ni izslo (pa tudi resevalcem), upam da ni prevec trpel.

Bogi tudi oz. predvsem svojci (kot sem prebrala, je slo za mlajsega smucarja). xcrossfingx

 

Živ golob za vabo

 

Brez komentarja... :vragec: :xx!:

ne grem pogledat. x:((x

 

Vidim da nekateri uporabniki kle niste kaj dosti drugacni kot kje drugje... vecinoma crna kronika :o|o: a vas to res najbolj zanima!? :inocent:

Povej kaj lepega. xDDx

(ker tud katerekoli druge kopipejst solate nas ne zanimajo najbolj in vedno, poleg tega je, ce izves za onesnazevanja itd., to tudi zalostno - tak je pac svet in take so potem novice)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res mas. Sem pac vidu da je zdej pac tega "negativnega" precej kle... pa se mi je primerno zdel povedat. x:o)x

Kar se ekologije tice je zal res precej "slabih" novic, smo pa tudi dobre podajali. :vio:

 

Recimo ce pogledamo 24ur.com - prva stran (prvo mesto-crna kronika, drugo-politika, in trejte-sex, cetrto-hrana). Ampak to ni samo danes, to je neka vecja konstanta vecine medijev.

Ampak niso mediji samo tisti, ljudje so, ker to zelijo.

Obvescenost in debatiranje je vredu, konstantno poudarjanje negativizma, tudi ce ni prioritetno pa vse prej kot hvaleznost bivanja. x:Dx x:o)x

 

Sicer pa dobra novica, da je danes kulturni praznik in se verjetno marsikje kaj "kulturnega" dogaja x:)x

kinosiska.si - se kar nov plac, hvalijo, dogaja menda..?

no, tole zna bit vsekakor zanimivo >

sm skoda ker je sax zraven. :sori:

Brechtovski punk kabaret … :eek:

 

Povej kaj lepega. xDDx

(ker tud katerekoli druge kopipejst solate nas ne zanimajo najbolj in vedno, poleg tega je, ce izves za onesnazevanja itd., to tudi zalostno - tak je pac svet in take so potem novice)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravno podoben članek z isto vsebino danes brala v časopisu..

 

Na 24ur Sestra ravnala pravilno

Torej je v našem zdravstvu sestram zdaj tudi uradno dovoljeno da ocenjujejo ali je primer nujen ali ne.

Ali potem sploh še potrebujemo zdravnike?

Če je tako bi lahko bili brez njih, plače sester so 10x manjše, država bi ogromno prihranila... :xx!: :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...