Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Drugač pa v Dnevniku na 6 strani zgoraj piše, da je Berlusconi(baraba po mnenju ene tukajšnjih uporabnic) držal obljubo, da bo uredil financiranje slovenske manjšine.Podpisal je dekret s katerim je zagotovil manjkajoče državne prispevke za slovensko manjšino.
Sem vidla. :palec:

 

pa da razveselim še Marso; V New Yorku bodo sprejeli zakon ki prepovejuje kajenje v parkih na ulicah in plažah. kadil boš lahko tako samo še doma za štirimi zidovi. Novinarka Mojca laurenčič ugotavlja, da bi to bilo smotrno uvesti tudi pri nas.
:o|o: (nad vesela. x:o)x)

 

Na 26 strani piše, da bi Slovenčki radi imeli še ekipo za BOB za kar bi potrebovali reci piši 250 000 evrov. xrolleyesx
x:o)x
istočasno v Dnevniku na strani 20 piše, da bo Vegrad odpustil 700 delavcev..

Desnica se ne bo oglasila, saj gre večinoma za "čefurje" xrolleyesx

ja pa ne sam zato, tudi ni dovolj skandalozno, senzacionalno in nic pik ne dobijo oz. mikro.

 

na zadnji strani pa ena tretjerazredna tema, zaradi sabotaže v nekdanji rafineriji se je v reko Lambro izlilo več ton nafte. Reka Lambro teče v Pad ta pa v Jadransko morje, od tod ga tokovi prineso vse do naših mondenih letovišč..

Pa kaj bi, zdej govoril o škandalih, povejmo raj kej lepega.

:xx!: :V:

(x:o)x x;)x)

 

Kmalu se bodo pričela dela v vrtu.

Naredi sam.

thanx za koristno povezavo. x:)x :palec:

Sicer sama glih ne sadim krompirja, ampak nikoli ne ves. x;)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

butast res in nemogoce izvest pri nas!

pa da razveselim še Marso; V New Yorku bodo sprejeli zakon ki prepovejuje kajenje v parkih na ulicah in plažah. kadil boš lahko tako samo še doma za štirimi zidovi. Novinarka Mojca laurenčič ugotavlja, da bi to bilo smotrno uvesti tudi pri nas.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SI realnost: -(

"Paulinova od Pahorja in Kresalove pričakuje odgovor, zakaj je policija od njenega osebnega zdravnika zahtevala izročitev njene medicinske dokumentacije in podatkov o zdravstvenem stanju. Policija: Dokumentacije nismo pregledali."

 

V njen zdravstven karton niso gledal. samo zahteval so ga. ... -(

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SI realnost: -(

"Paulinova od Pahorja in Kresalove pričakuje odgovor, zakaj je policija od njenega osebnega zdravnika zahtevala izročitev njene medicinske dokumentacije in podatkov o zdravstvenem stanju. Policija: Dokumentacije nismo pregledali."

 

V njen zdravstven karton niso gledal. samo zahteval so ga. ... -(

Takole se zagovarja policija: "Policija opravlja vpogled v zdravstveno dokumentacijo, če je to predmet preiskovanja oz. če je to potrebno za razjasnitev določenih okoliščin na podlagi pooblastil, ki jih ima v veljavnih predpisih (Zakon o kazenskem postopku…)."

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V teh časih v katerih smo, sem se odločila, da primaknem svoj delček. Kaj pa vi mislite o vsem tem napisanem članku.

 

Namen je dober, kako se pa denar potroši je pa druga stvar. Sicer pa obstajajo prostovoljne organizacije za pomoč starostnikom....in če računamo da stane pomoč na domu okol 10. ali več evrov....je par obiskov prostovoljca več vredno kot pa če kupi paket. Večina starostnikov rabi samo pogovor in kakšno malenkostno pomoč, občutek da niso zapuščeni.....No ja, vsaj jaz sem dobil tak občutek ko sem delal v DSO-ju kot član negovalnega tima. xDDx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V soboto je Čile stresel potres 8.8 stopnje po Richterju - do sedaj našteli 300 smrtnih žrtev, materialna škoda precejšnja.

Dan prej oz. par ur prej jug Japonske streslo z 7 st. po Richterju, smrtnih žrtev ni bilo, materialna škoda tudi ne velika.

Haiti - 7 st. po Richterju(kot zadnji na Japonskem) - mrtvih preko 200 000, materilana škoda ogromna, ponekod skoraj totalno uničenje.

Čudno... :vio:

 

Za informacijo - razlika v sproščeni energiji med dvema stopnjama Richterja je 30-kratna!!

Najmočnejši do sedaj zabeležen je bil prav tako v Čilu - l. 1960, 9.5 po Richterju.

 

Kronologija potresov nad 8.5 po Richterju

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, grozno, uboga fanta in starsi oz. vsi svojci - tudi za prezivelega brata mora bit to strasno travmaticno... :V:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...