Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Nihce ni niti omenil (kaj sele odlocno obsodil) napada Izraelcev na ladje s CLOVEKOLJUBNO POMOCJO (x!x) Gazi?!

 

:xx!: :shuriken:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nism vidu in vedu, dokler nisem na mail dobu in tudi ze podpisal peticijo:

https://secure.avaaz.org/en/gaza_flotilla/?fp

 

ne bi rad prevec sodil katerokoli stran, ker menim da sta si obe krivi da imata kar imata... ampak se mi zdi da se izrael ze precej casa "preserava" s podporo ZDA.

 

Nihce ni niti omenil (kaj sele odlocno obsodil) napada Izraelcev na ladje s CLOVEKOLJUBNO POMOCJO (x!x) Gazi?!

 

:xx!: :shuriken:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zal res :o|o:

 

a misls da bi pomagalo ce bi cel svet molil zato da se iztekanje konca?

al pa ce bi, da bi recimo vsi ljudje ki bodo gledali nogomet, ga pricakovali, se veselili... prav tako z veseljem usmerili energijo v molitvi v to, da se iztekanje nafte neha?

 

Še vedn niso lukne zamašil, nafta pa odteka. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej od idiota tvoje sorte si kej drugega nisem mogel pričakovat, kot nek ravno tako idiotski pamflet x:Dx

Pa dej organiziraj skupaj z usraneti tvoje sorte kak miting resnice v Zagrebu.

mogoče se boš spomnil, kako je vse skupaj začelo in kako končalo.

 

bebo nepismeni. x^x

 

Veseli me, da si prebral in pokazal kaj misliš. Samo upam lahko, da Ti nisem pokvaril dneva. Saj to ni bil moj namen.

 

Za sekiranje bo dovolj časa v ponedeljek.

 

Lep pozdrav!

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janša: Pahor ne bo končal mandata

 

Celoten intervju bo objavljen jutri.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Xx

ma glej, mene ne sekira narodova neumnost, je pa npr moj oče Hrvat in če preberem besedo hrvaški požeruhi, to pomeni, da se v to vključi tudi moj foter.

Tko da....

 

Priporočam pa, vsem vam slovenčkom junačkom, da začnete brusit kose in cepine in v boj za pravične slovenske meje.

 

kajti če arbitraža pade, je to edino kar vam bo preostalo.

 

Ne pozabi tudi Tito je bil Hrvat, pa pod njim nismo živeli slabo ampak večina bolje kot zdaj. Časi brušenja kos pa so minili že za časa Matija Gubca. Zdaj so orožja drugačna in bitke se odvijajo za mizo posledice so lahko hude. Slab je človek, ki se sramuje svoje zgodovine.

Požrešnost ? Kako bi drugače imenoval dejstvo, da so Hrvatje okupirali Jadran, ki je bil Jugoslovanski in nikoli Hrvaški?

Midva tega problema ne bova rešila. V nedeljo bom glasoval proti Ti pa za in med nama bo neodločeno za ostale bomo pa še videli. Mene ne moti dejstvo, da je tvoj oče Hrvat in tudi to me ne moti, da razmišljaš drugače od mene. Zaradi tega se ne bom preselil na luno.

LP in mirno spanje Ti želim. http://anamele1.tripod.com/pes2.gif

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Strinjam se s temle komentarjem: 1. opazovalka04.06.2010 09:28:08

(+3)

 

Kar slabo mi je ko zagledam na TV Maručo in Danijela... Če bi res kaj videla vnaprej, bi videla zmagovite kombinacije na lotu in se ne bi smešila pred kamerami, Maruča pa še sploh z nekimi kamenči.. in to na javni TV! Obup! Vsekakor mislim, da bi vedeževalci, če bi res kaj videli in vedeli, to uporabili pri LOTERIJI in ne bi rabili do smrti nič delat na raznih 090 linijah.-..

 

LP

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jao ... x:Dx

 

... jasnovidka Maruča in vedeževalec Danijel Šmid Danny pa sta nam odvrnila, da se v politične vode ne želita spuščati.

Kje pa je problem? Jasnovidna in astrološka napoved je ja eksaktna napoved; če nam vladajo nekateri planeti in nekatere zvezde, se gotovo ne moreta zmotiti. :vio:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsekakor mislim, da bi vedeževalci, če bi res kaj videli in vedeli, to uporabili pri LOTERIJI in ne bi rabili do smrti nič delat na raznih 090 linijah.-..

ni tako, ker ne more bit tako. Potem bi VSI zadeli na loterijah, kajti napovedovalci bi to napovedovali tudi drugim. x;)x

potem bi vsak dobil 0.0000000000000000....1 €. x:Dx x;)x

 

ne moremo POSEGATI v nic.

 

Pripopam enkrat (zdajle se mi ne da iskat) svojo napoved za nogometno tekmo na SP, ki sem jo objavila recimo 2. 6., tekma pa je bila 3. 6. xyesx

(pa je kar zanimiva :vragec: x;)x, ker je bil dejansko tud razplet zanimiv - razvpito prvenstvo, kjer smo prali gate javno in jokali in vse to xDDx)

 

Tokrat pa se nisem sla tega, raje spremljam, se pustim presenetit (ceprav me je ze enkrat malo hotelo picit, da bi pokukala, pa se mi potem ni dalo). Nekako nocem tega pocet pri tako pomembnih zadevah. Hocem da je vse cisto, da se na nic nikakor ne vpliva. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekako nocem tega pocet pri tako pomembnih zadevah. Hocem da je vse cisto, da se na nic nikakor ne vpliva. x:)x

Če je že določeno v zvezdah ali v kavnih usedlinah ali kjer koli že, kako lahko sploh vplivaš? Ali pa to ni tako eksaktno in je bolj ali manj odprto raznim interpretacijam?

 

(Ah, spet sprašujem v napačni temi ...)

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi razumel, zaradi SEBE nocem..

Energij je ze itak dovolj, nizje zal ponavadi prevladajo. In brskanje po teh zadevah na TAK nacin (senzacija ipd.) je zame nekako nizja energija, ki se nabira skupaj oz. se zgodi tocka (nekaksen pokec), iz katere in na katero se zacne lepiti oz. privlaciti med sabo podobna energija.

Visje pa je, da preprosto si SKLADEN s temi silami, da pa z njimi ne skusas manipulirat oz. se kakorkoli (ali kogarkoli drugega) vpletat v razvoj dogodkov drugace, kot le s cisto namero, ki je lahko samo nevednost. Kajti vEdenje je (takoj) tudi kalkuliranje, v bistvu. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat sem poslusal neko predavanje kjer so podali konkretne raziskave o vplivu molitve na bolane ljudi.

Rezultati so bili menda osupljivi.

 

aja, sej je tudi intervju o tem...:

(21:24) Znanost se srečuje z nekaterimi izkušnjami, ki jih lahko razišče, a jih še ne zna razložiti. Prof.dr. Igor Kononenko govori o z znanstvenega gledišča nerazloženih pojavih, kot so: vpliv molitve na zdravje, vpliv zavesti na naključno generiranje števil, obsmrtne izkušnje ter neposredno videnje.

 

 

Ne bi pomagalo. x:)x

 

Meni je Danny dobro povedal zame, ko sem enkrat za druge klical, tko za hec da vidim kaj po povedal in zares da vprasam za slovenijo

seveda mi za Slovenijo ni hotu povedat. x;)x je pa reku da lahko azse kej vprasam. In sem in povedal mi je dobro x^x :palec:

 

Strinjam se s temle komentarjem: 1. opazovalka04.06.2010 09:28:08

(+3)

 

Kar slabo mi je ko zagledam na TV Maručo in Danijela... Če bi res kaj videla vnaprej, bi videla zmagovite kombinacije na lotu in se ne bi smešila pred kamerami, Maruča pa še sploh z nekimi kamenči.. in to na javni TV! Obup! Vsekakor mislim, da bi vedeževalci, če bi res kaj videli in vedeli, to uporabili pri LOTERIJI in ne bi rabili do smrti nič delat na raznih 090 linijah.-..

 

LP

 

:palec:

nisi razumel, zaradi SEBE nocem.....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat sem poslusal neko predavanje kjer so podali konkretne raziskave o vplivu molitve na bolane ljudi.

Rezultati so bili menda osupljivi.

 

aja, sej je tudi intervju o tem...:

(21:24) Znanost se srečuje z nekaterimi izkušnjami, ki jih lahko razišče, a jih še ne zna razložiti. Prof.dr. Igor Kononenko govori o z znanstvenega gledišča nerazloženih pojavih, kot so: vpliv molitve na zdravje, vpliv zavesti na naključno generiranje števil, obsmrtne izkušnje ter neposredno videnje.

 

Bom si pogledal to zadevo. Zgleda zanimivo. Se oglasim v temi o molitvah, ko pogledam.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...