Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Po dolgi kampanji zasmehovanja in poniževanja so Simoncinija obsodili na tri leta zapora zaradi "škode", ki jo je povzročil pacientom, ki jih je ozdravil raka.

 

Hm... a je to to?

 

"Tullio Simoncini lost his offcial license to practice medicine in 2003 in Italy. On May 2006 he was convicted to 3 y. for manslaughter of the first patient and 16 months for having charged 7.500 EUR each to the other 2 patients." Link

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Hm... a je to to?

 

"Tullio Simoncini lost his offcial license to practice medicine in 2003 in Italy. On May 2006 he was convicted to 3 y. for manslaughter of the first patient and 16 months for having charged 7.500 EUR each to the other 2 patients." Link

to kar je v tem člaku napisao je za ljudi ki nimajo pojma o raku in ja je šikaniraje....

A ti veš kok naši zdravniki,zahtevajo za ozdravljenje raka pa jim skoraj vsak pacient umre da ne govorim o ameriki.in to kar je napisano tam gor ,da plučnega raka povzroča kajenje cigaret,je res neumno, v zadnjih letih pozna,m kar nekaj primerov ki niso kadili in so umrli zaradi raka na pljučih.

preberi si prej predno daješ gor,nekaj kar škoduje drugim.....

gospod ima video dokumentacijo svojih pacientov....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mayita, ne razumem, kaj hočeš povedat http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorry.gif

 

A dejansko kdo pozna kakega rakavega bolnika (ni treba, da je v zadnjem stadiju), ki je ozdravel s konzumacijo sode bikarbone po navodilih dr. Tullia Simoncinija? Pa ne zdej sosed od taščinega bratranca v 3 kolenu http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sleepy.gif

Mene zanima, ali je kaj na zadevi dejansko, ne domnevno? Ker linki/pričevanja na netu, ma kaj pa vem, če bi to svetovala npr. tastu pred tremi leti, v zadnjem stadiju http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ermm.gif

Vsi smo lahko zelo pametni, kaj bi, kaj naj bi, kdo kaj mora, ko si pa dejansko v situaciji, pa sploh ne morš razmišljat normalno http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sleepy.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in to kar je napisano tam gor ,da plučnega raka povzroča kajenje cigaret,je res neumno

 

Prosim? Tam gor piše:

 

"Meanwhile back in the real world, there are about 200 different types of cancer. They can start in any type of body tissue. What affects one body tissue may not affect another. For example, tobacco smoke that you breathe in may help to cause lung cancer. Overexposing your skin to the sun could cause a melanoma on your leg. But the sun won’t give you lung cancer and smoking won’t give you melanoma."

 

Kar pomeni, da tobačni dim lahko pripomore k nastanku pljučnega raka in ne, da je eden in edini razlog za nastanek. Poleg tega ni potrebno, da sam kadiš, dovolj je, da vdihavaš dim drugih kadilcev.

Celoten citat pa govori o tem, da imajo različne vrste raka različne vzroke. In ne tako, kot trdi Simmoniti, da imajo vsi raki en sam samcat vzrok.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

poglej cookie,če ti niso dovolj pričanja je treba pač pol iti do ljudi in jih osebno vprašati. Res je da je veliko šarlantov in je treba biti previden.Veliko je bilo šarlantov razkritih in noben od ljudi se ni pol postavil za njih. tukaj so pa ljudje ki so bili ozdravljeni pač stopili skupaj in začeli akcijo. Ne vem če se da še kje dobiti posnetke, ampak včasih jih je imel na youtubu, cel potek zdravljenja tudi operacije je posnel. šlo se je takrat za raka na grlu kokr se spomnim.

 

silica sej zato toliko je neki brezveznih stvari v napisanih v tem članku. zakaj pol omenjati plučni rak in cigaretni dim, zakaj ne pol povedati vsega,temu se reče napeljevanje v nekaj.ker plučni rak lahko nastane zaradi sto drugih stvari tudi, še najman od cigaret, sam da bi se ljudje ne obremenjevali z drugimi zadevami se potlej jim da samo neko brezvezno informacijo.

drugo da rak napade samo en del telesa in da se ne seli pol drugam je tudi zelo lažna informacija, ni res.kaj pomeni rak v zadnjem stadiju? ko se rak razširi povsod. da poznamo 200 različnih rakov je isto kot če rečemo da poznamo 200 različnih gob in da jih ne moremo ubiti z enim praškom.

torej članek izgleda da ima ne vem koliko informacij in se zato bere uau. pa je samo prazno platenje slame nič konkretnega ne povejo,in ljudje pol vidijo samo tisti odstavek ki si ga tudi ti citirala v prvo in to je zame šikanirano. tudi oni ne predložijo niti enega dokaza in tudi če je res,kar piše o njem je to čisto nekaj normalnega. seveda tudi ta človek lahko naredi kar je v njegovi moči in če ti pol nič ne narediš,lahko vseeno umreš.človeku je umrl en pacien od nevem kolikih ki jih je pa pozdravil in ni umrl recimo zaradi malomarnosti zdravnika.in če pogledam koliko ljudi vsak mesec umre za rakom ki se zdravijo v bolnišnicah in koliko bolnišnice terjajo za zdravljenje enega rakavega pacienta iz davkoplačevalskega denarja,pri nas.Rak je lahko čisto ozdravljiv čisto vsak rak,če je človek še dovolj pri močeh da se bori malo nazaj.zato pa imajo kemoterapije ki uničuje imunski sistem in so samo en od eksperimentov na ljudeh.Rak je največji holokost v 21stoletju.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wacko.png

 

Saj ni res... pa je.

Sory lej, ne da se mi. Razlagat, kaj sploh res piše v članku in o čem se pravzaprav gre nekomu, ki vse obrne na glavo.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja sej zdej pa jaz .vse obrnem na glavo.....

problem pri površnem branju je, da prebereš vsako drugo, peto in deseto vrstico, potem prebrano zmečeš v centrifugo na 1500 obratov, ko pa ven pade zmešnjava, so pa drugi krivi?!?

 

Da mi pričevanja drugih niso zadosti?? Ti to resno?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa kaj vam prevedem članek ali kaj,sem ga čisto lepo prebrala in podala svoje mnenje nanj,kaj si jaz mislim o njemu.zadnjič si je sillica posmehovala mojemu članku in zahtevala dodatne informacije,vsak naj se za svoje interese pobriga,ne da druge pošiljate,dej dokaži,itd.....

 

nisem nič tako mislila cooke kot si ti vzela,sama si hotela vedeti če kdo pozna nekoga direktno jaz ga ne, zato če te zanima in če ti niso dovolj pričevanja ljudi ki jih najdeš na internetu, ti ne preostane drugega. Jaz jih ne bom namesto vas iskala....sem pač mislila da si si prebrala kaj več o človeku ko si spraševala to... zato sem ti to rekla.....

 

in če pač ne vidite očitnega in pol mene tukaj napate,čeprav vam dam razlago kaj jaz vidim in namesto da bi šla komunikacija naprej. se ostavi v zmerjanju,in užaljenosti,mislim saj nismo otroci....Noben od vas ne poda nobenega mnenja, samo posmehovanje in nobene razlage.....Glupohttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sleepy.gif

 

Pa to zdaj ne leti nate Cookie....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A vam prevedem članek,da vidite kako posmehljivo je vse napisano, nobenega imena kdo ga je napisal, niti nobenih dokazil, in še to da tukaj se gre za osebo ki jo hočejo linčat.Oziroma so jo itak že,,,,,

pol pa meni sillica dej podaj dodatne linke k svoji razlagi.

pametno govoričijo nič pa ne povejo, to sem itak že sgoraj napisala se mi ne da več....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na netu je na stotine različnih info o raku ,tud čist nasprotujočih, in nekateri znajo mlatenje prazne slame tud zelo prepričljivo podajat, še posebej, če to začinijo s tem, kako nas na vsakem koraku nekdo hoče prevarat ali zmanipulirat. To, da nekaj kroži po netu, ni še noben dokaz, da zadeva tud res deluje, tako da popanje enih linkov zame pač ni nič drugega kot zanimivost - zadeva lahko deluje al pa tud ne. Če nekdo pričakuje kakšen bolj konkreten dokaz o delovanju te ali one metode, je to zame kvečjemu odraz zdrave pameti, ne pa neumnosti, zavedenosti ali arogance.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Obstajajo metode starodavnih modrosti, ki odpirajo vpoglede v resničnost namer raznoraznih informacij....

Podlaga za dojemljivost in odprtost tretjega očesa in viveko, pa je resnicoljubnost, poštenost, dobronamernost ...pripravljenost na resnico....

Sicer nobena tehnika ne deluje, nobena duhovna knjiga in znanje ne pridejo blizu....

Ko sprejmemo čistot srca in namer....nobena manipulacija ne prevlada nad to resnico in harmonijo....in naših pogledov več ne slepijo nobeni blefi namer, zaviti v privlačni celofan z mašnico....

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

...Obstajajo metode starodavnih modrosti, ki odpirajo vpoglede v resničnost namer raznoraznih informacij....

Podlaga za dojemljivost in odprtost tretjega očesa in viveko, pa je resnicoljubnost, poštenost, dobronamernost ...pripravljenost na resnico....

Sicer nobena tehnika ne deluje, nobena duhovna knjiga in znanje ne pridejo blizu....

Ko sprejmemo čistot srca in namer....nobena manipulacija ne prevlada nad to resnico in harmonijo....in naših pogledov več ne slepijo nobeni blefi namer, zaviti v privlačni celofan z mašnico....

Ljudje, ki to imajo odprto in zares tako delujejo, se ne razburjajo, če jim kdo nasprotuje ali zagovarja kaj drugega. Ker vedo, da vsak hodi po svoji poti in potrebuje svoje izkušnje, ki ga po neki skrivnostni poti vodijo prav k temu, o čemer pišeš ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudje se vedno bolj obračamo po nečem zunaj.

Ali je to produkt ali misel...V bistvu pa vedno znova bežimo stran

od vzroka oz. pojava, ki ustvarja takšno ali drugačno stanje...

Ta družba postaja bolna ne zaradi slabega zraka ali slabe vode,

itd...Vzrok je sam sistem. Resno se vprašajte, ali so te težave,

ki jih imate, duševne ali ne, vredne, da ste priden člen, resident oz. konzument še naprej...?

Poglejte na ulici starejšo generacijo. Takšni boste tudi sami,

nihče se ne bo za vas brigal, ker boste strošek družbi, samo to boste...

 

Še nekaj....

Veste kdo vlada na svetu...Vlade? Čič firiči iz ozadja, banke???

Ne, vladajo praktično korporacije, velika podjetja,

katera zanima samo denar in dobiček,

saj to je njihov edini smisel obstanka...

Zelo lepo kako so nam nastavili navidezno vlado,

na katero se ljudje znašajo ali pa tudi ne...

Jedrni vzrok ostaja zakrit...

Mi pa vsak dan hodimo v trgovino in gledamo prijazne reklame,

filmčke, ki so tako lepi, pozitivni...Ohhh kako je svet lep....

No, v lepem se pa skriva zver,

ki nikoli ne bo zadovoljena,

nikoli!!!

Lep dan še naprej, vsem pozitivcem!!!

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...Obstajajo metode starodavnih modrosti, ki odpirajo vpoglede v resničnost namer raznoraznih informacij....

Podlaga za dojemljivost in odprtost tretjega očesa in viveko, pa je resnicoljubnost, poštenost, dobronamernost ...pripravljenost na resnico....

Sicer nobena tehnika ne deluje, nobena duhovna knjiga in znanje ne pridejo blizu....

Ko sprejmemo čistot srca in namer....nobena manipulacija ne prevlada nad to resnico in harmonijo....in naših pogledov več ne slepijo nobeni blefi namer, zaviti v privlačni celofan z mašnico....

 

Eeee...kdaj pa to je...in....kako se pa to nardi

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dokler jo mnenja drugih zamajejo, tudi njeni fundamenti niso prav izjemno globoki in njena pripravljenost na resnico ne tako zelo popolna .... ene tolk kot od večine drugih na tem forumu. Zato pa pametujemo tukaj skupaj http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

Eeee...kdaj pa to je...in....kako se pa to nardi

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

 

Takrat , ko imaš resnično željo po čisti resnici....imaš tudi čistost sprejemanja informacij...Vse ostalo se naučiš na pravem mestu , ob pravem izvoru....

Ostalo Iknee pa ti itak veš kaj mislim....http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj to, kar pišeš, teoretično štima, in to večina ljudi tukaj ve. V praksi pa ... pri tebi nič kaj bistveno drugače kot pri drugih tukaj. Zato se mi zdi Butlov namig kar na mestu.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Domoljubka,

kaj je to čista resnica? Predvsem čistoča me tu zanima?

Kot veš ima čistoča tudi superlative...)

Nekateri, ki mislijo z svojo glavo, so ustvarili nekaj kar sledi večja množica...

Se po tvojem na vrhu ali dnu te piramide skriva čista resnica?

Ali je pa čista resnica nekaj kar je izven metafizičnih dojemanj stvarnosti,

paralelni svet iz katerega....)

Ali pa je čista resnica samo čista resnica, svojenamenski kontrukt?

......) Nevem dajte me mal osvetljit...

dReAM

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... ok...meni zato nič ne manjka....http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...