Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

MENE CERKEV NE VIDI VEČ. :xx!: TO PA JE VIŠEK VSEGA HUDEGA, KAR SO DOSLEJ TI UČITELJI "DOBROTE" IZBRUHALI :xx!:

 

MISLIM TUDI, DA JE SKRAJNI ČAS, DA SE VATIKAN IN LEGLO NJEGOVE SLADKO-GOVOREČE SODRGE ZA VEDNO ZRAVNA Z ZEMLJO :o|o:

 

NAJ SE KJE DRUGJE UČI KRISTUSOV NAUK, RAJE NA GMAJNI, WC-JU, NA MARSU ALI NA LUNI, SAMO NE VEČ S KATOLIŠKIH PRIŽNIC

K sreči je na razpolago dovolj informacij, da se vse "hudo" zve. Včasih so ti dobrotniki lahko vodili ljudi kot čredo ovac.

Moti me to, da so se začeli lotevati otrok (govorim v Sloveniji, ne vem kako je čez mejo), kao razne animacije, tabori..... Meni se to zdi kar nevarna zadeva. Verjamem da ima cerkev in njihovi, namen otrokom vcepljati fanatične zadeve....tako da....vse skupaj mi ni všeč.

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

MENE CERKEV NE VIDI VEČ. :xx!: TO PA JE VIŠEK VSEGA HUDEGA, KAR SO DOSLEJ TI UČITELJI "DOBROTE" IZBRUHALI :xx!:

 

MISLIM TUDI, DA JE SKRAJNI ČAS, DA SE VATIKAN IN LEGLO NJEGOVE SLADKO-GOVOREČE SODRGE ZA VEDNO ZRAVNA Z ZEMLJO :o|o:

Ti je le prišlo. x;)x

 

Šestnajstletnik rešil 300 let star matematični problem

http://www.dnevnik.si/novice/neverjetno/1042270837

:palec:

 

K sreči je na razpolago dovolj informacij, da se vse "hudo" zve. Včasih so ti dobrotniki lahko vodili ljudi kot čredo ovac.

Moti me to, da so se začeli lotevati otrok (govorim v Sloveniji, ne vem kako je čez mejo), kao razne animacije, tabori..... Meni se to zdi kar nevarna zadeva. Verjamem da ima cerkev in njihovi, namen otrokom vcepljati fanatične zadeve....tako da....vse skupaj mi ni všeč.

Še vedno nas vodijo, le da bolj subtilno. Sami podpiramo razne zločinske organizacije na 1001 način, ne samo RKC.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naj se zrihta, postavi na noge, čimveč pokasira.

Da si bo lahko kaj všečnega privoščila.

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/susan...bolnisnici.html

 

Pa zakaj neki je to blo treba, iti v norišnico, samo pomirjevalo bi ji raje dali ali pa bi se ga lahko pošteno usula in bi ji odleglo. Očitno je res njeno življenje težko, da morajo drugi zanjo poskrbet.

 

 

http://24ur.com/ekskluziv/tuja-scena/foto-...oyle.html#video

 

 

Škoda škoda. Plesalcev je po vsem svetu izredno veliko in vsi izvajajo iste gibe, naučene.

Ona pa je bla res posebna. Pa četud "so jo naredili" mediji, napihnili vse skup, a niso pa mogli načarati njene prisrčnosti, prostodušnosti in sposobnosti oprostitve glede na začetno zavračanje publike in vseh porazov do sedaj.

 

Upam da je ta poraz ni preveč zlomil in da je ne bojo v psihiatrični bolnici tako zasuli s tableti, da bo postala popolnoma indiferentna do svojih sanj in ne bi hotela več misliti na pevsko kariero--- čaka jo baje 5 mio EU vredna pogodba, naj je tukaj zmagala ali ne, čaka jo bogato delo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče čist izven konteksta in mogoče že veste, ampak vseen... A ste kej sprobal Googlov prevajalnik? Pejte pogledat, kaj se zgodi, če vtipkate naslednji stavek: Sem Janezov bratranec iz Slovenije in te želim spoznati.

 

(http://translate.google.com/)

 

Mislim, svašta... xrolleyesx

 

jes pa sm janez in se mi jebe, s kom se ti želiš nekam dati x:px

jebi ga... luna je tut za use x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jes pa sm janez in se mi jebe, s kom se ti želiš nekam dati x:px

jebi ga... luna je tut za use x:Dx

 

Hmm, nisi šel pogledat? Prejšnji stavek moraš vzet samo kot propozicijo, ne pa se zaletavat v njegov pomen in iskat neka namišljena skrita sporočila. Pejd na googlov prevajalnik in poglej, pol pa bod pameten...

 

Se strinjam, luna je res za vse xrolleyesx

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Treba je samo umret... Samo fino se je najprej prepričat, preden navališ, ker lahko izpadeš tele, ki mu je ime janez x:Dx

 

ne me izzivat, k maš čist butaste prepričanja. kwa je treba umret? aja??? meni ne. x^x še nikoli nisem in izkušnje učijo, da to ni nujno. ti pa kukr glih hoč x:px

okol telet pa nimam izkušenj. vem samo, da je nekej u zvezi nowih wrat :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne me izzivat, k maš čist butaste prepričanja. kwa je treba umret? aja??? meni ne. x^x še nikoli nisem in izkušnje učijo, da to ni nujno. ti pa kukr glih hoč x:px

okol telet pa nimam izkušenj. vem samo, da je nekej u zvezi nowih wrat :palec:

 

Kar še ni, še vse bo x;)x

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pozabu si še one iz zgornjega in spodnjega kašlja. ti so šele glasni.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a si slišu, da so se z referendumom krajani dveh Kašljev odločili, da se bodo pripojili občini Rakovnik

 

pa bojo prežvel x?x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

težko bo, na tem področju velja precedenčni primer ritoznojčanov. ti so ga šele nasrkali.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mantis, jaz tebe spoštujem toliko vkolikor si živo bitje. zdej, če se pa na mene direktno obračaš te pa prosim, da mi pošlješ direktne prevode al pa napotiš na kakšen slovar - recimo mantologija. ker jaz tega tvojega pisanja popolnoma nič ne razumem.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok ..sam zakaj pa iz Hrvaške, pa Johan se je prelevil v Jožeta ... x;),,jp I want to now this... x:Dx x;)x

 

Hja no ..saj še kar prevaja ... x:o)x x:Dx

 

Seveda prevaja... x:)x ampak se človek kar malo zamisli, a ni tko ? :8):

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vem da ni prava tema, ampak vsi skup naredimo nekaj za Slovenijo !

 

 

 

 

VOLIMO NA EVROPSKIH VOLITVAH SNS, SERGEJA ČASA, DA SE BO BORIL ZA NAS, NE PA ONIH LEPOREČNIKOV, KI NE UPAJO REČI BOBU BOB IN JASNO ZAHTEVATI SVOJEGA OD HRVAŠKE NAZAJ ! ON UPA IN BO, ČE MU DAMO PRILOŽNOST !!!

 

Tudi jaz se ne bom izneveril SNS in bom spet volil njihovo listo tako, kot na vsakih volitvah do sedaj. :vragec:

 

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Slovenija, miroljubna dežela xsrcx

Rast zaposlovanja xsrcx

 

Bolje se nam piše kot kaže. x:)x

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ultra & G.G. & Zoran Janković, simpatizer Zaresa, ...

http://www.pozareport.si/?Id=mediji&Vi...;novicaID=11423

 

_________

Kresalova o lastništvu G.G. v Ultri [v Ultra Sum NL]

"Upam, da bo Golobič pojasnil svoja lastništva

O tem, ali bi moral Gregor Golobič zaradi zamolčanja podatkov o solastništvu Ultre odstopiti, Katarina Kresal ni želela špekulirati

 

Na podatek, da je Gregor Golobič solastnik podjetja Ultra Sum, se je danes odzvala tudi predsednica LDS Katarina Kresal. Na vprašanje, kako komentira dejstvo, da je Golobič še pred pol leta za revijo Manager (v članku Kako bogati so naši politiki izjavil, da nima deleža v nobenem podjetju, zdaj pa se je izkazalo, da delež vendarle ima, je izrazila upanje, da bo sam pojasnil, kakšna so njegova lastniška razmerja.

 

O tem, ali bi morale slediti politične sankcije, če bi se izkazalo, da je Golobič svoj delež v podjetju zamolčal, pa ni želela "špekulirati".

 

Kot pišemo v današnjem članku Prvak Zaresa Gregor Golobič ima v Ultri milijon evrov, je prvi mož zagorske Ultre Miloš Urbanija včeraj razkril: Družba Ultra je v 70-odstotni lasti nizozemske družbe Ultra Sum, Golobič, predsednik stranke Zares, pa je 10,8-odstotni lastnik Ultre Sum."

http://www.finance.si/248859/Kresalova_Upa...ja_lastni%B9tva

 

V SI je tendenca za dvigovanje davkov ...

Kapital pa se seli v davčno bolj ugodne države, kamor sodi tudi NL - nizozemska. ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Golobiča bodo morali odnesti iz politike, pa še takrat se bo na vse kriplje upiral.http://www.zmade.net/HTML-orodja/GIF%20animacije/Ljudje/bitje.gif
"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...