Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

"Astrologinja Marsa pa je posebej za Reporter napisala lunin horoskop za leto 2009." xDDx)

Upam da ni že razprodan da ga grem kupit. x:px

Super Marsa!!! :palec: x:)x xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons sm prvic v lajfu (in z zadnjim cashem x:o)x xDDx) kupla revijo Reporter. x:)x

k se da not prebrat mojo letno astro napoved za 09 po mescih. x8Dx

(pa da mam za arhiv :vio:)

 

O hej!! tud na netu nasla obvestilce: Reporter st. 33

(kjer med drugim pise: "Astrologinja Marsa pa je posebej za Reporter napisala lunin horoskop za leto 2009." xDDx)

 

Ko že omenjaš Reporter... :o|o: x:Dx

 

Intervju z Dimitrijem Ruplom

 

Zanimivo branje... x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O! xDDx x8Dx

 

ja, alef, vse *take teme* so not. RAVNO ZATO pa se mi zdi dbest! xokx xyesx

in so *plus tocke* zanje in zame. x:)x

total me je recimo presenetl, ko sm dobila ponudbo. pol razmisljam.. hm, *sam* sej gre za 'desn cajteng', kot vem. xDDx

kao, odstekano! :eek: ampak interesantno in na nek nacin super ... ker to je bil tud moj plan v glavi, nekaksna *vizija*, *afirmacija*... tko sm se skratka nastelala, pravzaprav zlo mal pred tem. da mam dost tega srckastega in taksnega in vprasanj tipa 'a bo un poklical' in 'ali je ta in ta idealen partner' ipd. x:o)x :vragec: x;)x

No potem pa 'z lepga' tole in morm rect da se mi res fajn zdi... se je ful hudo poklopl.

 

bom pa po dogovoru (ale') (sicer sem dejansko napisala napoved exkluzivno zanje) jo cez kak teden ali 10 dni objavla tudi tu, na LN.

tko da bomo vsi zadovoljni. xokx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bom pa po dogovoru (ale') (sicer sem dejansko napisala napoved exkluzivno zanje) jo cez kak teden ali 10 dni objavla tudi tu, na LN.

tko da bomo vsi zadovoljni. xokx x;)x

:wOOt: :palec:

Thanks!!! x:Xx xsrcx (samo vseeno bom šla prečekirat v Reporterja x:px ).

 

aja, pa tu objavi tko kot si ti napisala (če se ti da), ful lepše napisano x:)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx x;)x

jp, itak, pr nas ni omejitev placa (shiju :switz:) x;)x, tko da pac....

ampak itak ni kej dost vec, kot pravim, ker sem prav v takem stosu, z naravnanostjo, jo pisala.

ampak par *tehnicnosti* in *nastevanj* (x:o)x x;)x - pac k sm bl slikovit in dramaticen pa nakladaski tip :8):)

tko da, tezko je vse povedat, dost na *pro* nacin, hkrati pa da se se priblizno tekoce in predvsem poljudno bere, a mas za mesec cca 10 vrstic, povprecno.

No pac, svojevrsten izziv. xDDx

da napises manj in probas da je cim vec. xDDx

a da se ne gres astroloskih napovedi tipa: Jupitrovo je srecno leto! in civciv. x:o)x

(btw, ko je blo nazadnje, se je zgodil *dvojcek*, najvecji teroristicni napad na zda, ki je vplival na ves svet - a! je blo pa srecno leto! x:o)x x;)x :vragec:)

tko da, tega jaz NE pisem. taksnega. x^x xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zato pa jst ne berem napovedi od drugih astrologov, tvoje mi je pa zanimivo prebrat. x:)x

 

Nisem dolgo spremljala, ker mi je bilo vedno bedno brat neke splošne astrološke napovedi, potem sem pa letos vidla da si vedno! imela prav kar si napovedala, pa čeprav sem kdaj dvomila in nisem jemala resno, in te zato kdaj malo provocirala in ti nasprotovala (Luna v Ovnu - z glavo skozi zid x;)x ). Ampak čez par dni sm pa vidla da si imela spet prav. x:)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eden od komentarjev

"Rusi hočjo poslat plin v EU, ker jim plačujemo, samo če Ukrajini zmanjšajo pretok začnejo iz naših plinovodov krast. Rusi ne nastopjo preostro proti Ukrajini, ker bi se potem lahko zgodil, da bi Ukrajina iz protesta čist zaprla plin za EU, kar bi škodoval tako nam kot njim. Dokler ne bo zgrajen še kak plinovod preko Poljske ali severnega morja, bo tako."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gazprom: Ukrajina krade

Predsednik uprave Gazproma Aleksej Miller meni, da ga Ukrajina, ki nadzira plinovod, krade in da bi morali zato še znižati dobavo za količino, ki ga Ukrajina »ukrade«, to je 65,3 milijona kubičnih metrov. Miller ima podporo za znižanje dobave tudi pri ruskem premieru Vladimirju Putinu.

Ukrajina in Gazprom se ne moreta dogovoriti glede cene, ki bi jo Ukrajina morala plačevati v letu 2009. Podoben nesporazum sta imeli že v začetku leta 2006, ko so pomanjkanje plina občutile tudi nekatere članice EU.

http://www.finance.si/234094/Ukrajina_%BEe_grozi_Evropi

 

Elektrika se bo podražila

http://www.finance.si/234114/Elektrika_se_bo_podra%BEila

Blog bralca financ

http://www.finance.si/blog.php?post=128

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Selektorja Matjaža Keka Viole niso ustrahovale

http://www.stajerc.com/index.php?option=co...44&Itemid=1

 

Kdo bo Istrabenzov junak in kdo bedak

"Ljubljanska Borza je peskovnik, ki ga kontrolira nekaj večjih igralcev (ki se seveda ne igra s svojim denarjem), ki pa jim na vsake toliko časa stvari uidejo iz rok. Kot je bilo do lani popularno skakanje v peskovnik, je v zadnjih mesecih popularno izstopanje skozi ozek izhod, skozi katerega se ti največji igralci niti slučajno ne morejo spraviti (pravi čas za kaj takega je bil pred dobrim letom in pol, v času največje evforije). Cene delnic s poslovanjem podjetij niso imele in še naprej nimajo kaj veliko skupnega. Težko bi namreč racionalno razložili spodnji graf, ki kaže primerjavo lanskoletnega gibanja tečajev delnic Istrabenza, Krke in indeksa SBI 20..."

http://www.finance.si/blog.php?id=3&post=169

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odkod avtor pozna ves ta podmladek punkovski? xDDx

 

NOBEN (x!x) od tamalih nekdanjih 'punkovcev', ki ga/jih jaz poznam, NE poslusa turbofolka.

pac pa majo stevilni metal in PUNK bende (mdr. moj tamal).

tko da ne vem, po vzrocu kolkih je Vojnovic sklenil tole.

 

morda je zanimivo prebrat, gotovo pa ni res, no morda seveda tudi je dejanko kaksen primer in je torej to samo delno res oz. gre za prehudo posplosevanje.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kja mislite o tem kar je povedal Dalai Lama?

http://www.mladina.si/vibrator/02-12-2008-...rzni__svobodni/

Tao prakse/pristopi rules. -)

Dalai Lama naj ma "priporočeno" zase. -)

Poliandrija

http://tinyurl.com/9fku7v

je na Tibetu bila ... -)

Gleda skoz svoj pogled. Pač ni "tantrični fukač". Jebi ga. Pač ne rab kausat. -)

Vsekakor Dalai Lama rules. Naj živi še na mnoga leta. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako kaj mislimo? x:o)x

pac.

kaj?

v cem je fora? si mislil, da dalajlama morda obiskuje javne hise in si kupuje eroticne pripomocke? xDDx

ne stekam, v cem je sploh point oz. da bi moral bit kaksen point speshl o tem.

pac, jasn, tko fura. In? xnckrivx

skratka, nekaj kar se od njega pricakuje, v bistvu.

 

*sex* je pa vse zivo, saj so ze stara rekla, da se politka okol pi* in k* vrti. pa se res je. pa lohk vzame se dobesedno ali simbolicno - pac posedovati, imeti, se shiriti. moc. sex. (pac, *nizje cakre*)....

je pa lohk sex kot pojem, poriv... tud ustvarjalnost itd., prehod v visje sfere......

pac, odvisno kako uporabis sebe, svoj majnd in svoje telo, svoje usmeritve in danosti..

eni so cisti tko, eni pa drugac.

sej ne mores rect da nima prav: navezovanje, psoedovanje, imetje ---> shtale.

v bistvu govori o vezanosti, logisch pa je, da se s telesnim stikom pac se bolj cvrsto povezes (lohk) oz. se bolj vneto oklepas materialnega, fizicnega.

 

mam pa kaksno dodatno mnenje o cem, sam to pa ni predmet obravnave tle. itak mamo pa mensezdi vsaj eno temo o njem.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Genialni, lucidni članek, mladega Vojnovića če se ne motim avtorja knjige Čefurji raus.

 

http://www.dnevnik.si/debate/kolumne/1042235165

 

 

Meni se zdi to prej neko mijavkanje kot si ga gre mladina pri 15-ih, 16-ih letih ala punk versus rave (oziroma si ga je šla v devetdesetih) samo da je zavil pač v neko intelektualno razglablanje.

 

Nikoli me ni brigalo, kaj poslušajo moji frendi, pa bom svojega otroka silila, da bo poslušal to, kar se bo MENI zdelo. xrolleyesx

 

Tak članek bi prej sodil na kak najstniški forum ala Smrklja.com kot pa na stran od Dnevnika.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja men se je tud cudn zdel, k sem sele pol opazla da je na dnevniku oz. prav clank oz. kolumna (in ne kak blog al pa kej).

 

je pa pogosto res, da tamali tamali - cist frocki se (tud od hudih glasbenikov), pogosto poslusajo kake hecne muzke, tud narodnozabavne in taksne, rpeprosto zato, k majo tko majhni otroc radi simple ritme in melodije, zato so mel otroc vedno tud radi Cuke pa taksne (kar pa seveeda ne pomen, da se jim lohk in sme cist vse podturit :sick: :angry:)

 

ampak seveda cist nekaj druzga je pr mladostnikih.

in kot sem rekla, ne stekam in ni mi jasno, iz cesa je lohk avtor to sklenil, saj niti ne sodi v te starostne skupine in sodim da tud njegovi otroc najbrz niso tok stari, pa tud, o katerih *pankerjih* starih sploh govori.

sej tolk nas pa spet ni blo, da se ne b' skor vsi med sabo poznal. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tao prakse/pristopi rules. -)

Dalai Lama naj ma "priporočeno" zase. -)

Poliandrija

http://tinyurl.com/9fku7v

je na Tibetu bila ... -)

Gleda skoz svoj pogled. Pač ni "tantrični fukač". Jebi ga. Pač ne rab kausat. -)

Vsekakor Dalai Lama rules. Naj živi še na mnoga leta. -)

 

Pa saj ne moreš resno jemat enga Maxa Modica.

 

Sicer so pa izjave Dalajlame malo presenetljive. OK, razumem spolno vzdržnost, manjšanje ciklov vzpona in padca, iskanje miru. Ampak tiste navedbe, da spolnost prinaša le težave? Prvič sem slišal od njega kaj takega. Dvomim, da je želel povedat tako, kot je napisano v tem članku, ker že takoj zatem navaja:

Premočna privrženost vašim otrokom in vašemu partnerju predstavlja eno od ovir oziroma preprek na poti do duhovnega miru

 

Zanima me, kaj je res želel povedat in kaj je bilo vzeto iz konteksta. No, ni neka debata,..imam tudi svoje mnenje x:Dx, sicer pa Dalajlamo cenim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...