Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Spet pošiljka z nebes

 

Sam bog ve koliko je šare tam gor... xrolleyesx :vragec:

 

Space Debris(Space Junk)

 

A new battery of studies followed as NASA, NORAD and others attempted to better understand exactly what the environment was like. Every one of these studies adjusted the number of pieces of debris in this critical mass zone upward. In 1981 when Schefter's article was published it was placed at 5,000 objects, but a new battery of detectors in the Ground-based Electro-Optical Deep Space Surveillance system quickly found new objects within its resolution. By the late 1990s it was thought that the majority of 28,000 launched objects had already decayed and about 8,500 remained in orbit. By 2005 this had been adjusted upward to 13,000 objects, and a 2006 study raised this to 19,000 as a result of an ASAT test and a satellite collision. In 2011, NASA said 22,000 different objects were being tracked.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato sem danes v trgovini nekaj čudno gledal v en listek in nisem nič štekal....mamicu jim sisnem...a se zajebavajo al kaj...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif...dobil od moje računovodkinje po mailu...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

 

OBVESTILO!

 

Obveščamo vas, da veljajo 27.12.2011 nove spremembe PRAVILNIKA O IZVAJANJU ZAKONA O DAVČNEM POSTOPKU (Uradni list RS 101/11), ki se nanaša med drugim tudi na gotovinska plačila za dobavljeno blago ali storitve med pravnimi osebami in osebami, ki opravljajo dejavnost.

 

Pravne osebe in fizične osebe, ki opravljajo dejavnost, lahko plačujejo v gotovini samo do 50 €.

 

Do uveljavitve spremembe Pravilnika o izvajanju Zakona o davčnem postopku, je bilo to dovoljeno do višine 420 €.

 

Obvezno upoštevajte navedeno spremembo, saj Pravilnik določa tudi denarne sankcije !

 

 

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zastrupljanje pod krinko hranjenja sveta http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

 

FOTO: Je šel Murko s svojim golim koledarjem predaleč? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Vsega imam poln kurac. Plačo bom imel isto, stroški na položnicah so isti, tako da mi je vseeno za vse skp. Film mi je poču, mi je prav žal."

 

Rado Pezdir

 

Ni edini ki vsega poln kurac... :vragec: :xx!: :bomb:

 

Izjave dneva - 2-6. Januar

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni se zdi to pričakovano, jaz sem vedela, da bo tako.

 

(*p.s.: niso tudi vsi sodelovali pri programih... upam, da imajo drugi, za katere se zdi da imajo dobre ideje in programe in bi radi delali "za dobrobit Slovenije", kaj več energije in živcev)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evropska geografija po ameriško xrolleyesx x:Dx

 

OK, stara in znana stvar kako in koliko američani poznajo gegrafijo in politične ureditve izven svojih meja.

Je pa zanimiv en komentar

 

Dobro, profesionalni novinarji si česa takega ne bi smeli privoščit.

Ampak samo nekaj vprašanjc za vse tiste, ki obsojate američane:

- glavno mesto Teksasa? Koliko ima prebivalcev, koliko je velik in katere so sosednje ZD? (by the way, za pomoč, Teksas je večji kot Francija)

- V kateri zvezni državi je glavno mesto ZDA? (pa ne gledat prec na gugla, ok?)

- Je Illinois na vzhodu ali zahodu ZDA? Kaj pa Idaho?

- Glavno mesto katere zvezne države je Las Vegas? Kaj pa Portland, glavno mesto kere države je? Je San Francisco tudi glavno mesto?

 

Kdo ve ogovore ne da bi vprašal Google?

Drži da cca 50% prebivalcev ZDA ne zna odgovorit na ta vprašanja.

Drži pa tudi, da Google zna odgovorit na vsa... x:Dx :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem probala odgovorit (brez googla:)) in imela pravilna dva odgovora. Nevada in lego Idaha...žal. Pa mi geografija kar leži:))) Za Portland se mi ni niti sanjalo :inocent:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem brez Googla vedel v kateri zvezni državi leži glavno mesto ZDA in glavno mesto Texasa... :vio:

Za Idaho in Illinois sem tudi imel prav, samo nisem bil ziher pa sem šel na Google preverit... :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

So stvari ki jih moraš sovražiti

 

Svetlana Makarovič :palec: :palec: :palec:

 

 

 

S.M. o tem kaj je Janša

 

Konec leta je prinesel prve predčasne volitve v Sloveniji. Vi ste bili v skupini 26 Slovencev, ki ste takrat še župana Ljubljane Zorana Jankovića pozvali h kandidaturi na volitvah. Zakaj ste se pridružili skupini?

 

Predvsem zato, ker ne želimo, da vlada kakšen Janša. Nikakor ne. Ker vemo, kaj Janša je. Ne kdo, kaj je.

 

Kaj pa je?

 

A ne veste, kaj je? Konvertit. V prejšnjem sistemu je bil rdeč ko pesa, potem se je klerikaliziral, saj to vemo vsi, to je že snov za eno zelo dolgo humoresko. x:Dx x:Dx

  • Lajkam 1
  • Buuuu 2

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale objava paše v naslov te teme x8Dx

 

7H15 M3554G3 53RV35 7O PR0V3 H0W 0UR M1ND5 C4N D0 4M4Z1NG 7H1NG5! 1MPR3551V3 7H1NG5! 1N 7H3 B3G1NN1NG 17 WA5 H4RD BU7 N0W, 0N 7H15 LIN3 Y0UR M1ND 1S R34D1NG 17 4U70M471C4LLY W17H 0U7 3V3N 7H1NK1NG 4B0U7 17, B3 PROUD! 0NLY C3R741N P30PL3 C4N R3AD 7H15. PL3453 F0RW4RD 1F U C4N R34D 7H15. =)

http://shrani.si/f/3c/LU/qflxJd/ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

posredujem:

 

...medtem so se rodile miljonske mase deklasiranih, otopelih ljudi, ki niso sposobni ozavestiti svojega položaja, ker ne vedo kdo je pravzaprav njihov sovražnik. Vsem njim so vsa ta leta dopovedovali, da je vse le vprašanje njihovega lastnega izbora in njihovih lastnih sposobnosti. In danes, ko opazujejo svoje podivjane otroke, družba omamljena od manter o demokraciji in svobodni izbiri, še naprej prepričuje zapuščene otroke, naj žagajo vejo na kateri sedijo. Četudi polpismeni, otroci vedo, da je veja že dolgo nagnita in tako ali tako ne bi zdržala njihove teže. Edino orožje, ki še preostane, je jeza. (Dubravka Ugrešić)

 

preveč pesimistično, a deloma tudi realno

verjamem da se vse dogaja z namenom

ko je človeku zares hudo, mu ne preostane drugega kot da sprejme in začne ukrepat v iskanju rešitev

tako postane jeza zgolj faza v procesu spreminjanja posameznika

http://shrani.si/f/3c/LU/qflxJd/ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...