Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

http://24ur.com/novice/crna-kronika/prvi-s...ih-orgijah.html

 

x^x :vragec:

Tok, da veste, kako bi končal referendum o novem družinskem zakoniku x8Dx

Narava bo sama poskrbela za bedake.http://www.rtvslo.si/_up/photos/2010/03/16/u6909-127042_r_blogshow.jpg

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

a mislis da lahko to preprecis z zakoni? No, morda bi kaksno pikico res pomagalo. Vsaj toliko, da bi nekdo vsaj pomislil, da to kar pocne morda ni najbolj primerno. Posledicno pa bi se o tem morda tudi vec pogovarjali. To bi bilo vsekakor vspodbudno.

 

..ko bo v druzbi clovek postal vec kot le zmazek sredi ceste, ljudje tudi taksnih bedarij ne bodo poceli.

dokler pa so vrednoteni nic vec kot nic, ali zgolj kot nov izdelek na trgovinski polici, pa ga ni zakona, ki bo preprecil tovrsto "izrazanje", ki ga lahko imenujes kakor te je pac volja.

Zame je to klic na pomoc. Tistih, ki zivijo v okolju, v katerem ni primernih vrednot in obcutka ljubezni. Posledicno pa se marsikaj drugega.

Umetnik ti porece, da je to zgolj vrsta izrazanja v refleksiji realnosti, v kateri ti ljudje zivijo. Tako zanj morda niti ni razloga zakaj bi to izgledalo kakorkoli drasticno, glede na to da je mnogo 'tega' naokoli ze zdavnaj bolj drasticnega. Torej govorimo zgolj o posledicah.

 

Nekateri se prostituirajo fizicno, nekateri pa to pocnejo v veri, da so jako "pametni" x:o)x

 

Tok, da veste, kako bi končal referendum o novem družinskem zakoniku x8Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x :palec:

ima eden meni vsecen point: "da kdo se je odlocil v imenu vseh, biti mesto knjige!? Lahko bi bilo tudi mesto poslusanja glasbe, gledanja tv itn."

Jasno pa, kultura branja je pac kultura branja. Nekateri vedo kaj jim pomeni in jo znajo tudi primerno ceniti.

 

Sicer se mi to ne zdi nic slabega, da je lj. mesto knjige in se branje zahtevnejsega, kvalitetnega ctiva promovira.

vprasanje ob tem je, kaj sploh pomeni kvalitetno. namrec, zdi se mi, da se z nekimi strokovnimi dolocitvami, hote ali nehote ljudi selekcionora kot pri kaksni rasni diskriminaciji.. bralci zahtevnejsega ctiva, bralci sunda, bralci tega ali onega, itn.... skozi zivljenje pa smo slej ko prej vsi obcasno spoznali, da je resnica vecplastna, in tisto kar je pepeta razsvetlilo, je lozjetu prej skodovalo kot pa kaj drugega.

Ali ze zlajnano: "ni vse za vsakega in tudi vedno ne" (free)

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x;)x :palec:

ima eden meni vsecen point: "da kdo se je odlocil v imenu vseh, biti mesto knjige!? Lahko bi bilo tudi mesto poslusanja glasbe, gledanja tv itn."

Mesto poslušanja glasbe in gledanja tvja in še česa, kar rajši ne bi bili, smo že itak. Meni se zdi izbor knjig OK, še posebej Žižka. Jaz bi predpisal kot obvezno vso tisto čtivo o katerem imajo ljudje toliko za povedati, pa ga nikoli niso brali:

Shakespeare - da bodo ljudje vedeli kontekst ''biti ali ne biti'', ki ga ves čas citirajo

Homer - da bodo vedeli, kdo so bili Danajci

Freud - da bodo imeli kakšen argument, ko se bodo nakremžili z gnusom, potem ko nekdo omeni, da ga bere

Marx - da bodo vedeli, da ni bil analitik komunizma

Nietzsche - da bodo neonacisti vedeli, da Nietzsche in RKC ne gredo skupaj

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v nekem momentu clovek bolj potrebuje brati CPP; pa tudi kaksna knjiga o tem kako se shuha dobro kosilo, popravi mizo, reciklira odpadke, itn, marsikomu ne bi skodila.

Jaz bi predpisal kot obvezno vso tisto čtivo o katerem imajo ljudje toliko za povedati, pa ga nikoli niso brali:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://24ur.com/novice/crna-kronika/prvi-s...ih-orgijah.html

 

x^x :vragec:

Tok, da veste, kako bi končal referendum o novem družinskem zakoniku x8Dx

 

Ah, famozni rulet

Taj vaš novi obiteljski zakonik ipak ima neke moguće prednosti u tom pogledu - eventualno smanjenje česte promjene partnera. Samo kad bi se još sankcionarilo varanje u braku, problem bi bio riješen (barem što se ovog ruleta tiče).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sorry, ce ga nisem. Upam, da si ga ti, in da ti bo koristil v lajfu.

Se prebral do konca. Vcasih ko sem utrujen.

 

ne da se mi vec kregat s tabo. x:o)x

 

Spet nisi razumel pointa, kar kaže, da stvari nikoli ne prebereš do konca. Imaš morda disleksijo?

 

Ti pa očitno prebereš prve tri in že razumeš bistvo.

To počneš tudi tukaj, zato me niti ne čudi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je stara zgodba o segedinu samo, da je zdaj dodano "nekateri še tega ne". Vse te novosti prihajajo iz tako opevane Amerike. http://moji.smeski.com/moji/070805A8k.gif
"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prvi april je že bil, še več danes je že zadnji april. http://images.clipartof.com/thumbnails/5766.jpg

 

Malo medijske pozornosti nikom ne škodi. Več me čude zdravniki ki ga očitno resno dojemajo čim opravljajo raziskave. x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Malo medijske pozornosti nikom ne škodi. Več me čude zdravniki ki ga očitno resno dojemajo čim opravljajo raziskave. x:Ix

Sem mislil, da je to nek izmislek popa, pa se s tem ukvarjajo tudi drugje. klik

 

Pa vojska upa, da bo od tega kaj profitirala. x:Dx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem mislil, da je to nek izmislek popa, pa se s tem ukvarjajo tudi drugje. klik

 

A ono kaj vsak ponavlja nujno postaje resnica? Bomo videli. xnckrivx

 

Pa vojska upa, da bo od tega kaj profitirala. x:Dx

 

Morda se misli na denarje. Dovolj da ne moraš trošiti na hrano x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...