Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Moja povezava

 

Evo eno veliko politično sramoto in se večjo neodgovornost, nedelo poslancev in napihovanje kao "zmagovalcev" :vragec: :xx!:

 

Predlagam peticijo, s katero bi zahtevali povrnitev stroškov za referendum od predlagateljev do 1/2, drugo polovico pa od vseh poslancev zaradi svojega neodgovornega vedenja do dela za katerega so izvoljeni in dobro plačani.

 

Menim tudi, da je nujno spremenit zakon o referendumih in uporabo le teh racionalizirat, zlorabo pa sankcionirat.

 

Smešno in žalostno hkrati je videt take številke udeležbe. Jasno je, da so ljudje proti nepotrebnim referendumom, v tem primeru pa je bolj sporen datum. Lahko bi namreč izvedli referendum hkrati z volitvami ali paketom drugih referendumov.

 

Za tako polomijo kot je ta, pa bi tudi moral kdo odgovarjat. Tak referendum ni nobena demokracija, prej njena sramota.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Narobe svet... Vrla gospoda, ki je mastno plačana za "odločanje", odločitev prenese na ljudstvo. Ljudstvo te odgovornosti ne želi...

 

Začaran krog? Nekdo pa ob tem mastno služi in zapravlja naš denar...

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Jap, jst sm ze 2x klicu.

enkrat sva sla s punco iz btc-ja proti domu in je ona direkt vidla kako je avto odletu iz cestisca.. in to zlo hudo, salte in tko... sva takoj klicala in so tudi ze vedli, ker je klical se nekdo drug.

drugic je blo pa na avtocesti proti primorski, saj je bilo na cestiscu nek material, ki je ogrozal varnost vozje. ali so ga kasneje odstranili pa ne vem.

skratka, mislim da je primerno obvestit ce gre kaj narobe na cesti, vkljucno z obvestilom o voznikih ki blazno norijo po cestah, saj eventuelno ogrozajo zivljenja ljudi.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko smo ravno včeraj pisali o tem, danes najdem ta članek:

 

Klic na številko 113

 

Ni ravno najboljša reklama v odzivnosti in organiziranosti kaj je prioriteta, vendar je smiselno prebrat.

Po mojih izkušnjah ni bilo več kot med 3 do 10 min in vedno so poslali patruljo, ki je bila najbližja reportirani relaciji.

Lili :palec:

 

Sem tudi jaz že tako klicala, samo takrat sem bila malo manj prestrašena in šokirana in sem si zapomnila kaj več - npr. ko sva z mami doživeli da je na AC s Primorske proti Postojni pripeljal en nasproti po prehitevalnem :eek: Klicala policijo takoj, povedala kateri avto, kje, kdaj - ne vem pa, ali so ga dobili... Verjemi - če bi od tega kretena v nedeljo vidla tablico, oz. odreagirala še dovolj zgodaj da bi šla za njim, bi brez dvoma klicala policijo. Na žalost pa sem bila zaradi tistega zadnjič še bolj šokirana in sem zmrznila :ermm:

 

Sicer pa - če vidim, da je karkoli narobe, se vedno - če je le mogoče varno ustaviti, tudi ustavim, sicer obrnem kje naprej in peljem nazaj. Tako sem poleti pripeljala mimo enega zbitega kolesarja, sem potem obrnila in šla nazaj vprašat če rabi prevoz do bolnice in če pokličem policijo, pa sta bila tam že dva fanta motorista, ki sta mu pomagala, prevoza pa tudi ni želel/rabil.

 

Norce je itak treba samo prijavit, kako učinkovita je pa potem policija, pa vprašanje.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

(13:00) Benjamin Creme, a British artist and long-time student of esoteric philosophy was contacted by one of the Masters of Wisdom in 1959 and began a path of sharing the information he received. Since his first public talk in 1974, millions of people have heard Creme's message of hope, and many have been inspired to help make it known on a worldwide scale. Humanity only sees what’s in the news, the exaggerated latest events and not the whole picture. The masters of wisdom see beyond that and know we are headed towards peace. “But we, the humanity, still need to do it, to make the decision about how to achieve it,” says Creme.

In the interview he also explains his view of the year 2012 which is given a lot of importance to by some people, and speaks about the end of chronic diseases such as cancer.

 

Prvo vprasanje Cremu: Ali bomo doziveli 3 svetovno vojno, ali pa bo prevladam mir?

 

"But we still have to do it!" :palec:

 

zanimivo tist na koncu, ko govori o pokopu ljudi!?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, izmišljenim zgodbam res ni za verjet http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

 

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_blush.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To ste že videli? x:o)x

 

 

Zdej bomo to foro spet vlekli tako daleč kot Požigalca :o|o:

jaz pa sploh ne štekam fore (zdej vem da je iz BB-ja, Sandra Auer in to, sam ne vem, za kaj je šlo), ampak sem je že zdej sita, še preden sem to vidla (kaj šele če bi še vidla). x:o)x

 

Tko kot kdor ne skače ni slovenc. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx

v življenju še nisem klicala pajka, vendar:

Lili, predstavljaj si; kupiš dovolilnico za parkiranje (kjer je to možno - center npr.), a parkirplaca nikol nikjer, ker ti pred bajto parkirajo uslužbenci iz bližnjih pisarn, dopoldanski, popoldanski obiski, pa večerni izhodi...pa tudi, če ti ni treba dovolilnice imet (št. prodanih dovolilnic je zmer večje od št. parkirplaca), okol blokov je zmer problem s parkirplaci.

Pr nama v Kosezah :mad2: :vragec: folk iz okoliških bajt/pisarn parkira na "naših" parkpalcih, ti pa lahko samo besno krožiš po enainisti ulici in čakaš, kdaj bo šel kdo ven. Pa nekateri debili tko na širok parkirajo, da dva placa uničijo. Da ne omenjam terencev. Kaj zaboga ima terenc za delat med bloku v naselju?? Pa jih je iz leta v leto več.

K da bi vsi živel na vasi x:Ox

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole s parkiranjem v LJ je res :o|o: zato pa ko sem še živela tam avta za po mestu nisem uporabljala. Ker - če si šel od doma, pri nas park placa (ko si se vrnil domov) nisi dobil. Smo imeli "srečo" da je zraven zelo obiskana trgovina, zdaj sta tam še dva lokala in je obup. Če sem čez vikend kam šla ven iz LJ je bila potem največja muka prit domov - ker to je pomenilo minimalno pol ure čakanja na prostor - da se je kdo spokal iz trgovine ali iz lokalov xrolleyesx

 

Ravno zato če se le da ko parkiram v LJ parkiram tam, kjer je parkirišče stran od blokov, nekje tako da nisem nekomu pred vhodom, na njihovem parkirišču.

 

Se mi je pa enkrat zgodilo da sem mogla klicat policijo ker sem mogla it od doma, pa nisem mogla ven ker me je en Mariborčan pred našim blokom, na našem parkirišču zaparkiral xrolleyesx pa sem probala vse - od trobljenja, šla v trgovino vprašat (do tja se ne sliši če trobiš), čakala pol ure, potem pa mi ni bilo več smešno... sem klicala policijo in če se prav spomnim so oni potem pajka al kako že. Ker če bi ga jaz bi mogla še plačat odvoz al kako je že bilo - se ne spomnim dobro. V glavnem prišla ena policajka, napisala kazen, jo zataknila za brisalce, potem (to je bilo po že kaki uri čakanja da se tip prikaže) se je celo ravno pripeljal pajk. V tistem pa prileti en tip iz lokala zraven - češ da je njegov avto :eek: Jaz sem ga samo gledala :vragec: Se mi ful opravičuje in nasmiha, jaz pa da kako ni slišal ko sem trobila, on pa meni da saj je, samo da je pač mislil da pač en tako trobi... Mislim kako butast in ignorantski moraš biti da enega zaparkiraš in potem ne poštekaš ko en trobi, da je morda to voznik avta, ki si ga zaparkiral :o|o:

 

No - potem mi je vsaj plačal pijačo - vmes sem namreč tudi jaz šla v isti lokal (!), samo zunaj (on je sedel notri) na kavo x:Dx. Smo meli cel šou - eni fantje so me kurli da naj kar zapeljem vanj in ga premaknem x8Dx ... ma škoda mojega avta. Še dobro da se mi takrat ni mudilo v službo, sicer bi bila verjetno bolj razkurjena.

 

Zdaj sem prav vesela - tu imamo vsaj par variant - če na enem parkirišču ni greš pa na ostale pogledat, nekje se sigurno kaj najde x8Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

...ja sej tole smo vsi kupovali.... :devil: ...in ful me moti, ker vse te igrače in stvari made in China ne ustrezajo standardom in se to ne ugotovi takoj ampak šele čez leta. Ne vem kako so te penice lahko dobile vse standarde, ki jih imajo zdaj pa so nenadoma hudo nevarne. Kdo nas nateguje????

Pa bem mu kitajski pohlep in evropsko ignoranco. Kje je Mehanotehnika? ipd kakovostne in kvalitetne igrače. Poskušam biti pozorna na to ampak skoraj nemogoče je kupiti kaj kar bi bilo izdelano v Evropi...vse kitajsko vključno s smrdljivim in strupenim česnom na čelu. Pa kaj je s trgovci??? Bo treba tudi pri igračah kupovati lokalno ali pa skandinavsko. Recimo Brio tovarna ima ful visoke standarde glede kakovosti in barv, ki jih uporabljajo. Ko sem bila v njihovem muzeju me je čisto navdušilo in sva kar nekaj časa prebila med igračkanjem z igračkami xg:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....jah, jah ...pobožne želje ne kupovati kitajsko. Zadnjič sem z vso ihto šopingirala neke japonske zadeve in v sebi vsa zadovoljna x:Dx kwa sem jih Kitajce zdaj nafintirala :frog: potem pa le obrnem zadevo in piše lepo črno na belem made in china :wOOt: me je skor fršlok zadel.

 

Ja saj te penice so ful čudna zadeva, moja hči se je plazila po njih, pa žvečila najraje številko 8 in 6. Prav isto sceno zganja moj nečak. Kupili smo jo par paketov, ker eden ni zadosti velik :OoO: drugače pa zelo priporočajo blazine od Airexa...in samo še čakam dan da bodo še za te objavili knock out :vtz:

 

***pa še glede kakovosti čaja, ki ga kuhajo v vrtich je bila pred dnevi tudi neka galama, da kuhajo najslabšega od vseh... :mex: wtf, pa neke eco vrtce se gremo pa ne vem kaj še vse....yes my ass, banda!!!

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim da ni vec tako malo trgovin v sloveniji ki imajo igrace iz ekoloskih materialov. procentualno se vedno sploh ni primerjave, a vseeno so, a ponavadi tudi drazje.

 

Kje je Mehanotehnika? ipd kakovostne in kvalitetne igrače. Poskušam biti pozorna na to ampak skoraj nemogoče je kupiti kaj kar bi bilo izdelano v Evropi...vse kitajsko vključno s smrdljivim in strupenim česnom na čelu. Pa kaj je s trgovci??? Bo treba tudi pri igračah kupovati lokalno ali pa skandinavsko.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...