Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Med vložitvijo obtožnice, dejanskim sojenjem, sodbo, in izvršitev sodbe je pa ziljon svetlobnih let :xx!:

pa še pol ptičke iz kletke izpuste, sam precednika morš poznat xrolleyesx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravijo, da vsakdo mora slej ko prej razumeti svoje zmote. Kako pac ne, ce je namen cloveka da v zavedanju raste.

Vcasih oseba lahko ozavesti sele na drasticen, dramaticen nacin (ker pac drugace ne gre), ko gre zob za zob ali se huje. Ce ne zlepa, pa pac "zgrda".

Govorim o tranformaciji posameznika.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao jao.... :sick:

Kakšne cifre!

Eni so pa res čist brez obraza...

 

Mantis, fajn da si vesela, sam si naivna, žal.

(men so se v 3 mescih obesli na [prazen] bančni račun zarad treh kazni za parkiranje! x:o)x x:Dx, nisem mogla rečt da je konstrukt, zarota al pa kej... x:px... itak me pa sploh ni nihče nič vprašal x:o)x)

 

Med vložitvijo obtožnice, dejanskim sojenjem, sodbo, in izvršitev sodbe je pa ziljon svetlobnih let :xx!:

xyesx :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In hvalabogu za casa te vlade x^x :palec:

Mislim da se ne bo! se marsikaj bo priplavalo na povrsje; slej ko prej.

 

kao izgovor x:o)x

 

Začelo se je. Samo da ne se bo takoj končalo, mora bit še kaj zanimivega x:o)x

 

... "Strinjam se, da. Ena za Zorana Jankovića, kjer ovadbe zoper njega tri leta čakajo v predalu in se potem zgubijo v Postojnski jami, in druga za Igorja Bavčarja, kjer na podlagi ovadbe Zorana Jankovića, vse poteka ekspresno, kar med sodnimi počitnicami," je dejal Bavčar.

 

-

Veliko je ze, da se sedaj vedno bolj odprto o tem govori kot pod prejsno vlado. V kolikor bi imeli pri nas se vec raziskovalnega novinarstva, ga podpirali, bi verjetno se veliko prislo na dan. Gre naprej, ampak ne gre cez noc.

 

Mantis, fajn da si vesela, sam si naivna, žal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mariposa pomeni: metulj [v portugalščini, španščini].

 

V kolker bi Mariborčani za vsak okuženi PC v botnet-u dobili $0.10 [€ 0.07].

Bi to za 13.000.000 PC-jev bilo milijon €.

 

Online *tržnic* za ... nekaj je. NI kar NI. ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žalostno, grozno.

 

Pa tak čas je (kolk mi gre na živce, da obstaja TOLK takih, ki hočejo na dopust in zavržejo žival! :xx!: - kot da prej ne vedo, da bodo hoteli kam it! In kot da se ne da drugače znajti!)

 

Ampak se mi zdi, da je bilo že nekajkrat tako, pa da jih potem niso usmrtili; ne spomnim se točno, kaj se je zgodilo, ampak morda so dali nek dodaten rok, skratka, jih niso umsrtili, kolikor mi je znano.

Morda bo tud tokrat tako. xcrossfingx

 

Sem šla mal čez komentarje na tem linku! :blink:

 

Je pa preveč sovražnosti oz. nestrpnosti in predvsem nerazumevanja v *teh temah*, na 'obeh straneh'.

Poleg tega si nekateri to čist odštekano predstavljajo, ne štekajo da gre za prostovoljce in zdaj naj bi tam dežurali in vedno bili prijazno na broju, skratka eni ne štekajo osnovnih stvari.

Nimajo pa čisto prav tudi 'zagovorniki', mislim tedaj, ko nekdo glasno razmišlja o tem da bi posvojil psa ali celo poda izkušnjo, pa ga besno napadejo, ker ima sploh kakršenkoli pomislek, češ da potem ni pravi ljubitelj živali.

Itak je tako, da ljubitelji živali navadno ŽE imajo kako žival ali celo več, pač glede na možnosti, pogoje, okoliščine, zato pravzaprav ni čisto fer, da se kritizira vse, ki se ne odločijo za takšno posvojitev, a se obenem postavlja preveč pogojev.

Razumem in kul po 1 strani, da so, ker hočejo da res jih pravi ljudje dobijo, vendar če postavljaš preveč pogojev, jih veliko odvrneš.

 

Verjamem, da so tudi kateri *revnejši* lastniki živali, ki bi posvojili, a ki nimajo casha za vse te drage 'boljše hrane', saj je tudi zase nimajo.

Potem je pa pač tako, kot je.

Če niso dovolj dobri za posvojit, jih potem tud nočejo posvojit.

 

To je tko, kot če meni ne bi hotl dat otroka, če bi si ga želela posvojit, ker bi se pr men makarone jedl pa juhe pa Tušev paradajz pa breskve, pa bi ga dobili tisti starši, ki bi mu lohk kupoval sojino mleko in bio in eko izdelke.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pred nekaj leti sem želela vzeti iz zavetišča enega prav ljubkega mladega kraškega ovčarja. Pa me je v trenutku minilo, ko sem poklicala in se mi je oglasila neka gospa.

 

Kaj vse je zahtevala od mene, kakšne pogoje, skoraj otroško posteljico in posebno klimatizirano sobo in poseben stol in krožnik za mizo, da o vsem ostalem niti ne govorim... Me je minilo, da bi še kdaj sploh pogledala kakšen oglas ali slikco živali iz kakšnega zavetišča pogledala.

 

Definitivno sem proti mučenju in trpinčenju kogarkoli, tudi živali...

 

Moti me pa tudi pretiravanje v nasprotni smeri. Dobim "ošpice", ko slišim, predvsem ženske, to je pa moj otroček... ali ja saj je mamica tu. Še bolj me razjezi, da me označijo za mamico našega pesjana, oziroma, da je tudi on moj otrok. :vragec:

 

Kaj res nismo sposobni najti neke srednje poti!?! Pustiti živalim, da so živali in zanje in za nas poskrbeti tako, da je za vse dobro in prav!?!

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

1000 milj na uro?

 

Pa še uradna stran

 

Bloodhound SSC

 

In Wikipedia

 

Bloodhound SSC

 

Kakšen je pa smisel tega mi pa ni jasno... x?x xnckrivx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika

........

 

Pustiti živalim, da so živali in zanje in za nas poskrbeti tako, da je za vse dobro in prav!?!

 

x:Dx prva stvar, ki bi morala propast je vzreja domačih ljubljenčkov. Se ti ne zdi? Ker čemu je tisti hibridni stvor namenjen? Da se delno spominja svojega instinkta in delno tolaži tvoje potrebe po bližini. Uboga žival. Ni ne ptič ne miš. Mene to moti.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... in kakšni so ti pogoji za posvojitev? :8): jih nikjer ne najdem zapisanih, za mačke vem, da se oddajajo kot notranje, pa da naj se zagotavlja veterinarsko oskrbo, pa kvalitetno prehrano... kaj še?

sicer pa horjul ni edino zavetišče v slo in če človek želi predvsem to, da se mu bodo smejčkali in mu pustili vzet katerokoli žival brez vprašanj, bo šel kam drugam. to zdej morda izpade, kakor da hočem rečt, da so nevemkake babnice gajstne v horjulu - pojma nimam, nikoli še nisem bila tam, sem si pa ustvarila eno mnenje na podlagi vsega prebranega, namreč da so precej resni, odgovorni in da ni vse tko na hojladri... in predvsem da so jim na prvem mestu živali, ne pa to, da človek zadovolji svojo željo po enem ljubljenčku. ...

Ne vem, kakšni so pogoji, vendar se je velik ljudi že pritoževalo (pa ne na tej strani oz. v tem članku, pač pa na večih mestih lahko to vidiš, poznam pa tudi koga osebno, ki ni bil zadovoljen z odnosom), tako da ne verjamem, da gre zgolj za ene scrkljance oz. neodgovorne in neprimerne bodoče lastnike in to v tolikih ali celo kar v vseh primerih.

 

Ja, najbrž so odgovorni in zreli, Polono poznam, ni na hojladri, je zelo v redu ženska, resna, zavzeta... same lepe stvari lahko povem o njej... :palec:

Ampak kot sem napisala v prejšnjem postu - premalo je RAZUMEVANJA - na OBEH straneh (na splošno pri tej problematiki).

 

Razumem, da jim gre na živce folk, ki hoče 'zadovoljit željo po ljubljenčku', še bolj razumem, da so gnevni na ljudi, ker tolk strahot vidijo, izvajanih na živalih...

A vseeno me moti ta odnos do ljudi, kot da so zdaj VSI taki in kot da je en ki pride v zavetišče po psa, kriv, da ga je nekdo drug nekje zavrgel.

 

Ker namreč opažam pri številnih ljubiteljih živali pomanjkanje ljubiteljstva do človeka.

 

Jaz sem nekoč blazno sodelovala v teh temah, bila celo aktivna na enem živalskem forumu, tule furala temo o Mileni Močivnik, zbirala članke, infote, ažurirala itd., pa me je odvrnilo pravzaprav ravno to, kar še danes očitam - pomanjkanje ljudskosti oz. preveč tega gneva, tudi nestrpnosti.

 

Kot grejo enim ljubiteljem živali na živec eni ljudje, ki morda ne znajo dobro utemeljit čemu želijo žival in kako jo bodo vzgajali, grejo men na živec tisti, ki pišejo: živali so dobre in si zaslužijo ljubezen, ljudje pa ne (češ, vse raje imam živali in vse manj maram ljudi).

 

Poleg tega pa delajo (kar sem tud že napisala) slabo uslugo živalim, če imajo tako držo, saj jih zato oddajo manj, namesto več.

Morda bi pa kak pes, ki je pred umsrtitvijo, raje imel malo slabše pogoje (pa slane pedigre pal vsak dan) kot pa injekcijo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... Dobim "ošpice", ko slišim, predvsem ženske, to je pa moj otroček... ali ja saj je mamica tu. Še bolj me razjezi, da me označijo za mamico našega pesjana, oziroma, da je tudi on moj otrok. :vragec:

...

enako :xx!:

 

:palec: marsikaj se da zment, ce se hoce

res je :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...