Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

saj vem, da je bilo v saljivem tonu. :)

jaz pa sem s tem tud mislila, da mi dol visi, kaj se komu zdi.

 

je pa res grozljivo, ce zacnes v te smeri razmisljat.... folk peno na ustih zarad joge. x:Dx :sick:

sam s tem se izognejo svojim vsakodnevnim nikoli resljivim zgodbam - to je najlazje...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako zavarujemo -nosečnice in otroke pred toksini v prehrani, kozmetiki, čistilih in igračah?

predava MATEJA ŠKORC

Planet Tuš, CELJE 9-13 ure v soboto 8.oktober 2005

 

xsrcx

 

Zbiranje IN IZMENJAVA EKOLOŠKIH IN BIODINAMIČNIH PRIDELKOV IN SEMEN

OBČINA DRAVOGRAD OB 19 URI

 

Ajda Koroška

 

 

****

 

Tečaj fitoterapije v Stični

Samostan stična

Predavatelj mg.ph Jože KUKMAN

 

Prijave sprejemajo v Društvu za zdravilne rastline Dolenjske in Bele Krajine majes@siol.net ali na telefon 07-306-62-59

 

:flower:

 

 

Zdravilni učinki kombuche

 

Naklo VITA CENTER, ob 19 uri

 

Predava Jože HUZJAN

 

 

********

 

PREDAVANJE IZČRPAN IZGOREL STRATEGIJE PROTI SODOBNIM OBOLEVANJEM

 

CELOVEC, PRIVATNA KLINIKA MARIA HILF rADETZKYSTRASSE 35

pREDAVA: DR. MED.MARIO MAYRHOFFER, ANTROPOZOFSKI ZDRAVNIK

VSTOPNINA 7 EUR

(PREDAVANJE V NEMŠČINI)

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 3 weeks later...

x:o)x izjava tedna x:o)x

----- Izvorno sporočilo -----

Od: <Zadeva: Uredba ministrstva za zdravje

 

 

Slovencem (prebivalcem Slovenije moškega spola) je do preklica uredbe

prepovedano potovanje

izven meja Slovenije in vračanje vanjo v kolikor so že odpotovali..razlog;

možnost okužbe tiča z gripo!

 

:vragec: :inocent: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Nekaj za vse, ki ste obsedeni z SMS-si

 

Dekle iz Singapura je v rekordnih 43-ih sekundah v svoj mobilni telefon napisala šestindvajset besed.

Nekdanjega lastnika rekorda je prehitela za štiriindvajset sekund.

V tekmovanju, ki ga je priredil največji singapurski operater mobilne telefonije SingTel, je sodelovalo 125 tekmovalcev.

 

Študentka na poslovni šoli Kimberly Yeo (23) si je prislužila 17.500 dolarjev nagrade in vpis v Guinnessovo knjigo rekordov. Yeo povprečno napiše 1.500 SMS sporočil družini in prijateljem na mesec.

 

Besedilo najhitrejše pošiljateljke SMS sporočila se v prevodu sicer glasi takole: "Piranhe vrste Serasalmus in Pigocentrus, z zobmi kot britvica, so najnevarnejše sladkovodne ribe na svetu. Dejansko ljudi redkokdaj napadejo".

"Pri ptičih je vse nagon, tudi zvestoba je nagon. Nagoni so čisto v redu ... V naravi je vse lepo urejeno... Človek ima pa polna usta ljubezni pa čustev, pa ne vem kaj še. Potem pa v imenu ljubezni pusti svoje mladiče. A skrbi za svojo vrsto? Vraga! " (monolog iz filma: Pod njenim oknom)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,35,107207

Premieru tudi Mediana ne pomaga

 

Ljubljana – Ko je Center za raziskavo javnega mnenja pri FDV prejšnji teden objavil redno mesečno javnomnenjsko raziskavo Politbarometer, ki je – tako kot pred tem raziskava Dela Stik in Ninamedie – pokazala, da vladi več anketiranih nasprotuje, kot pa jo podpira, se je predsednik vlade Janez Janša odzval tako, da je diskreditiral avtorje raziskave. »Čudi me, da se vsi sklicujejo na to, najmanj verodostojno raziskavo,« je povedal v ponedeljek. In dodal, da ima vlada raziskave, ki so dale drugačne rezultate. Gre za osem raziskav inštituta Mediana. Vendar pa te v resnici kažejo enake trende kot Politbarometer ter Delo stik in Ninamedia. Še več: še novembra je Medianina raziskava pokazala slabše rezultate od Politbarometra.

 

V petek objavljeni rezultati decembrskega Politbarometra so pokazali, da Janševo vlado podpira 39 odstotkov vprašanih, kar je sedem odstotnih točk manj kot novembra, ko jo je podpiralo 46 odstotkov. Ne podpira je 48 odstotkov vprašanih, kar je pet odstotnih točk več kot novembra, ko je bila nepodpora 43-odstotna.

 

Tako nizke podpore pa ni imela nobena vlada od leta 2001. Janša se je že v petek odzval na te rezultate z napadom na center, češ da gre za laboratorij za javno mnenje, v ponedeljek pa je na tiskovni konferenci dejal, da ima vlada raziskave, ki so dale drugačne rezultate. Ker je bilo novinarskih prošenj za te raziskave danes veliko, jih je kabinet objavil na spletni strani predsednika vlade.

 

Gre za sedem oziroma osem javnomnenjskih raziskav, ki jih je opravil inštitut Mediana. Zakaj sedem oziroma osem? Zato, ker je Mediana meritev v novembru opravila dvakrat. V nadaljevanju bomo razložili, zakaj je to relevanten podatek.

 

Izvajalec raziskave, inštitut Mediana, ni novinec na področju tovrstnega raziskovanja, se pa ukvarja zlasti z raziskavami medijskega trga. Ker je premier dejal, da gre za raziskave, ki naj bi dale drugačne rezultate kot decembrski Politbarometer, smo se osredotočili predvsem na zadnjo, decembrsko raziskavo.

 

Večina rezultatov je med raziskavama Politbarometer in Mediana zelo podobnih: izkazujejo podoben odnos do demokracije, splošnega zadovoljstva, tudi rezultati o političnih strankah so primerljivi. Med strankami je pri Mediani na prvem mestu SDS, decembra jo je podprlo 22 odstotkov vprašanih (po Politbarometru 20). Na drugem mestu je LDS z novembrskih s 16,1 odstotka (po Politbarometru 16). Sledi SD z 12,7 odstotka (po Polibarometru 9) …

 

Jasno je, da se bo na to našlo precej tistih, ki bodo rekli, da je to pretenciozno in politično obarvano pisanje ter da je skrajen čas, da se mediji "demokratizirajo" ... x:Dx x:Dx

 

Ampak simptomatično je pa nekaj drugega:

JJ se je na tisto, kar mu ni všeč, SPET ENKRAT odzval z diskreditiranjem! Kot v primeru Mladine ali pa v primeru komentarja k delavskim demonstracijam.

 

Ja, a se ta človek ne zna ničesar NAUČITI?!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Pirničah pred Lipo do smrti poteptali dve dekleti. :V: :C: Stari med 15 in 16 let...

Za življenje tretje se še borijo. :O:

 

 

Sem pa res mislila, da se to damo v tujini dogaja, ne pa v enih Spodnjih Pirničah. :sori:

 

 

 

:C:

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem brala in me je res stisnilo pri srcu :C:

To je pa res grozno x:(x ...dan pred božičem

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa sej človk sploh ne ve kaj bi rekel na vse skupi.... :eek: :C: a krivit policaje, da so rabil tolk cajta, al lastnika Lipe, al varnost (ki je sploh blo ni!?), al pa nenormalen folk, ki je bil tam, videl kaj se je dogajalo, pol pa hopa-cupa po brezživljenja ležečih puncah po tleh in "gremo naprej žurat"!??! Men to ni niti mal človeško!! Tale mularija bi se morala fajn zamislit nad sabo!!!!

Aja pa še tole, jz ne vem kok ste kej vi prežural v lajfu, ampak mene pr 15ih letih ni blo nikjer v bližini nobenga kluba/diskoteke!! Tud starši bi se lahk zamislili nad to tragedijo!!

 

Sožalje staršem in prijateljem deklet... xvrtcx

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res čudno. Dva dni pred dogodkom sva se s fantom o Nataliji (eni od deklic) pogovarjala, sej je bila njegova soseda, potem pa tole. Kje majo starši glavo, kako lahko pustijo tok mlado deklico v diskoteko. Jst sem ga veliko prežurala, sam sem mela za to čas po mojem 19em letu, ko so mi starši to dovolili. Nič nisem zamudila, prej bi rekla da so mi naredili uslugo. Pri 15ih letih še pomislt nisem smela, da bi kam šla. Ja, takrat sem bila jezna ko hudič, samo hvala bogu starša nista popustila. Saj se "žurersko življenje" ne konča s puberteto, takrat šele lahko zares zažuraš, pa veš kaj je prov pa kaj narobe.

No to je samo moje mnenje

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res čudno. Dva dni pred dogodkom sva se s fantom o Nataliji (eni od deklic) pogovarjala, sej je bila njegova soseda, potem pa tole. Kje majo starši glavo, kako lahko pustijo tok mlado deklico v diskoteko. Jst sem ga veliko prežurala, sam sem mela za to čas po mojem 19em letu, ko so mi starši to dovolili. Nič nisem zamudila, prej bi rekla da so mi naredili uslugo. Pri 15ih letih še pomislt nisem smela, da bi kam šla. Ja, takrat sem bila jezna ko hudič, samo hvala bogu starša nista popustila. Saj se "žurersko življenje" ne konča s puberteto, takrat šele lahko zares zažuraš, pa veš kaj je prov pa kaj narobe.

No to je samo moje mnenje

 

se strinjam s tabo...

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

stara sem 33 let in ko sem bila v srednji šoli je bil disco nekaj običajnega... tko da... v našem mestu je šotor zdejle in pridite pogledat starost otrok ki so tam... in če bi to deklico spremljal oče a mislite da v tisti gužvi ni možnosti da bi se zgodilo isto????
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a če bi bila pa 19 stara, pa ne bi bila tako žalostna taka smrt al kaj?

 

xrolleyesx :C:

No ja, jaz se pa ne strinjam s tabo.

15 let se mi ne zdi taka starost. Tdui mene so enkrat na mesec spustili pri taki starosti ven. In nikakor tu ne gre kriviti staršev. Grdo se mi zdi. In tudi - a smrt 19-letnice pa ne bi bila tragična, če bi jo pohodili pod seboj? xrolleyesx

 

Pa a je kdo reku da ne bi bla smrt 19 letnice kej manj žalostna??? A sem kje to napisala??????????

pr 19ih letih maš mogoče že mal bol razčiščen v glavi kaj je prav kaj narobe. Mogoče bi bla pa dost pametna, da bi vedla da se ne bi šla gužvat tja pred lipo, pa bi rajš čez eno uro dala unga jurja za vstopnino in bi lepo not pršla. xrolleyesx

Aja pa mim grede, tamali so starši rekl, da ne sme it, pa je vseen šla....Kok je pa to dobr a ne!!!???Pa odraslo dejanje!

Pa sorry, pr 15ih si ti še totalen otrok, mogoče se sam seb zdiš najbol pameten, pa nepremagljiv, pa to na žalost nisi.

Aja pa spodaj sem napisala, da je to moje mnenje in ni treba, da ga še kdo z menoj deli.

Sicer pa nej dekle počiva u miru, zdej je tko prepozn, se ne da nč spremenit.

Pa lep dan še naprej

It's a dog eat dog world
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jao, pol so pa vsi drugi krivi, tko je blo pač namenjeno, to se ti lahko zgodi tud na fuzbal tekmi k je množica čist pofukano nora al pa kjerkol pač k gužva prtiska(masa ljudi)... pač jim je blo tko usojeno-na žalost... res tragično... ampak res nima smisla krivit staršev ali let, zej pa če bi bla 19 stara... to so traparije, js sm 22 pa če bom zej pred lipo se znašel ob 21h nam čakal na 22:01 bom valda čimprej šou na toplo... pa se ne gre tle za tistga čuka.... nesreča pa itak nikoli ne počiva...

 

naj počivajo umiru punce xvrtcx xvrtcx xvrtcx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preberite si tole...

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...229_3066951.php

 

Meni tale stavek odmeva v glavi...

 

"...bi bilo smiselno mlajšim od 18. let prepovedati vstop po 22. uri v lokale in na prireditve, kjer točijo alkoholne pijače."

 

A se strinjate????? x?x

 

Jaz se absolutno strinjam! Nimajo ene države zaman prepovedano točenje alkoholnih pijač mlajšim od 21 let!!!

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preberite si tole...

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...229_3066951.php

 

Meni tale stavek odmeva v glavi...

 

"...bi bilo smiselno mlajšim od 18. let prepovedati vstop po 22. uri v lokale in na prireditve, kjer točijo alkoholne pijače."

 

A se strinjate????? x?x

 

Jaz se absolutno strinjam! Nimajo ene države zaman prepovedano točenje alkoholnih pijač mlajšim od 21 let!!!

 

pa veš kaj, jaz se pa nekako ne strinjam s tem. se mi zdi, da naj bi ze zdaj obstajal nek zakon, ki prepoveduje točenje alk.pijač mladoletnim. pa se tega sploh kdo drzi?

menim, da ne bomo daleč prišli, če bomo samo uvajali neke prepovedi. nesreče se (lahko) dogajajo povsod in vedno. bi bilo bolj pametno, če bi otroke že od malega navajali na določene vrednote, na osebno kulturo, na pozitiven in zdrav pogled na življenje... :o|o:

... svet pripada tistim,

ki verjamejo v svoje sanje ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...