Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Tipično Slovensko nihče nikoli zadovoljen. Sicer mi je vseeno kdo zmaga in kdo kam gre. Eurovizija je drag izlet nič drugega. :vragec:
"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer mi je vseeno kdo zmaga in kdo kam gre. Eurovizija je drag izlet nič drugega. :vragec:

 

Tudi meni se zdi, da je Eurovizija že preživeta ideja. Glasba je postala prelahko dostopna in določena takšna pesem ne more več predstavljati neke države. Pesmi se več ne pojejo v jeziku posameznega naroda, melodije so sfuzirane in teme se jemljejo od povsod. Duh Eurovizije je umrl že pred 15 leti, zdaj je to samo še prireditev za keš.

 

Drugače bomo pa imeli na odru vsaj eno lušno punco, če nič drugega. x:o)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

kaj šele govedu delajo če z njimi delijo glasben okus :xx!:

goveja župca :inocent:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa grozljiv podatek do da je več kot 60% Slovencov pravzaprav kmetavzov ergo Slovenceljnov.

 

Ta podatek je prenapihnjen, to je samo na papiru. V resnici je pravih kmetov bolj mal pri nas. Večinoma so samo registrirani, da dobijo subvencije za pokošene travnike, neko kao obdelano zemljo..... x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tipično Slovensko nihče nikoli zadovoljen. Sicer mi je vseeno kdo zmaga in kdo kam gre.

ok, ti gledas tako (in pogosto tudi je tako) - da ni nikoli nihce zadovoljen.

Lahko pa obrnemo (in pogosto je tudi tako) - vecina je prehitro zadovoljnih.

Zato recimo pa meni NI vseeno kdo zmaga in kdo kam gre.

 

Namrec, meni se pojem sLOVEnija in 'biti Slovenec' ne zdi nekaj ozkega, domacega, segajocega od Ljubljane mimo Hercegovscaka do Maribora in nazaj. x:px

Tako mi ni vseeno, kdo me predstavlja v svetu, kako delujemo tudi navzven in ne sam doma, kjer se 'vsi poznamo'.

Pravzaprav imamo slab ugled; edino oz. predvsem sportniki nas resujejo.

Imamo dobre znanstvenike, dobre umetnike in ostale ustvarjalce.... vse zive struckote, to ze, vendar ti ne nastopajo na evrovizijah in olimpijadah in festivalih, v (politicnih) arenah itd., pa jih zato nihce ne pozna.

 

Eurovizija je drag izlet nič drugega. :vragec:

se strinjam.

ce bi bila moznost, da bi glasovali na netu: ali ste za to, da se Slovenija odpove nastopanju na evroviziji, prec obkrozim 'ja'.

 

..............

 

aja Mick in Aliana - saj se seveda DA xyesx naredit slo komad s frajtonercami, pa da bi hkrati totalno zazigal...

sam srce pa jajca je treba imet.

Naredit iz sebe.

 

To je podobno kot ko nekateri raje porabija 10x vec casa, da iscejo vire oz. seshtukajo od drugih avtorjev, kopipejstajo itd. in potem izdelek izpade skrpucalo, kot pa bi porabili, ce bi se preprosto usedli in sami napisali/naredili. Bi bilo vsaj izvirno.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Raziskava. Sedem odstotkov vprašanih je imelo spolne odnose v podjetju.

V raziskavi je sodelovalo okoli 1.500 Slovencev, starih od 21 do 35 let, s 5. ali 6. stopnjo izobrazbe.

Največ, 47 odstotkov, jih prihaja iz ljubljanske regije.

58 odstotkov žensk se je na delovnem mestu spogledovalo."

http://www.zurnal24.si/kariera/slovenci-v-...-seksajo-160969

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je podobno kot ko nekateri raje porabija 10x vec casa, da iscejo vire oz. seshtukajo od drugih avtorjev, kopipejstajo itd. in potem izdelek izpade skrpucalo, kot pa bi porabili, ce bi se preprosto usedli in sami napisali/naredili. Bi bilo vsaj izvirno.

 

Sem enkrat gledal Godlerja /al pa je bil un igralec, ki tud dobr klavir špila/, kako je seštukal od drugih avtorjev, kopipejstal itd. in je potem izdelek izpadel čist slišljiv. Verjetn zato, k je to naredu tiktak.

:vio:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ok, sej nisem posplosila, rekla sem da je '...tako (oz. podobno) kot ko...'. x:)x

Eno primerjavo sem pac dala, ki se mi je asociirala.

 

Lahko je pa seveda tudi tako kot pravis.

Lahko naredis tudi izviren kolaz... ali izviren rimejk... po-ustvaris nekaj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ok, sej nisem posplosila, rekla sem da je '...tako (oz. podobno) kot ko...'. x:)x

Eno primerjavo sem pac dala, ki se mi je asociirala.

 

Lahko je pa seveda tudi tako kot pravis.

Lahko naredis tudi izviren kolaz... ali izviren rimejk... po-ustvaris nekaj.

 

Je bil samo hec, Marsa /čeprou je blo res/. Prouzaprou sem mal žalosten x:Dx , ker mam iz leta v leto filing, da se skoz slabša muzka producira. Pa ne sam pri emi in ne sam pri nas, ampak nasploh. Sej, za gledat je še, za poslušat pa ne glih. Zgleda da sem že star. :C:

 

x:o)x

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker mam iz leta v leto filing, da se skoz slabša muzka producira.
:vragec: cak da jaz nekak najdem nacin, da iz kaset x:o)x x:Ix presnamem na kej normalnega...

se nikol slisanega... razen od par folka (ki so poleg mene ustvaril to ali pa so bili *v ozjem krogu* al dost blizu in so slisal in rekl: "to je pa kot Taprav komad" x:Dx x:px (:o|o:), pa sva bila samo 2 (igrala skupaj kakih 5, 6 instumentov, vokale ene 4 razlicne - vse midva... bobnala jaz ritem, on pa tamtamcke itd., jaz sint, on pa se sax, jaz bas... skratka, te posnetke imam in je dobra muzka... sam moram spravit to v form(at)e). x:)x

Sej mogoce bo pa brez zveze (=0 novega, pretresljivega), ker je iz leta... hm, cca... 96'-99' al kaj tacga.

ampak definitivno je kej (al pa dost) za porabit, vsega materiala je ziher za plato. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec: cak da jaz nekak najdem nacin, da iz kaset x:o)x x:Ix presnamem na kej normalnega...

se nikol slisanega... razen od par folka (ki so poleg mene ustvaril to ali pa so bili *v ozjem krogu* al dost blizu in so slisal in rekl: "to je pa kot Taprav komad" x:Dx x:px (:o|o:), pa sva bila samo 2 (igrala skupaj kakih 5, 6 instumentov, vokale ene 4 razlicne - vse midva... bobnala jaz ritem, on pa tamtamcke itd., jaz sint, on pa se sax, jaz bas... skratka, te posnetke imam in je dobra muzka... sam moram spravit to v form(at)e). x:)x

Sej mogoce bo pa brez zveze (=0 novega, pretresljivega), ker je iz leta... hm, cca... 96'-99' al kaj tacga.

ampak definitivno je kej (al pa dost) za porabit, vsega materiala je ziher za plato. x:)x

 

x:px

 

Dej na videlo. Da slišmo. Prvošči še nam mal užitkov.

 

:irs:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drugače bomo pa imeli na odru vsaj eno lušno punco, če nič drugega. x:o)x x:Dx

 

 

To sem tudi sama opazila, lepo dekle :palec: .... Ker ko sem pogledala na youtube in videla to našo evrovizijsko "sceno"...nisem imela srca vklopit zvočnike. Moja ušeska ne morem mazat z vsem in svačim, a ne x;)x ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odvisno x:Dx

Sex je zdrav in poveča storilnost ter zmanjšuje stres. :vragec:

 

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/em119.gif

karma pa to x;)x

 

kul :vio:

 

Super x:)x :palec: :palec:

Mini elektrarna za vsak dom - Bloom Energy Box [bližnja prihodnost]

http://tinyurl.com/yerg67e

 

 

Windows uporabniki: 17. marca boste morali na novo izbrati svoj privzeti spletni brskalnik

Švicarji izumili kombinacijo električnega avtomobila in vlaka

NoPoPo so japonske baterije na vodo

Računalniška miška AirMouse postane del vašega telesa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nauk: ne se naga slikat pa slik na net dajat, sploh ce je bivsi zleht :D :P :D

 

nauk: pazi s kim se petljaš. B)

 

Treba bit pazljiv. -)

Na facebook.com, ... se uporablja "psevdomin za ime, priimek, ne navede pravih podatkov, ..." -)

 

 

Što se tiče facebooka, postoje mogućnosti da namjestiš svoju privatnost (zatvoren profil, da te u tražilici mogu naći samo prijatelji i brojne druge). Jedino kaj mačka kaže, i ako izbrišeš profil, kad ga ponovo aktiviraš, sve je tamo kao što je bilo prije.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nauk: ne se naga slikat pa slik na net dajat, sploh ce je bivsi zleht :D :P :D

Ženske so v večini podvržene razkazovanju in takšne ne boš prepričal naj se ne slika naga in daje slik na net.

http://static.mojvideo.com/foto/zenski-akt/3574/2054/56041.jpg

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali kraj, kjer padejo vse maske. x:Dx

 

ej kar me jezi pr tem fejsbuku... sm mela tam acc, pa sm ga zbrisala. sam ga lahko kadarkoli obnovim, z vsemi fotkami, podatki, vsem pač. torej kaj, sej sploh ni zbrisano nč... x:o)x :vragec:

Sem že izkusil to njihovo pogruntavščino. Baje moraš kar nekaj časa počakat, da se profil zares izbriše.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...