Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

hehe (dobr situirani: pac v povprecju)

morda je bil intervju narejen celo 2007?

skratka niso najnovejsi podatki, vmes se nam je se forum sesul oz. smo ga pol se nadgradil (in tud zato ni vec teh *rekordov*. zato ker se drugac obravnava ta obisk, so neki drugacni kriteriji, casovno, recimo v 1 primeru na 10 minut, v 2. pa na 1/2h al kaj tacga)...

Vmes je slo velik folka dol, so se odprli kaki drugi, novi sajti itd., tako da so v tem trenutku morda mal drugacna razmerja (saj sem tedaj, ko sem pisala, ravno zato sla v tistem istem hipu chekirat)..

Je pa velik *povratnikov* in se vedno ful novih in precejsen *priliv*, tako da smo nekako kr *v igri* skoz. x:)x

 

Ja, pozna se, ce je elan in veselje not, strast, energija. xDDx

seveda pa pac ta mal pojenja, pa se morda spet obnovi.. itd.

Predvsem mors bit pa vztrajen, ocitno, pac kr gonit, dokler se ti vsaj se pikrich da...

Pac da(je)s vse od sebe, potem pa kakor se obrne.

Ocitno se nama se nekak da. x:)x

 

 

Sam naprej Marsa :palec:

 

Takih forumov kot je lunin.net je bore malo, to vesta tudi sama.

In poleg tega kar si napisala je veliko svobode, in mavričnosti torej tiste

raznovrstnosti, ki jo lahko naredimo le ljudje.

In ker sta dovolj liberalna je to po moje eden velikih adutov.

 

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*Alef, ja, to je pravi datum, ki je tam. x:)x

(sem preverila)

 

O, hvala Vojko! :vio:

Ja, sej, to je najbrz res plus (za ene pa je vcas minus, sam kaj cmo, nikakor ni mozno tako, da bi CISTO VSI bili zadovoljni x:)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja saj res, kaj sem dons vidla na par placih (zdej mi pa se zadaj rola): da naj bi RAZSTRELILI LUNO x!x x?x

(ces da bojo vidl ce je voda).

Ej pa kaj se gremo ljudje?

zdej bomo ze kr po vesolju haral najbolj nemarno? :xx!:

 

~~

 

Sej veste un vic, k se dva planeta po stopetdesetih milijonih let srecata, pa vprasa prvi: kako si? pa drugi odgovori: ah, slabo slabo, homo sapiensa sem staknil. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja saj res, kaj sem dons vidla na par placih (zdej mi pa se zadaj rola): da naj bi RAZSTRELILI LUNO x!x x?x

(ces da bojo vidl ce je voda).

Ej pa kaj se gremo ljudje?

zdej bomo ze kr po vesolju haral najbolj nemarno? :xx!:

 

~~

 

Sej veste un vic, k se dva planeta po stopetdesetih milijonih let srecata, pa vprasa prvi: kako si? pa drugi odgovori: ah, slabo slabo, homo sapiensa sem staknil. x:o)x

 

x:Dx

Pa kaj se sekiraš, čez tri leta bo tako konec sveta... :vio:

Beri en moj post malo nazaj v tej temi... x:o)x :o|o:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne vem Vojko, tako so navedli v clanku, ki ga je podal Objemcek - sem samo ponovila (menda mnenje strokovnjakov)...

 

Hej! x:o)x

Obama je dobil Nobelovo nagrado za mir! x:o)x

Sej clovek ne ve, kaj bi rekel.

Farsa.

8 mesecev al kolk vlada in ze kar takale nagrada?

Sej ne recem, da ni nicesar premaknil, samo a je to dovolj za Nobelovo?

No po drugi strani pa so bli nominirani ze tudi Bushi in Sarkozyji... x:o)x

 

*

kaksen super clanek (o Ameriki in Obami itd.) sem ravnokar prebrala: Yes we kant

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sumljiva finančna dogajanja v Fundaciji za šport iz časov, ko sta jo vodila "oče slovenskega smučanja" Tone Vogrinec in tedanji direktor Gregor Jurak.

Ovadba

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

yes we can! x8Dx

x:Dx x:px

 

Sumljiva finančna dogajanja v Fundaciji za šport iz časov, ko sta jo vodila "oče slovenskega smučanja" Tone Vogrinec in tedanji direktor Gregor Jurak.

Ovadba

Hm, res bo zdaj iz in od vsepovsod pricurljalo....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ništa iznenađujuće. Bilo je samo pitanje vremena, ha ha. x:)x

x8Dx

 

... pameten ukrep, tudi kako je splosno zastavljen; samo v lokalih, v drugih javnih prostorih pa ne. Posteno. :palec: x^x (tako kot je treba oz. bi moralo biti)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No jaz sem se bil kar navadil na režim, ki ga imamo sedaj, je pa vsekakor smiselno, da tisti ki kadijo, imajo tudi svoje prostore.

Edino ne vem kaj je z zaposlenimi.

Sicer pa so v teh barih pred uvedbo restrikcij itak povečini delal kadilci.

 

Pa, bio bi red da imaju svoj prostor.

A kaj sa zaposlenima?

Taj zakon o zabrani pušenja bio je uveden na proljeće, u vrijeme kad su se terase polako otvarale. Onaj tko je pušio imao je, dakle, gdje jer vani nije bilo toliko hladno.Sad kad zakon prilagođavaju, vjerojatno ugostiteljima neće toliko pasti promet zbog čega su se bojali kad je prijašnji zakon uveden.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, zanimiv mi je, da je lunin forum močnejši od nekega bolj komercialnega. se vidi, da duh nima tržne računice in da dela po drugih principih. x:px
skratka niso najnovejsi podatki, vmes se nam je se forum sesul oz. smo ga pol se nadgradil (in tud zato ni vec teh *rekordov*. zato ker se drugac obravnava ta obisk, so neki drugacni kriteriji, casovno, recimo v 1 primeru na 10 minut, v 2. pa na 1/2h al kaj tacga)...

Vmes je slo velik folka dol, so se odprli kaki drugi, novi sajti itd., tako da so v tem trenutku morda mal drugacna razmerja (saj sem tedaj, ko sem pisala, ravno zato sla v tistem istem hipu chekirat)..

No tok za *dokument*...

sem sla zadnjic pogledat na siol forum (glede na to, da sem pac njega vzela za primerjavo), pa je bilo pri nas 127 obiskovalcev, pri njih pa 136. Potem sem sla cez kak dan, pa je blo pri nas 147, tam pa 131, no tale hip sem sla pogledat, pa je blo pri nas 204 obiskovalcev, tam pa 176.

 

Tako da 'tu smo negde' se vedno. x8Dx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale tip je šou z bajkom okol sveta. lepo na izi je nucu pet let. pa se ti velik zgodi pa ovo pa ono in baje ima tudi smisel za pisanje in po povratku napiše neko knjigo in nasploh se ima zdej za nekega motivatorja itd. mah, mal sem ga spremlju čist iz svojih podobnih interesov pa glede vseh zadev na katere je treba mal tuhtat pri tem. no, dans grem pa po naključju na njegov sajt in naletim kao na 18 stvari k bi jih mogu človek naredit oz. način kako se rešiti dolgočasnega in ponavljajočega urnika vsakdana. to baje svetuje onim aparatčikom, birokratom in ostali pisarniški navlaki. in za foro pogledam tam pod eno cifro imenuje tri filme, ki so bili zanj inspiracijski. kliknem na film kao "big river man" in se mi pokaže... kaj x?x x:Dx x:px

 

ajoj, ajoj... to bi bla pa že skor tlaka, da bi mogu tole gledat.

 

xrainbowx

 

 

sam en nasvet je zadost. se vid, da ne uporabljajo ockhamovo britev.

.

.

.

prekineš delovno razmerje in pošleš šefa v rodilne organe. x:Dx

 

dejansko je treba frustracije sproščat. xcivx

 

xrainbowx

 

No tok za *dokument*...

sem sla zadnjic pogledat na siol forum (glede na to, da sem pac njega vzela za primerjavo), pa je bilo pri nas 127 obiskovalcev, pri njih pa 136. Potem sem sla cez kak dan, pa je blo pri nas 147, tam pa 131, no tale hip sem sla pogledat, pa je blo pri nas 204 obiskovalcev, tam pa 176.

 

Tako da 'tu smo negde' se vedno. x8Dx x;)x

 

ja, smo tu-tu. zdej čez poletje je itak folka mal mejn gor na neti.

 

pozim se bomo pršl pa nazaj gret v brlog. x:)x

 

tko, da fajn. :palec:

 

sam to, da smo pa dobro situiran, sej ti pravim, to mi je pa še zdej všeč. x:Dx x:px

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tale tip je šou z bajkom okol sveta. lepo na izi je nucu pet let. pa se ti velik zgodi pa ovo pa ono in baje ima tudi smisel za pisanje in po povratku napiše neko knjigo in nasploh se ima zdej za nekega motivatorja itd. mah, mal sem ga spremlju čist iz svojih podobnih interesov pa glede vseh zadev na katere je treba mal tuhtat pri tem. no, dans grem pa po naključju na njegov sajt in naletim kao na 18 stvari k bi jih mogu človek naredit oz. način kako se rešiti dolgočasnega in ponavljajočega urnika vsakdana. to baje svetuje onim aparatčikom, birokratom in ostali pisarniški navlaki. in za foro pogledam tam pod eno cifro imenuje tri filme, ki so bili zanj inspiracijski. kliknem na film kao "big river man" in se mi pokaže... kaj x?x x:Dx x:px

 

ajoj, ajoj... to bi bla pa že skor tlaka, da bi mogu tole gledat.

 

xrainbowx

 

 

Martin Strel...vrli Dolenjec x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...