Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Tocno to.

 

Zdej k en zacuti pomagat nekomu v stiski se nanj pokaze s prstom, ces kaj pa zdaj prekrivas resnicni problem... kt da jo je vegrad al pa vlada najela.

 

 

Vsake taksne in podobne aktivnosti ljudi so v javnosti premalokrat obvescane!

namrec na dobrih in vspodbudnih primerih ljudje dobivajo nove ideje, nove vspodbude, nove zagone in imajo vec zelje povezovati se, vkljuciti se, tudi sami pomagati v necem. Ustvarja se zaupanje v prostor, okolje, s tem pa se ljudje lazje odpirajo lastnim potencialom.

Veliko ljudi potrebuje, da jih nekdo potrebuje, da vedo da so lahko koristni. kar jih vspodbuja k povezovanju in spoznavanju ter ustvarjanju.

Taksne pozitivne akcije to vspodbujajo in s tem nic ne zmanjsujejo teze dejanskega problema, ki ga je potrebno resiti, veliko pa lahko naredijo za dolocenega posameznika.

- Potrjeno dejstvo, ki ga vedno vec neodvisnih medijev tudi vedno bolj uporablja, uposteva in prakticira zaradi lastne pozitivne naravnanosti in razciscenega namena kaj zelijo v svetu graditi in cemur dajati pozornost.

 

v offu:

Primerno ali ne, nakladamo itaq vsi.. eni z ekologijo, eni s komarji, kljub potencialom pa smo tolk butasti, da se malenkosti ne znamo narest za koga ki potrebuje pomoc. Tko da ce se vsaj menmo je ze neki. x:o)x

 

sej se po eni strani zlo strinjam s tabo, nimbus.

po drugi pa ne vidim, kako kaj spremeni pa govoričenje po forumih o tem, kolk je kaj sranje in kaj bi bilo treba razsut.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn. :palec: za golo prezivetje ima vsak zase pravico presodit kaj je prav in ne; se posebej ce je zares samo za lastno. x:o)x

ce vidis moznost drugacnega sveta, kako potem negiras aktivnosti ljudi, ki imajo pobudo pomagati na njim primeren nacin?

ocitno se ta podoba drugacnega sveta, ki jo imas v mislis, ne sklada s prostovoljnim delom posameznika za druzbo in njene posameznike?

 

ali kako bi ze rekli... cudna so pota gospodova, vcasih tudi taksna ki jih ne razumemo, pa kljub temu kazejo, daje nekdo dal od sebe tisto karje bilo njegovo najboljse, da je nekdo ne samo verjel, temvec tudi izkusil in vedel, da vse skupaj ima smisel.

 

za golo preživetje nisem pripravljen delat vsak dan do petih popoldne. to je tlaka. vidim možnost drugačnega sveta in zanj se bom boril. do groba.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

definicija foruma je javni glas. koliko to komu pomaga naj presodi sam.

 

cookie, pripada mi. svoboda. za golo preživetje nisem pripravljen delat vsak dan do petih popoldne. to je tlaka. vidim možnost drugačnega sveta in zanj se bom boril. do groba.

 

xrainbowx

In kaj je Svoboda?

Ni ti treba delat - samo potem ne jamrej x;)x pa ne razbijaj x!x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cookie za predsednico!! :)

...

Ni u ludilu xcivx

Bi ga naje.bal.

 

Dancerka, ne boš verjela, kaj smo v petek dobil v službo; kup zloženk (nekaj sem jih sodelavcem razdelila) firme Organko. Gre za zbiranje organskih odpadkov, priermno za ljudi, živeče v blokih. Gre za posodo, kamor odlagaš organske odpadke, čez pa posuješ bioaktivne mikroorganizme (nek japonskega, no sej se je menda celo tuky že pisalo o teh rečeh). Bojda, ne smrdi spljoh x:Ix

 

Najboljš, da podam link, pa si lah vsak sam prebere: http://www.organko.si

 

50 E not cents x:Ix

Popravljeno -> Cookie

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznam. vidu tu na sejmu narava zdravje in ze prej so pisal v zurnalu.. samo, a ni neki fora, da moras kupovat neki za dodajat se, da se hrana primerno kompostira?

Jst sm ze pred casom vidu da so prodajal v tujini tudi elektircen aparat, ki je full predal odpadke, pa tudi ni bil poceni.

 

sicr pa verjent fajn zadeva, ce je tut ekonomsko upravicena!?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, treba je kupovat te EM (efektivni mikroorganizmi). Nisem pa zasledila, kje, kolk stanejo se jih da kupit.

Bom še mal razmislila, čeprav me zelo mika (tko bi si sama nardila super zemljo za paradajze) :inocent:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

zakon, stari...nej tole nardijo že prej, da me bomo zaostale ovčke, kot nekateri v drugih državahxsmx

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A res :eek:

jst sm bla šokirana, k sm to vidla :sori:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Severna Koreja napadla Južno Korejo

 

Upam da to ni uvod v kaj večjega in nevarnejšega... :vragec: :sori:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Severna Koreja napadla Južno Korejo

 

Upam da to ni uvod v kaj večjega in nevarnejšega... :vragec: :sori:

Groza! :xx!:

.

.

 

Iz tvojih ust v ušesa njihovih "vrlih" državnikov xwizardx

 

(Čeprav ne verjamem, da bi kaj pomagalo :vragec:)

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič ne bo pomagalo, ljubi bože, sploh pa pozitivno razmišljanje v smislu "ah sej bo". zdele je kar neki front na kugli. zaenkrat samo psihološke. in ta piramida, ki pa sicer ni teorija zarote, sega od spora na korejskem polotoku in pi*darije v sudanu prav do vaših vrat. igra moči. libido at it's purest. sam večina se jih ukvarja s kakšnim avtom se vozjo in kam na dopust. plus položnice. oh, državljanska nepokorščina... to pa ne. mi smo pridni in vzgojeni (v moralne pokveke). zato pa na ceste in vse razbit, da se človeštvo predrami. da začnemo mal gledat naokol, pa da gre adrenalin po žilah spet. ko vas nekdo udari na gobec, da ne pomislite najprej na odvetnika, ampak na kontra udarec. to je to. bitka za gospodarja in hlapca. bitka na življenje in smrt. hegel => fenomenologija duha.

 

nič ne rečem. vmes bomo tulili in cvilili, ampak ko bomo hodili naokol, pa čeprav z razbito betico, bomo hodili pokončno, ne zato ker se cenimo in imamo radi, temveč zato, ker vemo, da smo naredili edino pravo stvar. duhovnost, ki tega ne razume, ni duhovnost ampak sredstvo za manipulacijo množic.

 

 

eko skret, eko hiša, eko čevapčiči, medtem ko je 90 posto folka sveta čist zjebanih in izkoriščanih in na industrijski ravni tako grdo svinjamo naokoli, da bi mogla beseda eko izginit iz besednjaka. sej ne moreš verjet. da ma kdo zakisane možgane bi še verjel, da pa jih serijsko vlagajo, to je pa že too much.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha ha tebe se nism vidu kje v cajtngih al pa v medijih, pa da bi vodu kaksno revolucionarno ekipo, razen klele na forumu zadn teden dni neki hoces razgrajat x:Dx ocitno mislis, da ima vseen korist to pisanje tu.

eni smo bolj pasivni, pa cakamo, da nas bodo tisti k "vejo" popeljali v boljsi svet x:o)x pa se ne zganemo dokler ni orenk nujno, k itaq ne vemo kako drgac, sam da bi blo drgac oziroma, ker vemo da gre enmu boljs kt nam. xcivx torej kaj bos naredu zdej?

 

no ja, nekdo se zatece v revolucijo, nekdo v vero, nekdo se sploh ne... strah je verjetn najvecje zlo! pa sprenevedanje tut ni od muh.

 

nič ne bo pomagalo, ...

 

 

dans sm se pogovarjal... ena znanka ima sp in dela za loterijo slovenije. loterija ji daje full omejiitev pri delu in dela cele dneve, mora ucit sutudente da delajo, tut na wc ne gre veckrat, blis so vrata pa ji full piha pa tko, veckrat folk krade in gre iz njenga zepa itn.. skratka ni fajn delo in dela za minimalno placo, 600 eur pa tko. folk k hodi tja je svasta.

ob tem ima menda direktor loterije mesecno, pazi mesecno dobi 17.000 EUR in vec place, ob tem pa si izplacuje se nagrade, ker tako dobro delajo x:o)x

reklame loterije so na tv ze dolga leta, ki pa vemo da so blazno drage. skratka cela "loterija".

kdo se buni zato? nihce. se tisti ki so v firmi ali imajo sp-je, ki delajo zanje se ne.

 

ne trdim da so podatki tocni, samo pravim kaj sem slisal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

norci. se vidi da tudi znotraj obeh drzav zivijo v trenju.

 

huj je, ce nekatri razmisljajo, da se fajn, da se bo vsaj koncal tak svet kot je. kar je zares zalostno. clovek ocitno mora se vedno znova in znova ponavljat ene in iste lekcije. :o|o:

 

Severna Koreja napadla Južno Korejo

 

Upam da to ni uvod v kaj večjega in nevarnejšega... :vragec: :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ja... se zmer so eni pa drugi...pa slabi pa dobri, pa uni pa mi, pa slani pa neslani, pa levi pa desni, pa skos primerjanje, pa skos bojevanje, pa skos tekmovanje, pa skos rivalstvo.... namest da smo, ker tu smo mi vsi samo mi, ki lahko samo za nas naredimo boljs.

ne mormo mi narest da bo boljs samo za nas, za une pa ne, tko k uni ne morejo tega naredit. lahko samo mi vsi naredimo za vse nas boljs, al pa ne naredimo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V Žabjak si Mors ne upa - članek | Dolenjska | Zurnal24.si

 

Pa kakšna ti je to naša armija...svašta...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Vrečke so v davčni oazi - članek | Slovenija | Zurnal24.si

 

Tukaj bi morala država dvignit davke ne pa pri trošarinah in plačah...pa še narava bi bila hvaležna...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...