Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Marsa, kot sem ze v dnevniku veckrat omenila - upam, da so vsi na varnem xcrossfingx :detelca: :detelca: ... na sreco se je vseeno izteklo manj pogubno, kakor so napovedovali :sori: ... danes sem gledala posnetek enega pretresenega dedka, ki je pripovedoval, kako jim je hiso na pol razklalo in je drzal zeno za roko, ko jo je odnasalo, vendar je ni mogel zadrzati... je rekla, da naj raje poskrbi za otroke in vnuke, ker njej ne more vec pomagat :V:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C: razmišljam, kaj bo prineslo to še vse za seboj, brala sem, da -

New Orleansu grozi, da bo precej časa poplavljen z vodo, polno kemikalij, odplak in druge nesnage. Sistem kanalov in črpalk v mestu ne bo zmogel bremena orkana in obstaja nevarnost, da bodo imele ZDA na območju New Orleansa za dlje časa morda celo okrog milijon brezdomcev. (copy - Siol.net). Na ulicah polno strupenih kač, ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:V:

grozno...

 

mater kam gre svet?

apokalipsa...

tam poplave, tam pozhari, tam umirajo od debelosti, tam pa od lakote, mnozicni morilci, pedofili... shtale totalne.

kok se nam vse hitro vrti, pa se opazimo ne.

 

zemlja ima vrocino, se poti, kaslja, izloca.... ampak bo ze prenesla... mi smo pa sam en virus. :xx!:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grozno... poleg otrok se mi najbolj smilijo invalidi.

in zivali.

kam in kako bos pobegnil z invalidom? recimo ce je tvoj bliznji? :sori:

 

in tu, v krskem.....

grozno, saj en folk itak ze nic nima....

ono edino bogo zemljico so mel, glih tolk zase..... pol pa takole besnenje (kok so moral bit prestraseni) in cez noc ob vse...

 

na drzavo ne morejo racunati (ja, v momentu se bo ustanovilo 100 komisij in 200 podkomisij in cash se bo zbiral in vse to xrolleyesx :xx!: in do njih ne bo prislo, to si lohk mislijo... zato si se tolk bolj lohk predstavljam njihov obup in nemoc)... x:(x

 

zalostno, zalostno.... x:((x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

stephen

 

:palec: :palec: kapo dol!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

x:Dx

Godina 1981

 

1. Prince Charles se ozenio

2. Liverpool postao Sampion Evrope u fudbalu

3. Papa umro.

 

-Godina 2005

 

1. Prince Charles se ozenio (opet)

2. Liverpool postao Sampion Evrope u fudbalu (opet)

3. Papa umro (opet).

 

Ako ubuduce Prince Charles odluci da se opet zeni, a Liverpool osvoji

Ligu Sampiona ... molimo, upozorite Papu!

 

Respect,

:palec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tema... :xx!:

 

J lo, lepa, pa bogata... pa vase zaverovana zvezdnica... xrolleyesx mogoče bi ji pomagala kakšna izkušnja, kako je, če ti oderejo kožo... :C:

...da o klavnicah in kitolovu ne govorim... :C: :C:

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
<{POST_SNAPBACK}>ne morem verjetni, da ljudje v Sloveniji razmišljajo na takšen način... očitno sem tudi jaz pod težkimi silami demonov xrolleyesx

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...98_16066967.php

xsmx Ni meja cloveske neumnosti.... :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah, imas prav, me pa to ne skrbi - prezivim vsak rezim. xyesx

so me ze za pobudnico ne vem cesa vsega ze obtozevali.

 

zalostno je meni bolj to, kako se smesi folk in norca iz sebe dela. :V:

Torej, ne skrbi me, kaj bo s tem in podobnimi zadevami, bolj me skrbi in preseneca, da obstaja se taksno misljenje, TU, leta 2005. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej mene tud, je blo tisto mal v šaljivem tonu mišljeno... sicer pa jaz stojim za svojimi besedami, sem o tem razmišljala dolgo časa nazaj... se spomnim enega filma al pa knjige (glede na to, kako si jaz ob knjigah vse živo predstavljam, nisem glih prepričana, al sem gledala al brala) Škrlatno znamenje- mi je bilo noro, kako ponosno je nosila tisti našitek kao sramote na cunjah in ni poteptala svoje ljubezni oz. prepričanja - no nekak tko bi jaz ravnala... aja to ne spada več v to temo ;)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...