Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Bolana država

Najprej agencija dovoli Krki po 100% podražitev nekaterih zdravil

potem pa naslednji dan zabeležimo 1% rast Krkinih delnic

 

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/za-krko-...-telekom/226382

http://24ur.com/novice/slovenija/tudi-do-1...ev-zdravil.html

Tukaj ima škarje in platno vlada, če pa je nesposobna je pa tako kot je "ŠTALA". x:Dx

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

:vio: xrolleyesx

 

In kaj zdaj?

Gremo nazaj na sveče in petrolejke?

Aja, te proizvajajo CO2 in prispevajo k toplogrednim plinom... :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Pregled najboljšega iz sodobne produkcije dokumentarcev.

Premiere slovenskih filmov, okrogle mize in delavnice.

 

Drugič tekmovalni spored na temo človekovih pravic, ki ga pripravljamo v sodelovanju z
Amnesty International Slovenija
.

 

Sklopi:
Aktualni, družbenokritični dokumentarci; Miti, ikone, mediji; Intimni portreti; Retrospektiva.

Prodaja vstopnic
od 5.3. 2010.

Prizorišči:
Kosovelova dvorana in Kinodvor.

 

S

--

 

 

http://www.greenpeace.org.uk/files/po/css/images/logo.png video

Email Nestlé's CEO Paul Bulcke to demand they stop using palm oil from trashed rainforests

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolano!

Zdravstvena reforma v ZDA

 

''Predsednik Barack Obama iz ZDA želi narediti državo podobno evropskim, kar naj bi pomenilo konec konec svobode in uvedbo socializma.'' :xx!:

To je pa Amerika, po njej se tako radi zgledujejo naši politiki.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimiv clanek (ceprav ne veliko novega).

 

Nisem sla pogledat, samo sem slisala in brala o tem, grozn!

 

kaj drugega kot karma.... x^x
x:o)x

 

res lep!

 

4k€ za 2 dilda hm, zanimiv.... if dildos could speak... x:Dx
Uhh madonca, kaksen komad! x:Ox

ampak stekam da je vrednost... zgleda kot iz ebenovine... v bistvu lep pis, ce tko pogledas..

 

ne spomnim se, ce sem ze kdaj vidla dildo (od blizu, *v zivo* xDDx)... morda sem ga na polici v sex shopu v amsterdamu (kamor smo enkrat prisli firbce past x:px), ampak mi je bilo vse tolk drug spejs, da se ne spomnim speshl kaj vse je bilo... vsekakor tolk ene robe, ki v lajfu je se nisem vidla in pojma nimam za kaj se uporablja. x:o)x

 

je bil pa kaksen lusten perilcek, kaksni strumpantlni pa tak, v bistvu zanimiva stacuna...

No sam 1x sem bila v sex shopu, v tem v amdamu.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobu na mail, kako ej enmu razneslo mobitel v roki, ker je sel govorit, medtem, ko se je polnil

V bolnisnici pa je umrl. Hude slike zraven :o|o: in full ne priporocajo, da se ga uporablja med polnjenjem.

fak. ne prosim men posiljat nihce tega.

 

potem je pa moja *bujna domisljija* (in podobno), ko se ne maram pogovarjat po mobiju dolgo (kaj sele ce se polni), ker *mi bo 'eksplodirala glava' al pa vsaj uho*.

evo, najboljs kar sebe poslusat. x^x xegox (x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobu na mail, kako ej enmu razneslo mobitel v roki, ker je sel govorit, medtem, ko se je polnil

V bolnisnici pa je umrl. Hude slike zraven :o|o: in full ne priporocajo, da se ga uporablja med polnjenjem.

To se lahko zgodi samo če ga polniš z neoriginal polnilcem. Razneslo bi ga tudi če ne bi telefoniral. Drgač je pa tale bolj bosa. x:Dx

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To se lahko zgodi samo če ga polniš z neoriginal polnilcem. Razneslo bi ga tudi če ne bi telefoniral. Drgač je pa tale bolj bosa. x:Dx

ja, men je tud mal spretirana...

ampak glede na to, da vcas prizgem luc, pa eksplodira zarnica ali celo da samo energicno STOPAM po prostoru, kjer je 2 metra stran zarnica!! (in ohoho tega podobnega), pa da dejansko mi brni in zuji mobi okol glave ko telefoniram in imam vrelo uho in ta del glave (praviloma levi) in da je totalna razlika al telefoniram na stacionarca ali mobi in totalna razlika ali na mobi, kadar je na polnjenju in kadar ni...

... se mi zdi lahko se tako bosa, a je mojemu 'telesu in vibram' *logicna*. x:)x

(pa cetudi je to samo izgovor, da skenslam pogovor(e) :vragec: x:o)x x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

upam da res. ni pa to edin primer. sem ze bral o tem parkrat. mislm, gre za aparat, ki je prikljucen na 220!!! tko da x;)x

neoriginalen polnilc, preskoci kaksna iskra in :xx!:

 

To se lahko zgodi samo če ga polniš z neoriginal polnilcem. Razneslo bi ga tudi če ne bi telefoniral. Drgač je pa tale bolj bosa. x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...