Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

pravzaprav je kar daleč..

mi smo se prvič cijazili s škodo in sem jaz vso pot spraševala, kdaj bo črna gora.

in pol enkrat je pa že bla. :eek: kao to je pa zdaj črna gora. x?x

pač ene pokrajine, skalovje, nikjer nič. xnckrivx

Kje so pa baba Andja pa vsi ti pol? x:px

Kao 'črna gora' je bil zame *pojem*, morda tud kraj. :)

kjer so pač vsi ti ljudje.

kot ko smo šli v moravče (ampak ne tiste pri domžalah) in so pol ble tam tete in bratranci in to. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj res, sej je že bla enkrat taka debata (v dnevniku al kje)...

škoda. :(

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tek pred biki se je končal na bolniški postelji

 

Sramota in groza, da se grejo še vedno tele barbarske igre! :xx!: :V:

 

A se niso Španci že enkrat zbunili in so jih že ukinili?

(morda pa je bilo tako samo v enem delu Španije)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evropska unija "raztrgala" kontroverzno ACTO

 

Proti sporazumu ACTA so neuradno glasovali vsi slovenski poslanci, razen Romane Jordan Cizelj iz stranke SDS. Ta je celo prepričana, da je bila ACTA politično zlorabljena ter obžaluje, da so ga evropski poslanci brez tehtnih in stokovnih argumentov zavrnili. Ta celo verjame, da Evropska unija trenutno nima primerno urejenega varstva pravic intelektualne lastnine. Zaradi tega naj bi industrija letno izgubila okoli osem milijard evrov. Še dobro da imamo v evropskem parlamentu le eno Romano Jordan Cizelj, sicer bi se nam trda predla.

 

Še dobro, res, da imamo v EP samo eno R.J.C. xrolleyesx :vio:

Imamo pa zato enega J.J. preveč... :vragec: :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

glih zadnjič sem ga omenjala:

Zaradi odpadkov in avtomobilov v 'biseru narave' Iški vintgar ni več zastonj

 

(škoda :o|o:, ampak ni kej, pač so bili očitno prisiljeni.... sej je res cela štala, mi smo stokrat še za drugimi pospravljali, da smo sploh lahko se namestili... in ker so eni taki, so pač potem 'sankcije' za vse)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:sori: xyesx

 

Sožalje svojcem, naj počiva v miru. xvrtcx

 

Bil je eden največjih slovenskih igralcev, gledalci se ga spomnimo po številnih odličnih vlogah, nepozaben pa bo ostal v prav tako nepozabnem filmu Cvetje v jeseni. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Franc Rozman Stane

 

"Zdaj se nekateri, ki živijo na račun privilegijev, temelječih na zločinih, pritožujejo, da se je iz imena neke vojašnice izbrisalo zločinčevo ime. Mnoge simbolne sledi o tem velikem zločincu še vedno ostajajo, od vrste spomenikov do množice imen ulic. To, kot še marsikaj, govori o tem, da Slovenija ni normalna država, kar pomeni, da pri nas ne vladata ne resnica ne pravica, ampak zlagani miti in napihnjene ideologije ter politike. Huda kriza, ki nas je prizadela, nikakor ni naključje."

 

Žajdela sicer pripravlja tudi knjigo o Francu Rozmanu Stanetu, ki bo "nabita z neverjetno množico navajanj in opisov zločinov, pri katerih je sodeloval 'glavni junak', od Španije, do poraznega partizanjenja". Razmišlja, da bi bila del naslova ali morda podnaslova besedna zveza "patentirani zločinec".

 

Ivo Žajdela

 

Opozicija norcem

 

Ivo Žajdela je zgodovinar, ki bi ga težko označili za nepristranskega in objektivnega, saj večino časa deluje pod pokroviteljstvom RKC (dela med drugimi tudi za Družino in ostale cerkvene medije) in skrajno desničarskih strank SDS in NSi. Cerkveni zgodovinarji še nikoli niso bili objektivni, saj imajo le eno agendo, rahbilitirati in opravičevati dejanja RKC med vojno in zakiravati sodelovanje z nacifašizmom.

 

Lahko bi rekli, da je hišni zgodovinar, da ga na plano potegnejo takrat, ko hočejo nekaj dokazati že vnaprej odločenega.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://wearechange.s...cili-pesticidi/ http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

ASPARTAM - SLADKI STRUP::EKO::MedOverNet(Tema: 5817443) http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

http://danas.net.hr/...starog-sjemenja xg:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ob tem se mi poraja en kup misli, med drugim o zdaj vse bolj razvijajočem novem sistemu (oz. enemu od), eko-fašizmu...

ne da ima neposredno zvezo oz. morda je sploh nima.

ampak vse to, zaobjeto do tu, svet zdaj in smernice, kam se gre, to opazim, opazujem že nekaj časa.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je recimo zanimivo, da je bil ta Rudolf kao hrvat (balkanac), da je že takrat obstajala waldorfska šola in da so poznali biodinamiko kmetijstva...Skratka zdaj se vračamo nazaj k tistemu kar je bilo recimo za naše bake in dedke kao normalno- bio hrana in zdrava kmečka pamet...Čedalje več kmetov pri nas se nagiba nazaj k takemu obdelovanju zemlje kot so to delali recimo pred kakšnimi 50 leti. Danes je pa to večinoma kao eko marketing, duhovnost, new age filozofija ipd...x:)x

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Skratka zdaj se vračamo nazaj k tistemu kar je bilo recimo za naše bake in dedke kao normalno- bio hrana in zdrava kmečka pamet...

žal se s tem ne strinjam: da se tako deluje oz. da je zdrava kmečka pamet vključena. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žal se s tem ne strinjam: da se tako deluje oz. da je zdrava kmečka pamet vključena. :)

 

Mogoče je pa bolje, če rečem da je zdravo kmečko pamet nadomestil internet, časopisna propaganda, TV, ipod, ipd. Danes razgledani kmetje poznajo tudi facebook, gmail, ipd...pa mehanizacija, računalniški sistemi za kontrolo mleka, ipd. so tudi koristen pripomoček. Mogoče pa imamo malo crnogorske gene in pamet pri nekaterih rabi malo več časa, da se izrazi kot pri tistih, ki teh genov nimajo...x:Dx

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče je pa bolje, če rečem da je zdravo kmečko pamet nadomestil internet, časopisna propaganda, TV, ipod, ipd. Danes razgledani kmetje poznajo tudi facebook, gmail, ipd...pa mehanizacija, računalniški sistemi za kontrolo mleka, ipd. so tudi koristen pripomoček. ...

Mogoče je tako. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Janković drvel več kot 200 km na uro, policija ne bo ukrepala

 

Policija sporoča, da "morajo biti meritve hitrosti v cestnem prometu, na podlagi katerih je mogoče izpeljati prekrškovni postopek, izvedene z merilniki hitrosti, ki so tipsko odobreni in izpolnjujejo meroslovne in z njimi povezane tehnične zahteve." Če temu ni tako, policija ali drugi nadzorni organi "nimajo zakonske podlage za ukrepanje".

 

Če bi za volanom ne sedel Zoran Jankovič ampak nek Janko XYŽ, potem bi merilniki v zasledovalnem vozilu verjetno "izpolnjevali meroslovne in z njimi povezane tehnične zahteve."

In policaji bi potem "imeli zakonsko podlago za ukrepanje."

 

:vragec: :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ravnokar sem vidla to, samo sem razmišljala, da sem to idejo že realizirala v praksi. :)

torej kasno marko na kosovo stiže. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...