Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

 

js mislim, da si take stvari časnikarji zmišljujejo... :o|o:

.

.

.

to ne more biti res. x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah mogoče je samo izjema, ki potrjuje pravilo. Al pa izmišljotina, da se kakšna ženska ''zamisli nad sabo''. x:px

 

mate pa babe res bučo samo za k frizerju :vragec:

a izjema potrjuje al spodbija prawilo?

seweda potrjuje, ker ste tko slišale že stokrat in podobne neumnosti širite naprej.

prawilo je prawilo. pika.

če se zgodi izjema, ga spodbija in ne potrjuje. pika pika pika...

btw. ni pa čudn, da ga je nogirala x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je to cist "razumljivo" mozno. :vio: Takih ljudi manjka.

Se posebej ce cistijo zavestno! Morda tisti model glih ni, ampak smeti je dovolj, prevec v svetu in bi jih bilo dobro pocistit v kose! Tko da, ja, takih ljudi manjka!

Obenem pa, nekdo cisti zunaj sebe, hkrati pa s temudi svojo notranjost! Nacin kako ociscevati sebe pac.

Skozi delo. Fajn, da je koristno, a ne fanaticno.

 

ja saj x:Dx x;)x

 

(men tud cist tuje tole :8): )

 

Ja, verjetn. stvar prioritet.

ni čudno ne. zihr je blo pa še kaj drugega, ne sam pucanje x;)x

 

 

Vlada Nove Zelandije namereva doseci 90% uporabo obnovljivih virov energije do leta 2025

S tem, da imajo ze sedaj 70% energije iz obnovljivih virov energije

http://www.unep.org/wed/2008/images/WED2008-VNR-en.wmv

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prebrala sem, da so Franja Bobinca s KIJEM pretepli eni!

Ponoci oz. zvecer ko se je vracal od nekod. Motiv se ni znan, so mu pa sam odtujili mobi.

Dobil je menda 12 sivov!

Grozno, ocitno se je ze zacelo. Cudi me sam, da zakaj ravno njega, saj ni najbolj izpostavljen niti najbolj pozresen.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti
Prebrala sem, da so Franja Bobinca s KIJEM pretepli eni!

Ponoci oz. zvecer ko se je vracal od nekod. Motiv se ni znan, so mu pa sam odtujili mobi.

Dobil je menda 12 sivov!

Grozno, ocitno se je ze zacelo. Cudi me sam, da zakaj ravno njega, saj ni najbolj izpostavljen niti najbolj pozresen.

jp ... včeraj zvečer ob 22h ... dosti ugibanj, namigovanj ... zna biti grdo, če se bodo posluževali takšnih metod še kje in kdo zaradi gospodarske krize in recesije :sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ocitno (varnostnike)....

 

baje so pa med zasedanjem NATA v Strassbourgu demonstranti zazgali hotel!

 

skratka, ze cela evropa strajka, folku poka film.

no pa ne sam evropa, vsak dan zvemo za kako novico iz zda, ko kdo pobije ful ljudi.

pr njih se je zacel, zdej je pa ze v evropo to prislo.

grozljivo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

smo se zadnjič v družbi pogovarjali, če je možno, da mirno in brez večjih izgredov, nasilja, preživimo krizo ... Slovenci smo dokaj potrpežljivi ... proti nasilju ... ljudje si med seboj v okviru družine, sorodstva že pomagajo ... samo takšnega stanja ne bo možno vzdrževati v nedogled ... tudi dna pri nas še nismo dosegli ... me je po svoje kar strah, ker marsikdo je še bolj črnogled od mene, pa že tako sem pri podobnih stvareh prej pesimist kot optimist ... ker ljudje, ki se ne bodo imeli več kam obrnti po pomoč, lahko kot posamezniki ali neorganizirana skupina store dosti nepremišljenih dejanj

 

bolje, da neham razglabljati :sori:

 

:detelca:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnjic se je en moj sosed tako starhotno razburil v liftu, da sem mislila da me bo kar na gobec. x:o)x

cist je popizdil, ko je nesel nek Zurnal gor al kaj in ko je videl da je RK zmanjkal hrane.

In je tolk klel in clo butal s pestjo, tolk se je rabzuril, kar rdec je ratal in kot da se bo glihkar zjokal, ces mamu jim j*, da on pa gara za 300€ al kolk.

No sej to jih dost pizdi, sam tkole razburt se pa se nikogar nism vidla.

 

'Bojim' se pa ne sam teh morebitnih strajkov pa shtal pa tega, pac pa tud recimo za tamalga oz. splosno, ker folk nima perspektive, kao nic za zgubit in se bojo zacel anarhisticno obnasat, ce se ne more nicesar in nikogar spostovat.

 

Samostojna sLOVEnija, suverena demokraticna dezela prijaznih in delovnih ljudi na soncni strani alp. x:o)x

Vsi Osamosvojitelji so tezki borci za clovekove pravice in vse nardijo za narod, kot tud za ugled sLOVEnije po svetu in sploh vse, da bi nas med sabo zdruzeval in da bi se vsi mel fajn. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vsi Osamosvojitelji so tezki borci za clovekove pravice in vse nardijo za narod, kot tud za ugled sLOVEnije po svetu in sploh vse, da bi nas med sabo zdruzeval in da bi se vsi mel fajn. x;)x

 

pa zdej, k so viagre, tut nkol več nau drgač x:o)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp ... včeraj zvečer ob 22h ... dosti ugibanj, namigovanj ... zna biti grdo, če se bodo posluževali takšnih metod še kje in kdo zaradi gospodarske krize in recesije :sori:

Ko ni več za v lonec se začnejo dogajati hude stvari.

 

V Franciji je že nekaj primerov, da so delavci zaprli vodilni kader v pisarne. Policija ni posegla vmes. To

je sicer še ok. Hudo je če se prične nasilje.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikol delavci niso dosegli ničesar, razen tega, da so spet na oblast postavili druge izkoriščevalce

"revolucija je kurba, diktatura proletariata' (ubr)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

evo, pa ga ma x:Dx

 

mal izračuna. banko je vodu štiri leta. ob predpostavki, da je 22 delovnih dni na mesec je samo od te nagrade dobil vsak delovni dan 946,97 evrov. x:Dx poleg ogromne plače, vseh privilegijev in oh in sploh, je za vsak prihod v banko pokasiru jurja. ja men se reži. x:Dx kramar je največji kralj do tokia. mi smo pa eni navadni lulčki. francozi bi mu že zdavnaj bajto razbil pa ga na paleto prbil. tko bom reku. js slovenc x?x NIKADA... dragi moji. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To je problem tki. tranzicijske levice, ki ji pa še vedno vsi po vrsti, od Marse pa do tebe na veliko nasedate.

Dovolj je , da ko se začne kaka taka gospodarska malverzacija, da vam v črne smokinge preoblečeni Rdeči Khmeri, omenijo kako bela garda vzdiguje glas, ker želi na sodišče postaviti Titej juhej-a in vsi složno spet rdečkarite, medtem ko vas oblast,mirno vleče za tiča in ščegetala, ker imate nosove že kot klonirani Pinokjoti.

:vragec:

 

Delavce,socialno usmerjena levica meče na cesto, z izgovorom na recesijo,vi intelektualci pa se iz varnega naslonjača pač kao zgražate, a v resnici si mislite, kdo jim je pa kriv, bi mar šli študirat.

 

V Franciji bi pa Kramarju razbili glavo, tako proletariat, kot ekstremna desnica.

 

 

clo ta najbolj zadrtemu inkwizitorju je dobr jasn, da že od nekdaj ves potek zgodowine zlo uspešno vodi prostozidarska loža, ki sproti po potrebi uporablja pač različna imena, orodja in prijeme. z drugimi besedami... končni rezultat je u naprej znan. kolk vojne, kolk krize, kolk heroina in AIDSa... to je pač samo odwisn od tega, kolk se brezbožna raja upira...

zato me zdej skrbi, da ni twoja vera mal na preizkušnji, k se u takele brezplodne debate tko čustweno spuščaš x:px x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne govorim o rdečih, črnih in podobnih oslarijah. ne zanimajo me povojni poboji, ker je zame sama definicija vojne en velik poboj in ne poznam izraza humano ubijanje (za živali) in humane vojne (za ljudi). ko je vojna, teče kri. mene zanima ZDAj. zdaj je pokasiru miljon in zdaj bi mogu pokasirat tut molotov bitch.. politika je pa jajcarija in me u opče ne zanima. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam neumno mi je, ko se zagovorniki levice zgražajo nad produkti te iste levice, hkrati pa slednjo ščitijo kot zjenicu oka svog.

 

pa sej kle je keč... uni fuknejo kost, da se narod tkole prička, oni pa uzadej po swoje...

iatq pa so teli naši sam tko... mal podaljšan organ židou iz wesolja, k ne morejo druzga kt ubogat. a se kej spomniš, kwa je blo (jes nism spremlou) takrat, ko je en novinar najdu ene napotke iz amerike, kuko nej bi mi takrat kot predsedujoči EU sploh vodili? se je kr potišal use skup al kwa? pa wrjetn ni bil to edini nasvet -napotek-komanda... od židou iz wesolja x:Dx

 

ne govorim o rdečih, črnih in podobnih oslarijah. ne zanimajo me povojni poboji, ker je zame sama definicija vojne en velik poboj in ne poznam izraza humano ubijanje (za živali) in humane vojne (za ljudi). ko je vojna, teče kri. mene zanima ZDAj. zdaj je pokasiru miljon in zdaj bi mogu pokasirat tut molotov bitch.. politika je pa jajcarija in me u opče ne zanima. x;)x

 

xrainbowx

 

sej ni čudn, da smi tko dopadeš učas x:Ix

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na sodbo čakala 15 let

"Veliki senat Evropskega sodišča za človekove pravice je danes v Strasbourgu v primeru Šilih proti Sloveniji potrdil razsodbo sodišča na nižji stopnji iz leta 2007, s katero je bila Slovenija obsojena zaradi pomanjkanja učinkovitih pravnih postopkov za določitev vzroka smrti in odgovornosti za smrt tožnikovega sina v bolnišnici."

http://www.rtvslo.si/modload.php?&c_mo...amp;c_id=197037

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obritoglavci na Filozofski Fakulteti

 

Komentar policije oz. njihovega tiskovnega predstavnika

 

"To bo treba preiskati. To je bilo odprtega tipa. Kje je meja med razpravo in tem, da je nekdo ogrožen ali da je nekaj moteče? Zato je treba dogodek raziskati in reči: do te meje so šli, prekoračili so jo. Potem bomo videli, ali je šlo še za kakšno kaznivo dejanje. Na pamet ne moremo govoriti.“

 

Ja, kje je meja?

In kaj bo ko pade zadnja? :vragec: :sori:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...