Skoči na vsebino

Prebrali smo..


astra

Recommended Posts

aja... mogoce je to kratkorocno (?) edina resitev, glede na to, da v energetiko v zadnjih nekaj desetetljih nismo vlagali veliko. Trosili pa veliko prevec. Sicer pa, kje so soncne elektrarne!??

Postajamo zelo zadolzena drzava!? :o|o: In kaksna je torej lahko prihodnost otrok!?

Imos načrtuje gradnjo 650 stanovanj in hotela, bližnji stanovalci pa opozarjajo, da bodo ostali brez dnevne svetlobe

Groza. Profit profit profit.... cim vec stanovanj na cim manjsem mestu in prodat za bajne denarje. clovekovo pocutje pa je vredno 0! Pomeni se vec porabe energije (luci) kakor tudi vec svetlobnega onesnazevanja. Kje so regulative, nadzor!? Namrec vemo, da ze za Za javno razsvetljavo na prebivalca porabimo dvakrat več elektrike kot Nemci!

Morda se le ta na manjsem prostoru zmanjsa, ampak se zato zveca potrosnja energije v stanovanjih, ki pa ni zanemarljiva.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tukaj naj bi bila slika.

http://beta.finance-on.net/pics/cache_F0/F05DO_ukanc_hisa_zsss1_us.1256157106.jpg

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, tole... tumach!

55 (petinpetdeset) K I L?! x:o)x

pa to je vec kot jaz tehtam!! :D

Najboljs da se uvalim komu v prtljago za na kaksno eksoticno destinacijico (sej morda nou opazil)! x:px

 

Grozno, kaj jih caka...

Samo sej so vedeli, tle nisem prevec prizanesljiva..

ajde ne bi rekla malo, pa to bi res lohk blo podtaknjeno...

ampak pr takih cifrah so pa moral vedet da no risk no fun.

Ornk ga bodo naj*, najbrz.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odstreljeni kmet

 

Kozlajte, pljuvajte, ali kaj drugega po lastni presoji... :xx!: :xx!: :xx!:

 

No ja... :sick: ...dopuščam celo možnost da je to sranje celo komu všeč... :wOOt: :cry:

 

Štala slavnih

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa ne razumem!!? Kkasna dualnost cloveska.

Glede na to, da ljudje uzivajo meso, industrijsko mleko, GSO, zelenjavo polno pesticidov in ostalih strupov, plastiko, klor in obsevano hrano, hrano iz mikrovalovke, itn, je torej pac neka prebavno "nepredelana" kava v primerjavi povsem neskodljiva.

O ukusu pa pac ne morem soditi, ker ne poznam. Ugibam pa, da je povsem vredu ukusa, glede an to, da ponujajo v restavraciji.

 

Uh, tko bi znao što Hrvati žele. Teško je to reći. Ja bar nisam nijednoga Hrvata našla koji bi imao hrabrosti i "želudac" za popiti tu kavu, uključujući i mene. x:o)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free, mislim da ljudi u slučaju ove kave polaze isključivo od ukusa. Mislim da nije stvar u škodljivosti ili neškodljivosti. Sama činjenica da je kava probavljena i posrana te izvađena iz mačjega dreka baš i ne zvuči previše fino. A kao kriterij finoće baš i ne možeš stavljati činjenicu da se prodaje u restoranu/kafiću. Kao što kažeš, o ukusima se ne raspravlja. Ljudi jedu/piju sve i svašta u svim moogućim kombinacijama.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free, mislim da ljudi u slučaju ove kave polaze isključivo od ukusa. Mislim da nije stvar u škodljivosti ili neškodljivosti. Sama činjenica da je kava probavljena i posrana te izvađena iz mačjega dreka baš i ne zvuči previše fino. A kao kriterij finoće baš i ne možeš stavljati činjenicu da se prodaje u restoranu/kafiću. Kao što kažeš, o ukusima se ne raspravlja. Ljudi jedu/piju sve i svašta u svim moogućim kombinacijama.

 

ja.

tudi mene ne bo nihče prepričal, da so zaščitene vrste ptic nekaj posebnega za jest.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Morda boste tudi Vi odkrili, če boste pozorni kar je odkrila ta gospa. Jaz sem malo pogledal doma nekaj plastenk in niti ene ni bilo, da bi v tistem trikotniku našel kako drugo številko kot številko ena.

 

Povzeto z neta:

 

V poletni izdaji brošure Skupaj za zdravje človeka in narave je nazorno opisano, kaj pomenijo oznake na plastenkah. Jaz vsega nisem vedela, zato bo mogoče še komu prav prišlo in sem zadevo skenirala in jo pošiljam.

Sem pa danes dopoldne odšla v trgovino in se z brošuro v roki in očali na nosu (ko kakšna stara nonica) vrgla v raziskave, iz kakšne plastike so narejene vse »vabljive« plastenke, ki krasijo police naših trgovin. Stala sem tam pred policami, obračala plastenke »na glavo«, jih podržala pod močnejšo svetlobo…..Ja, hudo sem se morala potruditi, da sem lahko sploh kaj razbrala, saj so vsi ti podatki »varno« skriti na dnu plastenke in to tako, da se oznake komaj opazijo. Ojoj, sem se počutila kot v šoli, saj sem videla same enke (1, PET/E)!!! Le ena bela plastenka, v kateri je jogurtov napitek, Vitalinea, 390 g, je na dnu označena z 2 v trikotniku in napisom HDPE.

 

Slika brošure je prevelika in se tukaj ne da objaviti.

"Del našega časa nam ukradejo, del si ga izprosijo, del, ki ostane, pa se neopazno izgubi." Seneka
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...