Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

:medal: x;)x :palec:

 

:D a dej (rovaril da si :P ;))!! Pih!

No vidš kolk se vse poklapa. x:o)x x:Dx xokx

 

ma ja, saj to ti pravm...

dbest, me veseli! :palec:

 

(pa še hecn vic si povedal v temi... hm - eni odštekani.. aja o picah... ker je o pici vic, sam paše v vice, sam se ne zaključ al kaj že, sam je vseen dobr in sem se smejala in ti dala plus x^x :vragec: x;)x)

 

Muzko si dej, kak filmček si zarolaj o kakih domačih ljubljenčkih (aja btw, un Benny Hill z vodnjakom želja me je zadnjič tud v smeh spravil...)

 

 

Skratka, šiju! :switz: xokx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

preberi xcivx x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

sem prečekiru avtorja članka in ne morem verjet. je gimnazijec oz. letos je pol že bruc in je dobu maja 2010 nagrado v atenah za naj filo-spis na filo-olimpijadi. svetski kaliber. mislem, js to berem in vidim na podlagi kakšne širine znanja je članek napisan in ne morem verjet, da je to delo paglavca. mislem, pri njegovih letih so šli men po glav sam piri, žuri pa babnce. x:Dx

to je definitivno naš naslednji žižek. :palec: x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Industrijska robotika v Ribnici

"Ribnica postaja evropsko robotsko središče največjega svetovnega proizvajalca industrijskih robotov,

japonske korporacije Yaskawa Electric. V Ribnico selijo inženiring in celotno proizvodnjo iz Münchna."

 

Source

http://www.rtvslo.si/znanost-in-tehnologija/sredisce-industrijske-robotike-v-ribnici/249205

 

High tech podjetja z visoko dodano vrednostjo,

inovativni posamezniki, ... so gonilo razvoja ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: kul

 

Industrijska robotika v Ribnici...

 

 

zanimivo:

Vzpon in padec rimskega cesarstva zapisana v drevesnih letnicah

 

Na dno oceana po odgovor na podnebna vprašanja

 

Kajenje ubija. In to že po nekaj minutah

zanimivi so nekateri komentarji spodaj..koliko so tocni pa? eden pise:

"..glede na raziskavo WHO zdravljenje kadilcev, bolniške in odsotnost z dela državo stanejo veliko več kot pobere davkov od prodaje tobaka. .."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolumna v/na Delu: Marko Crnkovič - Mnenjske uši

 

(*model. x:o)x ne rečem, da ni res kar pravi, tega ogabnega govora je res tumač in že misli imajo energijo, kaj šele besede, ampak ON SAM že naslovI kolumno (z) 'Mnenjske uši'. x:o)x x:Dx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

crnkoviča bi mogl dat u fabriko za laufband delat za kake par let

.

.

.

pol bi pa lahka kakšno njegovo kolumno celo prebrau. x:Dx

 

to so ti pisunčki, ki se kao znajo igrat z besedam, energija za njihovo motivacijo pa ne prihaja z gorečih barikad, ampak preko tako samovšečnih pojmov kot so femme fatal, globina intelektualnosti, razumevanje sodobnosti in podobne oslarije. faktično dejstvo pa je, da ko pade giljotina, ode glava. simbol soglasja a la modus vivendi. x:Dx x:px

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... globina intelektualnosti, razumevanje sodobnosti in podobne oslarije. faktično dejstvo pa je, da ko pade giljotina, ode glava. simbol soglasja a la modus vivendi.

x:o)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

torej....

gremo tapkat x:)x

 

20.00 za dobrih pet minut.

Tapkamo pa takole - za tiste, ki še niste doživeli v živo:

Za začetek par minut tapkanja na globalne probleme:

PRVO ZAPOREDJE OSNOVNEGA RECEPTA:

Karate točka:

Čeprav smo v tej naši Sloveniji vsi skregani med sabo, se popolnoma in globoko sprejemam.

Čeprav so naši politiki pokvarjeni in nesposobni in o njih raje sploh ne razmišljam, da ne postanem slabe volje, se popolnoma ...

Čeprav je naše gospodarstvo v razsulu, se popolnoma in globoko....

Čeprav tudi drugje v svetu ni kaj prida bolje, se ...

Čeprav bomo ravnokar popolnoma uničili naš prekrasni planet, se popolnoma..

Na vsaki točki enega celega zaporedja poljubno stvar od zgoraj naštetih

 

DRUGO ZAPOREDJE OSNOVNEGA RECEPTA:

Karate točka:

Čeprav sem samo en neznaten človek, ki ne more spremeniti nič, se popolnoma in globoko sprejemam...

Čeprav se dobro zavedam, da sem premajhna, da bi karkoli spremenila, se popolnoma..

Čeprav sam človek ne more nič proti bogatim in močnim, in jaz sem sama, se popolnoma...

Čeprav se zavedam svoje nemoči, sem kljub temu pripravljena narediti tisti drobec, ki ga kot jaz lahko.

Čeprav se zavedam, da ni za pričakovat kakšnih strašnih rezultatov, sem pripravljena narediti toliko kolikor lahko.

Čeprav sem čisto mala in čisto nemočna, in česa takega še nikoli nisem delala, sem pripravljena poskusiti in prispevati svoj mali delček.

Na vsaki točki enega celega zaporedja - pripravljena sem prispevati svoj del

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tista debata k smo je imeli o dobrodelnih ustanovah kot Unicef, Karitas itn... ni bla od muh.

Prejle sem ze slisal po radiu, kako je ze vec odstotkov rednih donatorjev prenehalo donirat Unicefu, in da se bo to poznalo predvsem pri otrocih in raznih projektih.

Koliko je res pa...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sick: :xx!:

 

kaksen job :xx!:

 

Chicken watch

A worker checks the quality of chicken meat at the Pivka Perutninarstvo poultry company in Pivka, Slovenia, on Jan. 24.

The factory processes around 15,000 chickens per day and sells them to wholesalers and retailers.

 

http://msnbcmedia.msn.com/j/MSNBC/Components/Slideshows/_production/twip_110127_/twip_110127_14.ss_full.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sick: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

kaksen job http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

Chicken watch

A worker checks the quality of chicken meat at the Pivka Perutninarstvo

 

 

 

kvalitetne so le žive

 

ko so ubite, so definitivno uničene

 

Pivka ... industrija smrti ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...