Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

x:Dx :vragec:

Kangler bi imel Univerziado, vzpenjača se mu pa podira... :vio:

 

So pa poleg Bernardincev najbolj okusni, v paci in roštilju, pes na kantonski način je baje prava delicija, če ne vjervaste vprašite Ruby. x^x x8Dx :vragec:

 

xrolleyesx :vragec:

Čuj, mona, zate imam prav posebne hišne ljubljenčke tu prav blizu mene... :vio:

Menda jim zelo teknejo vegetarijanci... :devil:

Podrobnejše pojasnilo lahko prebereš v vodnarski temi... x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx :vragec:

Kangler bi imel Univerziado, vzpenjača se mu pa podira... :vio:

Jp!

Pa saj je bla dejansko cist rjasta!

cashira se pa lohk! za take nikakve usluge. :o|o:

 

ce clovek pomisli, s cim in na cem se dnevno fura (iztrosena oz. dotrajana letala in ostala prevozna sredstva, razne zicnice, sedeznice itd.), ga lahko kar nekam prime.

 

Zato nisem fan bungeeja in podobnega (razni vrtiljaki itd.) - ne tolk k sem tak pusi in se bojim raznih visin itd., pac pa zarad cloveskega faktorja. oz. tega dela cloveskega faktorja, ki sebi base v zep, nic pa ne vlozi v amortizacijo.

 

Ko je zdaj tolk teh letalskih nesrec; v bistvu me ne cudi.

Ko sem se peljala z letalom, nisem mogla verjet, da to lohk po zraku leti! x:o)x to se je vse treslo, pocutla sem se k na iztrosenem vlaku JŽ (jugoslovanske zeleznice). x:Dx ampak res - krilo je pr men kar opletalo, mal valovalo. x:o)x

in sem pomislila, joj, kolk srece je vsakic, v bistvu, da se varno nekam pripeljes.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Prebral sem članek iz radovednosti kje je tista odličnost, pa jo nisem našel. Vse skupaj je eno samo nakladanje. Na koncu mi je bilo žal časa, ki sem ga za prebiranje porabil. Pa brez zamere prosim. x:)x

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

medvedi :palec: korajža velja

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vesno Godino lahko razumejo le tisti z malce razširjeno splošno razgledanostjo, pa s kako knjigo, raje več kot manj, prebrano.

Koker spremljam tvoje pisanje, ti zagotovo ne sodiš med omenjene.

Pa brez zamere.. x^x

:palec: kako resnično.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opozicija nagaja vladi?

 

"Tu se bistveno razlikujemo od opozicije, ki nam že nekaj časa ponuja neke vrste partnerstvo, hkrati pa ne zamudi niti ene priložnosti, da ne pove, da je ta vlada slaba,"

 

Resnica boli, pravijo... :vio:

Sicer je pa v vsej kratki zgodvini samostojne Slovenije za vse pizdarije vedno bila kriva opozicija... :inocent: :o|o: :vragec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vesno Godino lahko razumejo le tisti z malce razširjeno splošno razgledanostjo, pa s kako knjigo, raje več kot manj, prebrano.

Koker spremljam tvoje pisanje, ti zagotovo ne sodiš med omenjene.

Pa brez zamere.. x^x

 

 

:palec: kako resnično.

 

:eek:

Ali bi mi lahko kdo od vas z manj ali bolj razširjeno splošno razgledanostjo pojasnil kaj taka razgledanost dejansko pomeni?

Po čem se spozna?

Razen po prikimavanju vsakemu in vsakršnemu slamomlatenju ki ima v podpisu pred imenom avtorja dr., mag., prof., ipd. x?x x?x

In če bi povsem enako bluzenje na svitlo djal nekdo brez njenih titul, bi se mu še klanjali?

Ker močno verjamem da vseeno obstaja še kdo katerega videnje in razmišljanje je enako ali vsaj podobno njenemu.

 

Zame, kmečkega butlna, je nakladanje samo nakladanje, s titulami ali brez.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek:

Ali bi mi lahko kdo od vas z manj ali bolj razširjeno splošno razgledanostjo pojasnil kaj taka razgledanost dejansko pomeni?

Po čem se spozna?

Razen po prikimavanju vsakemu in vsakršnemu slamomlatenju ki ima v podpisu pred imenom avtorja dr., mag., prof., ipd. x?x x?x

In če bi povsem enako bluzenje na svitlo djal nekdo brez njenih titul, bi se mu še klanjali?

Ker močno verjamem da vseeno obstaja še kdo katerega videnje in razmišljanje je enako ali vsaj podobno njenemu.

 

Zame, kmečkega butlna, je nakladanje samo nakladanje, s titulami ali brez.

 

Glih sem že lepo pozabil na Vesno Godino in evo jo spet. Ne bom niti bral. Pač nerazgledan kot Alef in Alfonz. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika

"..... Vsaka brezdomska družina namreč mesto in davkoplačevalce na leto stane 36.000 dolarjev."

 

Ta je dobra, kdo koga pravzaprav kaj stane.... eeej, če te prime, da bi izgubil potpljenje, .... izvoli x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

de mello je mel hecne zgodbice. ena o brezdomcih gre tko nekako:

imel so dobrodelni ples za brezdomce. in pol ponoč, k ena dama čaka, da jo pobere limuzina, pristopi en brezdomec in jo žica za drobiž...

pa ga madam odjebe in se zgraža: kakšna nesramnost! pa ves večer sem preplesala zanj x:Ix

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

de mello je mel hecne zgodbice. ena o brezdomcih gre tko nekako:

imel so dobrodelni ples za brezdomce. in pol ponoč, k ena dama čaka, da jo pobere limuzina, pristopi en brezdomec in jo žica za drobiž...

pa ga madam odjebe in se zgraža: kakšna nesramnost! pa ves večer sem preplesala zanj x:Ix

 

Dobra janko. x:Dx Jaz še kar ne morem verjet, da si upajo objavit kaj takega in se celo pohvalit o uspešnosti akcije.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dober so se spomnil boljs kot ni. je pa res pljunek v morje.

sicer pa ne mormo sodit ker ne vemo kdo so ti ljudje ali zelijo delati, ziveti, ustvarjati itn.

 

New York in brezdomci

 

Kaj bolj direktno pa se tudi verjetno ne da ljudem dopovedat, da se ti j.be za brezdomce. :O:

 

:sori:

de mello je mel hecne zgodbice. ena o brezdomcih gre tko nekako:

imel so dobrodelni ples za brezdomce. in pol ponoč, k ena dama čaka, da jo pobere limuzina, pristopi en brezdomec in jo žica za drobiž...

pa ga madam odjebe in se zgraža: kakšna nesramnost! pa ves večer sem preplesala zanj x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i don`t need sex, the government fucks me everyday

 

ministri so bili razburjeni :icon17: užas, kakšno frocovje ima oblast v rokah :vragec: joj kok bi jih... jarke kopat, wcje pucat, tla ribat, pokoro delat, za jest pa kruh & voda :vragec:

 

Hehe, zaj bi se mogla najt ena faca, ko bi dal na sebe majico :"I love our goverment". Me zanima, če bi kaj reagirali zaradi sarkazma. Sicer se pa strinjam s tabo Mačka, prav neverjetne poteze si dovolijo,..res ne vem, a jim to stopi v glavo,..se počutijo vsemogočne ali kaj?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da. kar naenkrat so nekdo ki nekaj koristnega pocne in misli, da je zato "pomemben", ima pravico soditi, razsojati, ipd.

ceprou, dejansko sO pomembni in imajo pravico soditi, ker so bili zato izvoljeni.

vprasljive pa so meje! kot usluzbenci vlade, politiki, kakor osebno imajo meje.

ce je nekdo dober politik, ekonomist, whatever, se ne pomeni, da je tudi celostno vrhunski.

 

meni osebno se tudi ne bi zdelo primerno nosit taksno mikico v krogu ljudi ki se trudijo nekaj narediti. razen ce sem revez na ulici, ki ga noben je j...

dejansko pomeni klofuta in dejansko je zaljivo.

 

glede na to, da so nekateri politiki prevec konstanta tarca medijev, da vecinoma nimajo miru niti v privat zivljenju, da se o njih pise dosti vec kot je res in bi se lahko; kakor se obenem pise tudi dosti manj kot bi se moralo (a bolj pomembne stvari), je obcutljivost tolerirana.

namrec lahko je govort kolk so politiki v k... (kot pocne vecina ljudi), ob tem pa gledat kaj se dogaja!

Hocem rect, najazje je lapat, pa zalit pa svoje furstracije zdravit na racun drugih; velikokrat ravno politikov.

 

Itaq pa se mi niti slucajno ne zdi primerno, da clovek zaradi tega izgubi sluzbo xrolleyesx haloo.

Mislm, kaj so s tem dosegli:

Clovek ki je ze itaq imel slabo mnenje o vladi, je le tega se poglobil.

To pa je rezulat reakcije, ki ni bila primerna. Politik kot "modrec" bi taksne zadeve lahko znal resiti na bolj konstruktiven nacin, ne pa nacin ki reze, seka, in ne integrira in ne povezuje.

S taksnim nacinom si bodo nakopali se manj podpore in ustvarili manj dobrih pogojev in okoliscin.

 

Pogovor s clovekom zakaj taksno mikico nosi bi morda lahko bila primerna resitev. Samo, kdo pa ima cas pogovarjat se o tako "banalnih" stvareh, medtem ko je potrebno resiti "pomembnejse" stvari.

V tem je morda skrito bistvo!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

i don`t need sex, the government fucks me everyday

 

ministri so bili razburjeni :icon17: užas, kakšno frocovje ima oblast v rokah :vragec: joj kok bi jih... jarke kopat, wcje pucat, tla ribat, pokoro delat, za jest pa kruh & voda :vragec:

Živela svoboda govora. x^x

 

Sicer pa tudi na 24ur.com niso imeli jajc vsega prevesti:

"Ne potrebujem seksa, moja vlada me dovolj j... vsak dan".

Mogoče bi izgubili službo, če bi napisali "jebe".

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

preberi link ..pa si ustvari svoje mnenje.

 

Če hočeš ,seveda.

 

Podjetnik Joc Pečečnik je umaknil svojo ponudbo za rešitev Mure, potem ko ni dobil odgovora države. Dejal je tudi, da je minister Lahovnik napačno interpretiral številke iz predloga.......

 

mah... sej me ne zanima tko zlo... zato sm pa mislu, en hitri komentar...

ker jes mam nekako občutek, da mogoče pa le ni nujn, da vlada glih use narobe nardi. mogoče pa je blo kej nesprejemljivga u pečečnikovmu predlogu. al pa on k je sestavljou ponudbo ni wedu za wes ozadje, k ga mura ima...

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot drugo, kot ocenjevalec človeških obrazov, si ne morem kaj, da ne bi v tem Jocotu prepoznal nekaj gnilega, zahrbtnega, neiskrenega.

Hja, sej tud biznis, s katerim je uspel, ni glih neki hudo pozitivnega za družbo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...