Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Tole je pa res adijo pamet...ne vem ali naj se smejem ali jokam...:OO:

 

 

Podrobnosti izsiljevanja s posnetki seksa

 

lol, ljudje pa res nimajo kej za delat, haha...sej je še veliko takih podobnih pričic, jaz sem zadnjič tudi naeltzela na takele nonsense...Potem se pa postavi vprašanje,zakaj eni ljudje duhovno napredujejo, drugi pa padajo v nek materialistični kaos...In če je v teoriji new agea kaj resnice...

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ukinitev obvezne garancije

 

Lezenje v rit Evropi se nadaljuje, tudi tam kjer to sploh ni potrebno.

Razum je vlado zapustil, tudi brati ne znajo, hlapčevstvo jim je prioriteta, narod, v tem primeru potrošniki, samo še Pahorjeva pot v Bruselj.

Govno manekensko... :xx!: :xx!: :vragec:

 

Obenem je Kutinovo zmotila tudi obrazložitev ministrstva, da predlagane spremembe zakona uvaja na zahtevo Evropske komisije po uskladitvi z direktivo o prodaji blaga in s tem povezanimi garancijami. "Komisija ne zahteva ukinitve instituta obvezne garancije, temveč zgolj uskladitev zakona z direktivo v tistih določbah, ki urejajo prostovoljno garancijo, ki jo lahko za katerikoli izdelek ali storitev potrošniku obljubi prodajalec ali proizvajalec,"

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moramo začeti razmišljati o omejitvi populacije in potrošnje

 

Al Gore je povedal le del neprijetne resnice, tiste prave pa ne želi povedati noben politik. Da se bomo namreč morali začeti samoomejevati pri porabi energije, pri potrošnji in tudi pri številu otrok.

 

to bo hudo x:px

 

Ljudje bomo morali omejit število rojstev. Samo kaj, ko ekonomske teorije rasti tega ne dopuščajo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na forumu vas je kar veliko, ki menite, da je ljudi prevec.

Mislim da je ljudi se zelo malo in jih svet prenese vsaj se 10x ali celo 50x toliko. No, scasoma jih bo.

A razmerja in delitev dobrin ni primerna. Prav tako pa tudi zavesti premalo.

Celotnih 7 milijard ljudi, ki jih bo imel planet do konca leta 2011, se bo lahko postavilo drug ob drugem v mesto L.A. Prostora je torej se ogromno.

Dobrin za prezivetje s katerimi delamo zelo neracionalno pa vse manj. Prohodnost bo prinesla bolj smotrno izkoriscanje le teh. Skladno z dvigom zavesti cloveka.

Vec v videu oz. povezavi zgoraj.

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na forumu vas je kar veliko, ki menite, da je ljudi prevec.

Mislim da je ljudi se zelo malo in jih svet prenese vsaj se 10x ali celo 50x toliko. No, scasoma jih bo.

A razmerja in delitev dobrin ni primerna. Prav tako pa tudi zavesti premalo.

Celotnih 7 milijard ljudi, ki jih bo imel planet do konca leta 2011, se bo lahko postavilo drug ob drugem v mesto L.A. Prostora je torej se ogromno.

Dobrin za prezivetje s katerimi delamo zelo neracionalno pa vse manj. Prohodnost bo prinesla bolj smotrno izkoriscanje le teh. Skladno z dvigom zavesti cloveka.

Vec v videu oz. povezavi zgoraj.

 

Neka meja pač obstaja. Ti praviš da je meja pri 10x-50x trenutno stanje. Kakšna bo takrat kvaliteta življenja? Koliko bo še gozdov, kaj bo z vodami, kakšno hrano bomo jedli?

 

Jaz mislim, da je stanje že zdavnaj kritično, pa ne samo zaradi števila ljudi, ampak zaradi trendov rasti in načina življenja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudje bomo morali omejit število rojstev. Samo kaj, ko ekonomske teorije rasti tega ne dopuščajo.

Slovenci že delajo na tem. Smo pred časom x^x :o|o:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris Pahor: Narobe so me razumeli?

 

Ma povedano je bilo dovolj jasno da je razumel tudi najbolj butasti Slovenec... :xx!:

Od nekoga ki je nacionalizem doživljal sam, na svoji koži, takih izjav ne bi pričakoval.

 

Izjave

 

Komentar Petra Bossmana na Pahorjevo izjavo:

 

"Gospoda Pahorja spoštujem in ga bom kljub njegovi izjavi, ki je sicer ne razumem, spoštoval še naprej kot človeka, ki se vse svoje življenje bojuje za človekove pravice. Toda tudi to, da kjerkoli si, imaš iste pravice kot večinski narod, je človekova pravica."

 

Mar se ni gospod Pahor ravno za to boril?

 

In TO je Delova osebnost leta?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.siol.net/gospodarstvo/2011/01/petrol_terjatve_do_sct_znizujemo.aspx

 

ok, nimam pojma kaj hočjo povedat, niti nima veze, ampak ...

 

a tud osnovne šole več ne rabiš, da lahko članke za siol pišeš al kaj? tolk pravopisnih napak na kupu pa že dolgo nisem srečala ..

in zgleda, da so trije tole skupaj sestavljali ... jao, ne veš a bi se smejal al bi tulil od besa ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne verjamem :vio:

verjamem. x:px

(da ne verjameš)

 

No jaz pa sem nekak hotla verjet al kaj in me je kar stresalo, ko sem vidla (*mravljinci* pa to).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...