Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Zoki je ljudski človek, kot je bilo rečeno. ...

... Za njega ima folk lahko občutek kot za Tita: Krao, a i nama dao. Vladajoči stranki ta drugi del manjka.

Tako nekako. ...

 

Razen če Lukšič ne naredi iz SD nekaj vrednega tega imena.

Zelo hitro pokažejo svoje prave barve.

 

Pred kratkim je še govoril, da je glas za Pahorja glas za janšo, zdaj pa je obrnil ploščo.

Odstavili so ga kot voditelja stranke, zdej ga pa podpirajo... xrolleyesx

Je to kakšna načelnost?

 

Tudi ljudskost ima svojo mero.

x:Dx Jap.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SDS prevzela oblast nad GEN energijo

 

Popolna kontrola nad lastnikom slovenske

polovice jedrske elektrarne GEN energija,

in s tem nad:

 

http://www.pocenielektrika.si/

http://www.poceniplin.si/

 

"Novi nadzorniki GEN energije so iz vrst SDS,

nov statut jim omogoča enostavno razrešitev

dosedanjega direktorja.

 

Kar so v vrhu stranke SDS sklenili konec letošnje zime,

so včeraj mimo oči javnosti tudi izpeljali.

 

Skupščina družbe – za katero so nekateri lobisti stranke

še včeraj pozno zvečer menili, da bo v petek – je z

imenovanjem novega nadzornega odbora in povečanjem njegovih

pooblastil prevzela popolno kontrolo nad lastnikom slovenske

polovice jedrske elektrarne ter si za nameček preko vpliva

na Gen-I postavila še izhodišče za povrnitev nadzora nad

plinskim imperijem.

 

Novemu nadzornemu svetu družbe GEN energija bo predsedoval Martin Bratanič,

najtesnejši sodelavec Andreja Vizjaka (oba sta iz Brežic), ki se je v

preteklih mesecih omenjal kot človek, ki naj bi bodisi zamenjal dolgoletnega

direktorja Gen energije Martina Novšaka bodisi ob njem postal drugi član

razširjene uprave.

 

V včeraj realiziranem scenariju prevzema družbe so se pri SDS odločili,

da zaenkrat v sestavo oziroma organiziranost uprave ne bodo posegli.

A z razširitvijo akta o ustanovitvi družbe so si omogočili, da Novšaka

– v primeru njegove neposlušnosti – kadar koli zamenjajajo.

 

Od četrtka dalje namreč nadzorni svet lahko direktorja družbe odstavi

zaradi kakršnih koli razlogov, v skladu z zakonom, in ne zgolj zaradi

krivdnih.

 

O negativnih posledicah četrtkovega poteze SDS za slovenske javne finance,

ki bodo verjetno še dodatno razvnele jutrišnje protestnike proti sedanji

vladi v središču Ljubljane, preberite v jutrišnji izdaji Dela."

 

Vir novice

http://tinyurl.com/cf32xvu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To se človek spremeni, vrednote se spremenijo.

Ne gre skupaj, da nekoga zbrcaš, pohodiš ali pa samo 'skomolčiš' (ko se grebeš za nekaj pa uporabljaš komolce), hkrati pa naj bi imel čut za njegove pravice, bil socialno čuteč do taistega... to ne gre skupaj, ne more it.

 

...

Zdej se bo moral razvit čist en drug sistem.

Ker ga še ne poznamo, ga še nismo imeli in živeli, še ne vemo dobro, kakšen je. :)

Ampak vsak se mora vprašat, kdaj se počuti dobro oz. če to, kar počne, da bi nekdo počel njemu, če bi mu to bilo okej. In če lahko odgovori z 'ja' in če SAMO TO vsak pri sebi naredi, je že 75% narejenega. :)

 

Saj tudi ta folk, ki si je nakradel ali pridobil po napačni poti kaj, a je užitek, ko ne moreš uživat v tem?

Kam se lahko umakne ta folk? Na Mars?

Hvala lepa, da ne moreš it svoboden v Tivoli al pa ne vem kam, da te morajo spremljat specialci? Da se moraš s helikopterji prevažat?

 

Eni so čisto izgubili stik, eni ga pa še nismo. :)

 

....Bistveno za razumevanje te naše ere.... evo tud to podpišem :palec:....

 

 

Jaz sem jo hotla podpisat, pa me je malo zmotilo, da so bili vključeni samo poslanci in župani; ministri pa recimo ne.

Potem je padlo še nekaj pripomb oz. sugestij s strani obiskovalcev, v smislu, kaj je še treba dodati, pa če se bo še kaj dodajalo, jo bom podpisala tedaj.

 

Sicer se mi pa zdi smiselna in utemeljena.

 

Jup Marsa...tole peticijo , ki sem jo zadnjič objavila in že poteka...pa slučajno vem...x:)x...da raste z naših logov...

...V špilu ljudje z energijo, ki bodo kot pravijo vključili vse pametne predloge državljanov....In še nekaj pomembnega pripravljajo...kmalu kaj več...

V enem dnevu do sedaj je že 7.448 podpisov....xsrcx....verjetno pa, ko bodo dosegli še večjo maso...bo potrebno to overiti pri notarju....:sori: x;)x...

 

Upam, da bodo ljudje zapustili svoje udobne fotelčke...in zares začutili , da brez vsakega posameznika posebaj... ...ni sprememb na boljše...

 

Podpisujte pridno še naprej...da bodo zadeve še bolj močne....pa predlagajte kar vam leži na duši....

 

Borci vseh mavric za bolj ljudsko in bolj pravično državo!

Če tudi vi podpirate idejo o inštrumentu ljudske nezaupnice, potem podpišite peticijo. Če podpirate zamisel o možnosti odpoklica skorumpiranih, politikov, potem propagirajte to idejo vsepovsod, še posebej prek družbenih omrežij, na ulici, v tovarni, šoli in v podjetju. Ko bomo zbrali dovolj veliko število podpisov, jo bomo vložili v državni zbor. Pri tem ne bomo pustili, da nam to idejo ukrade obstoječa politika! Če nas bo dovolj, bomo v državni zbor vložili tudi zakon. In če nas bo dovolj, bomo ta zakon temu nezadovoljivemu parlamentu tudi vsilili! Ukradli so nam državo, ukradli so nam vlado, ukradli so nam parlament, ukradli so nam občino, ukradli so nam mesto. Vzemimo jih nazaj!

 

http://cuvar.si/peticija/

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Podpisujte pridno še naprej...da bodo zadeve še bolj močne....pa predlagajte kar vam leži na duši....

 

Borci vseh mavric za bolj ljudsko in bolj pravično državo!

Če tudi vi podpirate idejo o inštrumentu ljudske nezaupnice, potem podpišite peticijo. Če podpirate zamisel o možnosti odpoklica skorumpiranih, politikov, potem propagirajte to idejo vsepovsod, še posebej prek družbenih omrežij, na ulici, v tovarni, šoli in v podjetju. Ko bomo zbrali dovolj veliko število podpisov, jo bomo vložili v državni zbor. Pri tem ne bomo pustili, da nam to idejo ukrade obstoječa politika! Če nas bo dovolj, bomo v državni zbor vložili tudi zakon. In če nas bo dovolj, bomo ta zakon temu nezadovoljivemu parlamentu tudi vsilili! Ukradli so nam državo, ukradli so nam vlado, ukradli so nam parlament, ukradli so nam občino, ukradli so nam mesto. Vzemimo jih nazaj!

http://cuvar.si/peticija/

 

naj mi bo odpuščeno....

tebe načeloma niti ne berem... pač... ne berem... in mi ni treba razlagat zakaj.

sem ti pa že kakšen plus stisnu... že zato, k se tolk trudiš in tolk velik napišeš xcivx

 

ampak tale post zdej, k je glih na tapeti, pa ojačan, pa mrtvilo na forumu...

sem pa prebral....

in mi neki zlo manjka u tem leporečenju...

namreč... da skrajšam... rad bi glave teh pezdetkov, ne pa samo možnost odpoklica. (glave-za vsak slučaj pojasnjujem, da ne dobesedno, ampak jih videt na sodišču... in tut u arestih... in to ne arestu kt u internatu... in pobrat jim use... in po potrebi za to spremenit zakone, da se jim to sme pobrat... tut po cipru in šwici)

sej načeloma... nisem za nasilje in take ukrepe... ampak...

dejstvo je, da so zafural... ne samo pokradl, ampak tut zafural... zjebal...

in najhuje...

folku so pobral optimizem, voljo, smisel, upanje....

in ker bomo jebal ježa... med drugim tut zaradi njih....

se bo to jebanje ježa lažje prenašal, če bo usaj pravici zadoščeno.

 

 

zato, k si zgleda na tekočem s temi peticijami...

me plis za rokaw pocuki, ko se bo zahteval tut njihove glave.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...x:Dx ... Janko....

 

Ok....bomo tud tole notri zapisali...da tud štrudlčka v zaporu neojo dubl....

 

Da jih bomo na orng dieto dal...

Ji bomo rekli .... Janko lunina dieta...:mezik:

 

...Jih bomo taku stanjšal..da jih čez kakšno leto niti videl več ne bomo, prav?

 

...Evo dost na kratko, da se bo dalo prebrat....x:)x

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mavrični Janko xDDx ....ti tudi te peticije niso všeč? x;)x

 

 

 

 

:vragec:

sej sem podpisu. cel kup že mejlov s temi peticijami dobil in tut naprej poslal.

hotu sem se samo zazihrat, da ne bi zgrešil une, k se bo dal prasce na kavalet (iztok mlakar)

 

...x:Dx ... Janko....

 

Ok....bomo tud tole notri zapisali...da tud štrudlčka v zaporu neojo dubl....

 

Da jih bomo na orng dieto dal...

Ji bomo rekli .... Janko lunina dieta...:mezik:

 

...Jih bomo taku stanjšal..da jih čez kakšno leto niti videl več ne bomo, prav?

 

...Evo dost na kratko, da se bo dalo prebrat....x:)x

 

sej znaš, če hočeš x:)x

pa ne gre se za rewanšizem, ampak da se vrne usaj mal volje ljudem, da neki prawice pa je x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...x:Dx ... Janko....

 

Ok....bomo tud tole notri zapisali...da tud štrudlčka v zaporu neojo dubl....

 

Da jih bomo na orng dieto dal...

Ji bomo rekli .... Janko lunina dieta...:mezik:

 

...Jih bomo taku stanjšal..da jih čez kakšno leto niti videl več ne bomo, prav?

 

...Evo dost na kratko, da se bo dalo prebrat....x:)x

 

Tolko hudo dieto jim ne predpisat..ker kar vem, iz pogovorov starejših, ki so marsikaj dali skozi..

pa so znali povedat, da vest je..tud če zdaj ne zgleda tako...enkrat butne ven, pride čas, ko

se vsak začne ozirat vase. Takrat je pa hudo hudo.

Ga ni kraja na tem sveti, da bi se lahko skril sam pred seboj.

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tolko hudo dieto jim ne predpisat..ker kar vem, iz pogovorov starejših, ki so marsikaj dali skozi..

pa so znali povedat, da vest je..tud če zdaj ne zgleda tako...enkrat butne ven, pride čas, ko

se vsak začne ozirat vase. Takrat je pa hudo hudo.

Ga ni kraja na tem sveti, da bi se lahko skril sam pred seboj.

 

:palec:....prav maš....Lih prava mora bit....se morajo mal na izkušnjah naučit....x:Dx

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj mi bo odpuščeno....

tebe načeloma niti ne berem... pač... ne berem... in mi ni treba razlagat zakaj.

sem ti pa že kakšen plus stisnu... že zato, k se tolk trudiš in tolk velik napišeš xcivx

 

ampak tale post zdej, k je glih na tapeti, pa ojačan, pa mrtvilo na forumu...

sem pa prebral....

in mi neki zlo manjka u tem leporečenju...

namreč... da skrajšam... rad bi glave teh pezdetkov, ne pa samo možnost odpoklica. (glave-za vsak slučaj pojasnjujem, da ne dobesedno, ampak jih videt na sodišču... in tut u arestih... in to ne arestu kt u internatu... in pobrat jim use... in po potrebi za to spremenit zakone, da se jim to sme pobrat... tut po cipru in šwici)

sej načeloma... nisem za nasilje in take ukrepe... ampak...

dejstvo je, da so zafural... ne samo pokradl, ampak tut zafural... zjebal...

in najhuje...

folku so pobral optimizem, voljo, smisel, upanje....

in ker bomo jebal ježa... med drugim tut zaradi njih....

se bo to jebanje ježa lažje prenašal, če bo usaj pravici zadoščeno.

 

 

zato, k si zgleda na tekočem s temi peticijami...

me plis za rokaw pocuki, ko se bo zahteval tut njihove glave.

 

 

Ne bi bila rada party breaker, ko vidim, da ste že naredili cele plane in se ob njih lepo zabavali.

Kako in s čim jih boste spravili za zapahe je pa najpomembnejše vprašanje.

 

Po zdajšnji zakonodaji ne bo šlo. Še tisto kar bi šlo ne gre, ker ni volje.

Zaenkrat bi jaz njihovo zaprtje videla samo v primeru pravičnega diktatorja.

 

 

simpl k pasulj...

ko ta peticija uspe, se lahko skensla poslanca...

in gladko skenslamo use poslance, enega po enega, al pa kr po grupah, hahahahaha, ki ne bodo pol pripravljeni spremenit zakonov, da se bo dal tele voluharje pohopsat in za wrat stisnit, da jim iz riti pade, kar so se prenažrli. x8Dx

 

wau... skor 9000 podpisov je že. tkole bo pa tole hitr spedenan.

sej zdej je treba pohtet, dokler je stvar vroča x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj si želel s tema dvema odebelitvama tekstov povedat, da naj se naučim brat? :)

 

Aja, pa tist minus sem tudi pričakovala. Hvala, da ste potrdili moj 'sum' vašega nepoznavanja xokx

 

hahaha. kdo bi si mislil... ti skenslam tele minuske... čez nekaj trenutkov x:)x

 

nene. hotu sem powedat, da mi je blo jasno, da bo treba zakone spremenit... in kasnej tut powedu... kako... torej... z zamenjavo poslancov. sej če sem pošten... tut sam ne verjamem lih u tale scenarij... ampak ne bi blo prvič da bi se jest kje kej zajebu x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: Res dober članek oz. intervju. xyesx

 

Tinin komad pa je ... čist soliden korekten in sodoben. Raay, čeprav čudaško zgleda, se dobro spozna na trende..

Se kar strinjam.

Ni nek glasbeni presežek, že milijonkrat slišano in videno, ampak čisto všečno, v bistvu sem bila pozitivno presenečena.

Najprej sem sicer pomislila, da bi bilo bolje, ko bi se bolj smuki posvečala, vendar potem je tako izvrstno začela sezono, da jo je očitno to dodatno motiviralo in ne ji vzelo energije.

No vsekakor mi jo je lažje poslušat, ko poje (kot ko govori). :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

simpl k pasulj...

ko ta peticija uspe, se lahko skensla poslanca...

in gladko skenslamo use poslance, enega po enega, al pa kr po grupah, hahahahaha, ki ne bodo pol pripravljeni spremenit zakonov, da se bo dal tele voluharje pohopsat in za wrat stisnit, da jim iz riti pade, kar so se prenažrli. x8Dx

 

wau... skor 9000 podpisov je že. tkole bo pa tole hitr spedenan.

sej zdej je treba pohtet, dokler je stvar vroča x:)x

Imaš prav (ker sem včeraj takoj hotla že kar ministre skenslat po hitrem postopku x:px) in sem danes tudi jaz podpisala peticijo in je že več kot 11.600 podpisnikov. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kopi past enga mejla.... v kolikor ga še kdo ni dobil.... ne ukvarjam se s tem, če kdo manipulira, podtika.... ampak pač... lepim x:)x

 

*******************************************************

 

Subject: Pismo vojakov in policistov - POŠLJI NAPREJ! | >------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------| Tole pa nam sporočajo Slovenski vojaki, čakamo še kakšno pismo policije. Pogumni sodržavljani, tudi veliki večini slovenskih vojakov se ob zadnjih dogodkih v domovini obrača želodec. Ravno tako kot vi, ne razumemo topoglavosti političnih in gospodarskih elit ter njihovega očitnega nerazumevanja sporočil ljudstva.Razočarani spremljamo zlorabljanje vojske v notranjepolitične namene, ki ga je ob popolnoma neustreznem času demonstrirala trenutna vlada, z vabilom načelnika generalštaba na nekakšen krizni sestanek. Kriza v kontekstu tega sestanka nedvomno je, pa ne za nas, ljudstvo, temveč za vladajoče elite.Vojaška doktrina pravi, da »nesi boj k sovražniku«. Z vstajo slovenskega ljudstva ste to pogumno začeli udejanjati tudi vi. Vsakodnevni boj za preživetje, ki ga bijemo s svojimi domačimi na svojih domovih, ste prenesli na vrata elit. Šele zdaj tudi slednje začenjajo čutiti krizo, zato v obupanih poskusih poskušajo rešiti svoje položaje.Vendar vas naj njihove poteze ne skrbijo. Pri zahtevah ostanite trdni in ne ločujte se na leve in desne. Vse pomembne zmage se zgodijo zaradi enotnosti, vztrajnosti in poguma. Po dvajsetih letih izčrpavanja je čas za novo zmago. Slovenski vojaki smo vedno bili in bomo na strani domovine.Domovina pa smo ljudstvo, v čudoviti deželi na sončni strani Alp.Popolnoma vas podpiramo v vseh zahtevah, saj so te tudi naše. Če bo prišel trenutek, da nas bodo hoteli zlorabiti še s pošiljanjem na domače ulice, pa ste lahko popolnoma brez skrbi, saj vemo kje in s kom bomo stali – Z VAMI! 28.11.2012 Slovenski vojaki

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

se strinjam, da je kul, da ta sporočila krožijo, ob vedenju, da seveda je lahko tudi umetno sproducirano, vendar 'vojska' niti 'policija' nista tega demantirali.

In večina teh zgodb se mi zdi dost avtentična.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

POZIV POLICISTOMAKCIJA: POLICIJA SMO LJUDJE – SPUSTIMO ŠČITE Bom udaril lačnega soseda? Hvala - jaz ne! Spoštovani policisti – sodelavci, prijatelji, očetje in matere slovenskih otrok, otroci slovenskih staršev… Bila je vojna. Bilo je nasilje. Stopili smo v bran novi Sloveniji in jo uspešno ubranili, saj smo želeli samostojnost in lepše neodvisno življenje.Enotni smo bili takrat in verjamem, da bomo enotni sedaj, ko smo ujeti v zaporu slovenske politike, levih in desnih, ujeti v diktaturi Janeza Janše, disocialno motene osebe, ki nas vodi in ki je vpregel tudi Vinka Gorenaka, našega izdajalca, ki nam je uredil tudi to, da dobivamo v nekaterih primerih varstvene dodatke, da dosežemo minimalno plačo. In tistega Gorenaka, ki je kot izdajalec svojih sodelavcev napisal za skoraj cel rednik uradnih zaznamkov, s katerimi je izdajal sodelavce, jih »tožaril«.Ta isti nam govori, katera smer je prava… Ta isti zatiralec demokracije je to, spoštovani.In postali smo del vstaje. Vseslovenske vstaje, ki ima dva pola. En pol je narod, ki hoče izkoreniniti totalitarno diktaturo vlade, in drugi pol, ki ga predstavlja peščica nenasitnih lahko vodljivih sprijenih materialistov, ki pozablja, da smo Slovenija ljudje. Tisti preprosti, tisti za trakom, čistilke, šoferji, kuharji, učitelji, vojaki, policisti… tisti z lopatami v rokah, mehaniki. Skratka ljudje, naši sosedje, naši starši, naši otroci… To smo mi. Kri in srce Slovenije. Slovenija niso in ne bodo politične elite.Ne leve, ne desne. Ampak ta prave. Mi! Ne morem se načuditi, ne morem verjeti, ne bom se sprijaznil, da policisti vedno pogosteje obravnavamo kazniva dejanja, pri katerih ljudje v trgovinah ukradejo žemlje in paštete, ko ukradejo gorivo na bencinskih servisih in še sto življensko pomembnih stvari. Dragi moji, ti niso kriminalci, samo lačni so. To delajo, da živijo, da preživijo. Da preživijo v Sloveniji, ki naj bi postala druga Švica. Ne da se več živeti. In ti so obsojeni… pravnomočno. Tajkuni, vladajoči in župani pa nikoli.Zato samo sporočilo vladi: še vedno sem človek, še vedno vem, kaj je prav, tudi ko nadanem čelado, neprebojni jopič, gumijevko ali tomfo. Gorenak in Janša ter vsi ostali levi in desni: NE BOM več NIKOLI udaril po tistem, ki demonstrira. NE BOM udarjal po lačnih ljudeh, katerih trpljenje je posledica vaše prepotentne nesposobnosti in sprijenosti! NE BOM udarjal po ljudeh, ki imajo prav. NE BOM udarjal po lačnem sosedu, sinu, očetu materi sestri… Nikoli nisem in ne bom pretepal lačnih!!! NE BOM! In to na ukaz?Jaz ne. Hvala, nisem tako vzgojen.Kaj pa ti, spoštovani sotrpin, sodelavec, prijatelj? Politično nisem bil nikoli opredeljen. Nikoli komunist. Moje pisanje je nastalo zato, ker moj 5-letni sin čez 3 mesec praznuje rojstni dan. Da ne more povabiti sošolcev, sem mu že povedal. Nimamo denarja, čeprav sva oba z ženo izobražena. Obsedel je brez besed, le debele solze so bile. Obljubil sem, da bo drugo leto imel veliko zabavo. Pa še to sem najbrž lagal. In prav zato, zaradi solz, ker sem pošten in sem moral lagati lastnemu otroku, zaradi nesposobne diktatorske politike s krdelom marionet, brez občutka za delavce javnem in zasebnem sektorju, sem spisal to pismo. Spisal sem pismo in spustil bom ščit, odložil čelado, opustil ukaz. Jaz sem del vas, Spoštovani ljudje.Na vas se lahko obrnem samo še s prošnjo:Glede na maščevalno politiko Vinka Gorenaka vas prosim, če ima sploh še kdo kako službo kje, da mi jo rezervira. Gorenak me bo našel in odpustil zaradi krivdnih razlogov. Zaradi tega pisanja. On to zna – preverjeno. Hvala vam.Svoje mišljenje vam podajam zastonj. Moje plačilo bodo vaši všečki! Hvala.Za vlado, leve IN desne, pa le še to: GOTOFI STE!!! SPUSTILI BOMO ŠČITE Policist

 

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.delo.si/novice/slovenija/razmisljujoci-in-delujoci-drzavljani-najhujsa-mora-za-oblastnike.html

 

Veniger: Petkov protest najintenzivnejši napad skupin na policiste

 

(V živo): Protesti v Ljubljani

 

Pri zadnjem...slikce, video in ostale povezave povejo marsikaj...določeni poki sploh niso značilni za obične petarde...prizori so podobni izgredniškim situacijam kot so bili v preteklosti med violami in green dragonsi...če drugega ne, je vsaj fotka dveh človečkov z plin masko v kafiču zanimiva...

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...