Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

Prvi stik z Nezemljani bo 14. 10. 2008

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/prvi...14-10-2008.html

Na tale članek pa imam mal čudne asociacije ..so vesoljčki vsi prijazni... :OoO:

 

x:px x:px x:px

 

:eek: :o|o: x:Dx

Jaz sem enega že videl... :wOOt:

Zjutraj v špeglu... :vio: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mo vidl :8): Jest nč ne verjamem x:Dx

 

:eek: x?x

Jaz pa vse verjamem... x^x x:px

A ti res še nis nobenga videl? :o|o:

Se nič ne gledaš v špegu zjutraj? :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: :o|o: x:Dx

Jaz sem enega že videl... :wOOt:

Zjutraj v špeglu... :vio: x:Dx

:eek:

 

A je bil lep?

A sta kaj spregovorila?

Na pijačo ga povabi, boš vidu kako je šele potem čuden.

 

 

Ta je tudi maločudna, ja.

Ta človek, Marjan mislim da, bo še dolgo živel. x8Dx xDDx

 

Njegova žena je pa izgubila nekaj let, ko jo je tako šokiralo. :sori: :O:

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Njegova žena je pa izgubila nekaj let, ko jo je tako šokiralo. :sori: :O:

 

Mi pa ni jasno, zakaj je bila njegova žena šokirana. Saj pa ni bil na nekem potovanju, da ga nekaj časa ne bi videla. Marjan je bil lepo doma. x:Dx

 

Hehe, so mu zmerili pritisk x:Dx xpartyx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pijana veleposlanica?

 

Zgledno zastopanje Slovenije, ni kaj... :xx!:

 

ni blo nezemljanov... bemu :o|o:

 

:eek:

Kako da ne? :o|o: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgledno zastopanje Slovenije, ni kaj... :xx!:

 

Tudi najboljšim se zgodi.

Očitno je to kar zvezda stalnica, samo jo je enkrat neslo.

 

Hajder jo je slabše odnesel.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Konj je imel dovolj diktature in se je znašel po svoji volji.

Malo ga je zaneslo.

 

Medvedje, hja.

Ne bom rekla da pušo v roke in gremo postrelit kosmatince.

Saj jih bo narava pregnala sama (bolezni, lakota...)

Nisem pa ravno interesent, da grem živet tja.

To pa mislim da ni zdravo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem pa ravno interesent, da grem živet tja.

:vragec:

 

jst tut neb shu ke zhvet.... xrolleyesx

pa medoti gor al pa dol

jih je unih zhe tko dost tuki.... :xx!:

pa ne medotou.... x;)x

 

zlomk.....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako to misliš malo ga je zaneslo ..še na kraj pameti mu ni bilo da bo pijan , ko se bo napokal jabkov. Imel srečo da so ga rešili , drugače bi poginil.

 

 

Sem se narobe izrazila.

Če bi bolje in lepše ravnali z njim (glede na to da so poročali da je bil v izredno dobri kondiciji), konj nebi všel iz "farme" ali "objekta", ker je živav ki se drži ustaljenega terena. Ponavadi.

Lahko se pa motim.

"napil" se ga je pa upam da prvič in zadnjič.

 

Važno da je preživel.

 

 

Samo za intermeco.

Nekaj marelic ali dva sladka jabolka, 2dcl sadnega soka,

počakaš eno uro in napihaš (po starem) več kot 0.5 promila.

Telo reagira kot nepijan, izdihan zrak pa drugače.

 

Da ne bom pametna, sigurno ste za kaj podobnega že slišali,

če sem spet brcnila v temo, sem tudi jaz samo slišala za kaj takega, videla ali poizkusila ne.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hajder jo je slabše odnesel.

np.

haider jo je boljse odnesel.

(sesut sebe je nekaj druzga kot imeti na vesti nekoga in ostati ziv)

 

vesolje diši po zrezkih

Strokovnjak za kemijo Steven Pearce trdi, da je vonj vesolja še najbolj podoben mešanici vonjev pečenih zrezkov, vročega jekla in motornih koles.

x:)x a ves da sm hotla glih tole pridt skljocnit.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe x:Dx :palec:

 

vesolje diši po zrezkih

Strokovnjak za kemijo Steven Pearce trdi, da je vonj vesolja še najbolj podoben mešanici vonjev pečenih zrezkov, vročega jekla in motornih koles.

 

nekaj za prave moške torej x:Dx

 

manjkata samo se pivo in ena pomanjkljivo oblecena, ki bi to na pladnju prinesla x:Dx x:px

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mimogrede,

za valutno trgovanje je potrebno določeno znanje [njegovo nadgrajevanje], začeten kapital, ...

http://www.lu-celje.si/index.php?page=program&smid=122

Forex debate na slo-tech.com [med tehnično izobraženim kadrom]

http://www.google.si/search?hl=sl&clie...kanje&meta=

V kolker strani kake ne odpre ["Secure Connection Failed"]:

se https ... spremeni v http v naslovni vrstici v browserju.

"... Ali sploh trgujejo na Forexu?

Ob teh pravljičnih donosih FFX se lahko pojavijo pomisleki, ali družba sploh trguje na forexu ali prodaja le mačka v žaklju. In ali je beseda forex v FFX le trženjska zvijača, na kar sicer v svojih številnih opozorilih opozarja tudi ameriška agencija za nadzor trgovanja na terminskem trgu (Commodity Futures Trading Commission).

Zanimivo je, da celo sam promotor Aleš pravi, da ne more z gotovostjo zatrditi, ali se denar vlagateljev resnično plemeniti na valutnem trgu ali ne: "To je tako ali tako vseeno, dokler se ustvarjajo takšni donosi." Kako torej sploh preveriti, ali gre dejansko za forex? "Vsak posrednik bi moral strankam omogočiti izpis vseh opravljenih poslov, ki morajo vsebovati ime in priimek stranke, številko računa stranke, oznako finančnega instrumenta, količino, ceno, vrsto posla, vse stroške in podobno. Takšen izpis bi lahko služil kot dokazilo za opravljene posle," pojasnjuje Marko Jukič iz Poteze ..."

Source: Finanzas Forex - celotna zgodba o donosih in nategih

http://www.finance.si/224445/Finanzas_Fore...osih_in_nategih

Finanzas Forex, 2.del

http://www.finance.si/226897/Finanzas_Forex_2_del

 

Trgovanje z valutami [ilirika.si]

http://www.ilirika.si/izvedeni-financni-in...z-valutami.aspx

Instrumenti na valute - FOREX

http://www.ilirika.si/izvedeni-financni-in...z-valutami.aspx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe x:Dx :palec:

 

vesolje diši po zrezkih

Strokovnjak za kemijo Steven Pearce trdi, da je vonj vesolja še najbolj podoben mešanici vonjev pečenih zrezkov, vročega jekla in motornih koles.

 

nekaj za prave moške torej x:Dx

 

x:px x:px :vio:

 

Off topic(ali pa tudi ne... x?x ) - mi gredo na k*** reklame ki reklamirajo karkoli kar je "za prave moške"... :xx!: :vragec:

Čist anti, kar se tega tiče... :inocent: xnckrivx

 

Zanima me pa kako je ta Steven Pearce vohal vesolje, oz. vakuum... :vio: :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ruplovo odprto pismo Tűrku

 

In zadnji odstavek tega pisma.

 

Moje delo in moja zaposlitev v Ministrstvu za zunanje zadeve trajata več kot desetletje. Ob diplomatskem delu sem pogosto in v mnogih državah predaval in pisal o mednarodnih odnosih. Predaval sem na univerzah in inštitutih doma in v Avstriji, Belgiji, Franciji, Italiji, Nemčiji, Nizozemski, Rusiji, Švedski,Veliki Britaniji, ZDA... Čeprav so me v zadnjih dneh v Sloveniji, ki ji predsedujete, pogosto osebno žalili in blatili, se to pismo ne nanaša na mojo osebo. O sebi sam ne želim razpravljati, o meni govorijo zgodovinski in drugi viri, ocene sodobnikov in kolegov, moje knjige. Sicer se ne branim argumentirane kritike. Nihče - pa naj bo minister ali predsednik - ne more uiti utemeljenim in argumentiranim sodbam. Zoper neresnico in diskvalifikacije, ki so dosegle celo zanikanje in prepoved poklica (Berufsverbot), bom bodisi doma bodisi v tujini uporabil vsa dosegljiva zakonita sredstva. Nimam posebnih ambicij ali zahtev in ne potegujem se za noben položaj, sem pa pripravljen - kot doslej in kot sem že večkrat prisegel pred Državnim zborom - delovati v korist države, ki sem jo pomagal ustanoviti.

 

Tip je očitno obseden s pisanjem odprtih pisem... :vio: :xx!:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bruno Blatnik prikazuje, kako s svojo malo sončno elektrarno na mesec zasluži 240 evrov

http://www.finance.si/mojevro/227166

Je entuzijast. Denar, katerega je investiral, se da vsekakor obračat hitreje z višjimi donosi. V drugih bolj donosnih poslih. Vsekakor je lahko zgled drugim potencialnim investitorjem & entuziastom.

Kateri imajo namen iti v tovrstne investicije. Država bi to morala vsekakor bolj podpirat & promovirat.

omig pravi v komentarjih bralcev takole:

"Spet zavajanje! Pri 14 letni dobi vračila ni upoštevana vrednost denarja v času. Če upoštevamo 5 % diskontno stopnjo, se naložba povrne šele v 21 letih, če upoštevamo 10 % diskontno stopnjo, se naložba sploh ne povrne. Notranja stopnja naložbe je 7 %. S tem da ne upoštevam, da izkoristki z leti padajo in da je panele vendarle potrebno tudi vzdrževati. Vštet in ovrednoten ni tudi ves čas, ki ga je potrebno nameniti za postavitev naložbe. Z upoštevanjem tega ekonomska upravičenost drastično pade.

Pa še to! Odkupna cena je garantirana le za določeno število let, mislim da 10. Kdo lahko garantira, da v 10 letih politika ali znanost ne bo ugotovila, da sončne celice le niso takšna terna in bodo ukinili subvencije??? Tudi če ne pride do česa tako drastičnega, bodo odkupne cene z leti padale zaradi razvoja tehnologije. V nobenem primeru ne bi smele rasti!

Članek je navadna pravljica z namenom zavajanja nepoučenih! Odgovoren in resen časnik, kot so Finance, bi se lahko potrudile in v pravi luči predstavile vsa dejstva."

 

Zaradi podražitev energentov rastejo cene ogrevanja

http://www.finance.si/mojevro/227167

indemida pravi v komentarjih bralcev takole:

"V stanovanja po Ljubljani in drugje si omislite ogrevanje na pelete na in boste prihranili več kot pa vam dražijo ogrevanje.

Ogrevanje na PELETE je ekološko in najcenejše. Posebnost teh peči je, da pri vgradnji ne potrebujejo dimnika in imajo vso avtomatiko od samodejnega vžiga do temperaturne regulacije. Cena peči se giblje že od 1.500 EUR za 7KW peč. Obstaja pa ogromno vrst peči na pelete, od kamninskih vložkov do etažnih peči in kombiniranih peči peleti/drva. Za 100m2 veliko stanovanje boste porabili 2-4 EUR na dan za ogrevanje v hudi zimi. Pokličete me lahko na tel. 031 298 377 za brezplačne informacije."

Ljudje se v manjših stanovanjih [cca 45 kvadratnih metrov] nekateri grejejo kar s klimo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...