Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

šrotovi posli

 

No, kdaj bomo doživeli, da bo kdo od vpletenih in odgovornih šel za zapahe.

 

Nas, navadne državljane za vsak "drek" oglobijo.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

50 ljudi ki bi lahko rešili svet

 

Okoljevarstveniki, klimatologi, aktivisti, naravoslovci, nekaj politikov(misleca Pahorja ni med njimi... :vio: x:o)x )

 

Če ga je sploh še možno rešit... :sori:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ali je kdo prebral knjigo of martina brofmana-ozdravino lahko karkoli???

in pa kakšna se vam zdi '??

kaj pa kej vaje ki so notri???

 

Za moje pojme nakladanje. Podobna je knjigici zdravljenje s svetlobo.....itak ti mora najprej naredit KLIK na mentalu, da je kakšen večji učinek... x:Dx

 

Pa kaj bo tebi toliko vaj...izberi si pač tiste vaje ki tebi odgovarjajo, ne pa delat kar vseh na katere naletiš... x:o)x

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej sem si izbral pa me nekej overa npr. to s belo svetlobo me čist pomiri sam me nekej zaustavi oz. nek duhec mi nagaja tko da večina kar sprobam mi po tem ne uspe izvajati več ko par dni tko da morem pruč to razrešit da bom lohka vaje delou

itak so u izi za naučit se

morem si lajf spedenat pa nekej najt pamtnga za zjutrej pa zvečer teli tibetančki majo kr fajn par vaj sam kolk časa mi bo uspel delat... :-(

pa še nekakšna vaja kot je tole is svetlobo tko da bi biu vsaj en lep začetek v živlenju

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej sem si izbral pa me nekej overa npr. to s belo svetlobo me čist pomiri sam me nekej zaustavi oz. nek duhec mi nagaja tko da večina kar sprobam mi po tem ne uspe izvajati več ko par dni tko da morem pruč to razrešit da bom lohka vaje delou

 

Kdo je pa rekel, da moraš vsak dan delat iste vaje. Razporediš jih preko celega tedna, al pa kaj podobnega.....

 

"Duhec" te pa ne more ovirat, razen če nimaš kakega negativnega programčka v sebi...Preberi si od Marjana Ogorevca---Integralna biorgonomija in Karmična diagnostika---tam imaš lepo napisan način za transformacijo negativnih vzorcev....Priporočam pa da najprej izvedeš merkabo, potem pa še meditacijo na svetlobo....in stvari bodo zalaufale. x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej sem si izbral pa me nekej overa npr. to s belo svetlobo me čist pomiri sam me nekej zaustavi oz. nek duhec mi nagaja tko da večina kar sprobam mi po tem ne uspe izvajati več ko par dni tko da morem pruč to razrešit da bom lohka vaje delou

itak so u izi za naučit se

morem si lajf spedenat pa nekej najt pamtnga za zjutrej pa zvečer teli tibetančki majo kr fajn par vaj sam kolk časa mi bo uspel delat... :-(

pa še nekakšna vaja kot je tole is svetlobo tko da bi biu vsaj en lep začetek v živlenju

obstaja samo en čudež in ta čudež je sprememba zavesti. če imaš v zavesti, da lahko hodiš po zraku... potem lahko hodiš po zraku. če imaš v zavesti da ne moreš, potem seweda ne moreš.

in če je sprememba zavesti čudež, potem je razumljivo, da je to našemu zavedanju (EGU-če hočeš) nekaj težkega in se na vse možne načine brani in popolnoma razumljivo je, da se brani tudi na način, da se mu ne ljubi. pogosto tudi zaspi ob prebiranju njemu newšečne literature.

 

 

hočem reči, da ni naključje, da veliko pregovorov poje hvalo vztrajnosti in potrpljenju, ker nagrada je bogata-sprememba zavesti x:)x

lih mal učas ircnem, da ne pridem iz forme, ker sem si jo težko pridobu z vztrajnostjo x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo naroču sestri da mi prnese od ogorevca

me prou zanima če je not kej pamtnga

možn pa tut da sm se narobnem občutku prepustu(lenobi) že nekej cajta nazaj

hvala za nasvet obema če imata še kaj pamtnga z dodat kar dodajte

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

50 ljudi ki bi lahko rešili svet

 

Okoljevarstveniki, klimatologi, aktivisti, naravoslovci, nekaj politikov(misleca Pahorja ni med njimi... :vio: x:o)x )

 

Če ga je sploh še možno rešit... :sori:

hmm... najprej itak nisem skor nobenega poznala, potem ko sem jih pa videla par, pa ugotavljam, da morda pa ni tolk spet dober. x:o)x (npr. kaj pocne na njem Al Gore in podobni)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš, da sem včeraj, ko sem gledala (v živo) tale shod neonacistov pred sodiščem na glas rekla, da mi gre na živce njihov večvrednostni kompleks! x:)x

Pol naj jim pa še sodijo drugače :xx!:

 

A ne da? x:Dx Bolj strogo.

 

Tudi recimo duhovniki, ki se grejo pedofilijo. Glede na to, da učijo, kaj je etika in kako bi naj farani živali, bi za njih morala veljati še bolj stroga merila. Zadnjič sem prebral izjavo Ratzija o irskih duhovnikih,..pa poleg tega, da je obsodil tako početje in se opravičil družinam, drugega ni znal. Trenutno je še bolj aktualno početje duhovnikov v njegovi rodni Nemčiji, pa se sploh še ni odzval.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš, da sem včeraj, ko sem gledala (v živo) tale shod neonacistov pred sodiščem na glas rekla, da mi gre na živce njihov večvrednostni kompleks! x:)x

:palec: :

 

+

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...